Gönderen Konu: Ozgur Nalbant 2957 greft  (Okunma sayısı 52904 defa)

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ozgur Nalbant 2957 greft
« Yanıtla #60 : 21 Ekim 2017, 23:53:55 »
Keskin kardeş hayırlı olsun.
Bende bir aksilik olmazsa önümüzdeki ay Özgür hocada ektirecektim. Aslında geçen sene estetica da ektiriyordum son anda vazgeçtim. Belkide şimdiye saçlar çıkmıştı ya da dönör bölge mahvolmuş saç çıkmamış olacaktı. Hiç sevmedim orayı.
Başka bir konuya yazmışın onla ilgili soracaktım.
Özgür hoca boyun yastığı mı veriyor.
Görüşmede hiç bahsetmedi. İlaç şampuan da kendisi vermiyormuş reçete yazıyormuş. Size hangi ilaç losyon şampuan yazdı. Birde denizli de hangi otelde kaldınız
Ilaclar eczaneden aliyosun. Yaklasik 210 tl gibi bir rakam tutmustu. Boyun yastigini ozgur hoca veriyor evet. Otel kismi ise anlasmali otelleri var. Hatta Keskin hoteldi :) Fiyati uygun ama 3 yildizli çok bi luks arama :)

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 21 Ekim 2017, 23:57:40 »
3.5 aylık süreç için gayet iyi görünüyor hocam, 6. Aya kadar iyice hacimlenir. Sen şuana kadar olan süreçten memnun musun?
Aslina bakarsan memnunum ya da degilim diyemiyorum. Cikislar gözlemliyorum diplerde. Surec olagan gidiyor bence. Sok sonrasi kel kalmistim baya bi. Simdi daha iyi durumdayım. Sabir gerektiren zamanlardayim. Mesela sureci hizli ilerleyen arkadaslar su gunlerde on kisma sekil veriyorlardı. Ben henuz o asamaya gecemiyorum. Cok seyrek gozukuyor kaldirinca saclari. Ama ozgur hoca ekim öncesi anlatmisti bu surecleri. O yuzden bekliyorum sabirla

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 22 Ekim 2017, 00:05:52 »
Bende bir aksilik olmazsa önümüzdeki ay Özgür hocada ektirecektim. Aslında geçen sene estetica da ektiriyordum son anda vazgeçtim. Belkide şimdiye saçlar çıkmıştı ya da dönör bölge mahvolmuş saç çıkmamış olacaktı. Hiç sevmedim orayı.
Görüşmede hiç bahsetmedi. İlaç şampuan da kendisi vermiyormuş reçete yazıyormuş. Size hangi ilaç losyon şampuan yazdı. Birde denizli de hangi otelde kaldınız
Ilaclar eczaneden aliyosun. Yaklasik 210 tl gibi bir rakam tutmustu. Boyun yastigini ozgur hoca veriyor evet. Otel kismi ise anlasmali otelleri var. Hatta Keskin hoteldi :) Fiyati uygun ama 3 yildizli çok bi luks arama :)
Teşekkürler. İlaç konusunda biraz daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz.
Finansteriad önermiyor galiba. Biotin kaç mg?
Xpecia tablet?  Minoxil?
Şampuan markası
Losyon markası.
Ekstra başka ilaç vitamin

Umut_R

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 22 Ekim 2017, 00:21:05 »
Bende 18.10.2017 de Özgür hocada ekim yaptım. Otel olarak Çimenoğlu otel var hastanenin karşısında 3 yıldızlı otel. Gayet temiz ve çok rahat. Önce Keskin otele baktım ben begenmegince Çimenoğlu otele geçtim. Orayı da inceleyebilirsin

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 22 Ekim 2017, 00:46:08 »
Teşekkürler. İlaç konusunda biraz daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz.
Finansteriad önermiyor galiba. Biotin kaç mg?
Xpecia tablet?  Minoxil?
Şampuan markası
Losyon markası.
Ekstra başka ilaç vitamin
Finasterid bahsi geçmedi. Önerseydi  de ben kullanmak istemiyorum. Solgar Biotin, bepantol losyon, sebamed, ozonix diye bir serum donor için, arti antibiyotik ağrı kesici vs. Minox onerdi ancak egzama geçmişim olduğundan öncesinde minox bende egzama yaptığından ben istemediğini belirttim
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2017, 00:47:45 Gönderen: keskin55 »

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 22 Ekim 2017, 14:34:23 »
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

can_plt20

• Jr. Member
  • **
  • Dr özgür nalbant saç ekimi
« Yanıtla #66 : 27 Ekim 2017, 22:43:30 »
Finasterid bahsi geçmedi. Önerseydi  de ben kullanmak istemiyorum demişsiniz hocam neden kullanmak istemediniz artıları eksileri nelerdir ?
  • Ekim Tarihi: 27.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi ÖZGÜR NALBANT
  • Greft Miktarı 3678
  • Yaşınız 34

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 27 Ekim 2017, 23:20:45 »
Finasterid bahsi geçmedi. Önerseydi  de ben kullanmak istemiyorum demişsiniz hocam neden kullanmak istemediniz artıları eksileri nelerdir ?
Artilari saça. Saci doken dht hormonunun büyük bir bolumunu baskilayarak saçların zayiflamasini engelliyor. Zayiflamis sac tellerini ise zamanla guclendirerek çıkartıyor. Ancak dht hormonu vucut icin önemli gorevler goruyor. Bu hormonun baskilanmasi sonucunda iktidarsizlik, unutkanlık, goguslerde ve kalcada  buyume gibi yan etkiler olabiliyor. Bu yan etkiler herkesde ayni şiddette olmayabilir ancak yine de beni ürküten bir ilac olmuştur hep

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 03 Kasım 2017, 20:34:41 »
4 ay oldu

EsaliEs26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 03 Kasım 2017, 21:46:28 »
hocam gayet iyi gözüküyor sadece biraz seyrek şu an önümüzdeki aylarda sıklaşacaktır. ben de aynı durumdayım  :)

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 03 Kasım 2017, 21:55:21 »
hocam gayet iyi gözüküyor sadece biraz seyrek şu an önümüzdeki aylarda sıklaşacaktır. ben de aynı durumdayım  :)
Su goruntu 10 gunde olustu desem yalan olmaz. Cikislar hizlandi. Ama milletin 100 gunde bakiyorum saçlar cosuyor. Sabretmek lazim. Ama artik aynaya cok sık bakmiyorum. Psikolojik olarak biraz rahatladim şu siralar

Umut_R

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 03 Kasım 2017, 22:00:54 »
4. Ay için bence iyi bir görüntü. Acaba şu anda yüzdeye vurulsa süreç yüzde kaç oranındadır. Eğer bu görüntü yüzde 60-70 seviyesi ise bence sonuç süper olabilir

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 03 Kasım 2017, 22:10:38 »
Yuzde 30 ancak vardir. Bakalim 5.ayda farki anlariz

EsaliEs26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 03 Kasım 2017, 22:22:04 »
Su goruntu 10 gunde olustu desem yalan olmaz. Cikislar hizlandi. Ama milletin 100 gunde bakiyorum saçlar cosuyor. Sabretmek lazim. Ama artik aynaya cok sık bakmiyorum. Psikolojik olarak biraz rahatladim şu siralar
ben aynaya ışık arka tepeden vuracak şekilde bakıyorum o zaman saçlar acayip gür gözüküyor  ;D

keladam61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 03 Kasım 2017, 22:25:57 »
4 ay oldu

Hocam çok güzel bir ekim olmuş süreçin çok güzel ilerliyor insallah dahada güzel olacak ilerleyen aylarda

Facebook Twitter Instagram