Gönderen Konu: SİGARA İÇMEK  (Okunma sayısı 6061 defa)

cyazicioglu53

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
SİGARA İÇMEK
« : 05 Temmuz 2017, 02:19:53 »
arkadaşlar normalde sigara içen biri değilim zaten ekim sonrası ilk 3 ay içmedim fakat son 1 aydır arkadaş ortamında baya sigara içiyorum sıkıntısı varmı? bide spor yapmanın ekime faydası var mıdır?

kafasıkarısıkadam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SİGARA İÇMEK
« Yanıtla #1 : 05 Temmuz 2017, 11:10:57 »
Üstad, saç ekiminden sonra bu saçın tam olarak net halini almasını sağlayan süre boyunca(yaklaşık 1 sene) sigara içmemen daha iyi diye biliyorum.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2017, 11:13:16 »
sigarayı bırak diyen ekimciler bile ekim zamanı bırak dio sigarayı bişi olmaz bu saatten sonra ağır spor fazle erkek hormonu salgılar sitelerde hep bu tartışıldı ama gercekten ağır spor saç dokulmesini hızlandırıo hafif spor vucuda faydalıdır
saçları ekmeydi dersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Temmuz 2017, 12:48:49 »
Elektironik sıgara tabsiye ederim arkadaşlar ama kaliteli bir cihaz  sıgara gıbı doyurucu oluyor sıgaraya göre %95 daha az zarar veriyor
Global Moderator

mekola

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Temmuz 2017, 15:10:28 »
sigarayı bırak diyen ekimciler bile ekim zamanı bırak dio sigarayı bişi olmaz bu saatten sonra ağır spor fazle erkek hormonu salgılar sitelerde hep bu tartışıldı ama gercekten ağır spor saç dokulmesini hızlandırıo hafif spor vucuda faydalıdır
bende 6 ay kadar ağırlık sporu yaptıgımda dökülmelerde hızlanma farkettim ve bıraktım, hafif spora yüzme dahilmidir? yüzme hızlandırır mı bilginiz var mı acaba

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Temmuz 2017, 17:08:08 »
hafif sporun zararı olcağını sanmıom  ama ağır spor harbiden hızlandırıo dokulmeyi bazı vucut sampiyonları sırma saçlı olabilir onların genetik dokulmesi yok eğer genetik dokulmen varsa ağır sporda erkeklik hormonunu arttırır varolan dokulmeyi hızlandırır stres  uyku bozukluğu dengesiz beslenme şu bu genetik dokulmesi olan bunlara dikakt etmeli yokza 15 senede kel kalcaksak 5 10 senede kel kalırız
saçları ekmeydi dersin

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 05 Temmuz 2017, 19:23:01 »
Ben hala sigaranın ne derece etkili olduğunu anlamadım .

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Temmuz 2017, 20:06:53 »
ekimciler derler ekimden 3 5 gun once bırak 3 5 gun sonrada içme diye saçı bir tek damardaki kan besler ya sigarada damarları buzusturuo falan saçı çıkcaksa milletin sigara içerkende çıkıo ama ekimciler belli donem yasaklıo drlar basarısız olunca zaten sigara stres diolar hep
saçları ekmeydi dersin

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 05 Temmuz 2017, 20:23:13 »
hafif sporun zararı olcağını sanmıom  ama ağır spor harbiden hızlandırıo dokulmeyi bazı vucut sampiyonları sırma saçlı olabilir onların genetik dokulmesi yok eğer genetik dokulmen varsa ağır sporda erkeklik hormonunu arttırır varolan dokulmeyi hızlandırır stres  uyku bozukluğu dengesiz beslenme şu bu genetik dokulmesi olan bunlara dikakt etmeli yokza 15 senede kel kalcaksak 5 10 senede kel kalırız

Hocam onlar dışarıdan testestoren hormonu aldıkları için dökülüyor. Yanlis hatirlamiyorsam her erkegin günde ortalama 60 70 mg testestoren uretirmiş vücud. Ama vücut geliştirenler dişarda  1000 mg kadar testestoren alıyor dişardan e dogal genetik yatkinligi varsa ve 5 yilda kel kalacaksa 1 yilda kel kalıyor.

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 05 Temmuz 2017, 20:34:32 »
ekimciler derler ekimden 3 5 gun once bırak 3 5 gun sonrada içme diye saçı bir tek damardaki kan besler ya sigarada damarları buzusturuo falan saçı çıkcaksa milletin sigara içerkende çıkıo ama ekimciler belli donem yasaklıo drlar basarısız olunca zaten sigara stres diolar hep

Benim doktor bırakma ama azalt dedi . Şimdi içesimde var ama korkuyorumda bilemedim

pecer2001tr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 07 Temmuz 2017, 17:01:41 »
Ben hala sigaranın ne derece etkili olduğunu anlamadım .
Hocam ben ekim günü de içtim sonrasında da çok da aman aman bir etki yaşadığımı söyleyemem...Karar size kalmış...

Kel kalmak benim tercihim olmadı ama ekim yaptırmak benim tercihimdi.

Logan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 08 Temmuz 2017, 15:50:15 »
bence saç ekim sonrası morali yüksek tutmak mutlu olmak ve bolca saça faydalı vitamin mineral almak daha mantıklı hazır scalp kanlanmış canlanmışken içilen sigara o kanlı canlı bölgeyi birden büzüştüreceğini sanmıyorum aksine sigara içmeyeceğim die sitrese girmek daha çok zarar verir

Facebook Twitter Instagram