Gönderen Konu: Saç Ekimi Çizgisi Hakkında bilgi  (Okunma sayısı 8914 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Çizgisi Hakkında bilgi
« Yanıtla #15 : 03 Temmuz 2017, 16:32:52 »
Bence cok sıvrımsi ve dar yanları bıraz daha genısletebilir fuallere gırmediğinden dolayı cok dar tutmus

Çok sivri olmuş evet. Yanlara biraz daha genişletse en azından faullere girmesine de gerek kalmaz.

Benim kafamdaki şekil de beyaz ile çizilen saç çizgisidir.

Kafayı tamamen görmeden bu çizginin uygun olmayacağı pek belli olmaz. Sizin çizdiğiniz çizgi için şakakların sağlam olması gerekir. Kuvvetle muhtemel sizin şalaklarınızda kayıp vardır, z.kulda şakak yapmayı pek tercih etmiyor, çizginin sebebide budur.

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 03 Temmuz 2017, 17:01:42 »
Hocam kafanın bir kaç açıdan fotosunu atıyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 03 Temmuz 2017, 17:05:24 »
Bence cok sıvrımsi ve dar yanları bıraz daha genısletebilir fuallere gırmediğinden dolayı cok dar tutmus

Çok sivri olmuş evet. Yanlara biraz daha genişletse en azından faullere girmesine de gerek kalmaz.

yanılıyosun dogru olan tabi sen yamuk  cizmissin ama bu sekılde olsa fuellere girmesi lazım cizgi bu sekılde gerıye kadar gitmez fueller ile birleşmesi gerek oyüzden fuallere girmeyi beceremeyen bir çok merkez ve doktor martı şeklinde ön cizgiler tercih eder fuelleri ileri alıp ön cizgiyle birleştirmessen cirkin olur
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 03 Temmuz 2017, 17:06:53 »
Bende kula foto göndermiştim fakat su sebeblerden ötürü vazgeçtim.Kul sakak lara ekmiyorum ve sac aralarına  girmem dedi ayrıca alımı manuel degil bir de bazı Ekim'lerinde öne çoklu gireft ekmesi sonucu doğallık sorunu ortaya çıkıyor.ama Allah var sık ekiyor hakkını teslim etmek gerekir . Ayrıca Koray Hocaya da foto gönderip görüşünü alabilirsin ekmesen bile sana ekimin hakkında bilgi vermiş olur

Koray hocaya da mail attım sonucu paylaşcağım
hayırlısı olsun senın için  ama senın yan fuallere girmek şart  bu tarz bir cizgi senı mutlu etmez yanlar çok geri gitmiş çünkü
Global Moderator

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 03 Temmuz 2017, 17:07:47 »

yanılıyosun dogru olan tabi sen yamuk  cizmissin ama bu sekılde olsa fuellere girmesi lazım cizgi bu sekılde gerıye kadar gitmez fueller ile birleşmesi gerek oyüzden fuallere girmeyi beceremeyen bir çok merkez ve doktor martı şeklinde ön cizgiler tercih eder fuelleri ileri alıp ön cizgiyle birleştirmessen cirkin olur

Bunu da yapan forumda gördüğüm kadarıyla Koray Erdoğan

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 03 Temmuz 2017, 17:11:56 »
Çizgiler bu sekilde fueller ile birlesmeli ki ekim kafanıza doğal bırsekılde otursun ve daha güzel bir görüntü oluşsun fuelleri bozulmayan kişilerinde yukardan birleştirilmeli
Global Moderator

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 03 Temmuz 2017, 17:14:47 »
Aynen bu şekilde bir ekim beni kurtarır. İkinci ekim için soteye yatarım sonrasında sakal,göğüs kılıyla verteks karartılsa dahi yeter. İlerleyen zamanlarda verteks kelleşecek o yüzden karartılması yeterli gelecektir.
Bu ekim sizin ekime ait sanırım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 03 Temmuz 2017, 17:31:11 »
Aynen bu şekilde bir ekim beni kurtarır. İkinci ekim için soteye yatarım sonrasında sakal,göğüs kılıyla verteks karartılsa dahi yeter. İlerleyen zamanlarda verteks kelleşecek o yüzden karartılması yeterli gelecektir.
Bu ekim sizin ekime ait sanırım.
hayır benim degil  benımkıde benzer buna tabi senin yan catalları biraz daha yukardan alıp fuel lerle bu sekılde birleştirmek gerekir  ozaman icok daha  iyi olur diye düşünüyorum
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2017, 17:36:22 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 04 Temmuz 2017, 13:58:58 »
Evet hocam fauellerle birleşmezse bir anlam ifade etmiyor. Yanlar yine açık

Bu sefer oraya takılacağım.

Koray erdoğandan daha cevap gelmedi

Acaba mail adresi doğru mu?

info@asmed.com.tr

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 04 Temmuz 2017, 18:34:22 »
Kul mikromotorla alio ve donorunuz cok guclu degil mikro ile alinirsa belki bir daha ekim yaptiramazsiniz hlc nin ise patlayan ekimleri var ve 8000 euro  fiyat verilecek bir yer degil bence diger ekimci hakkinda bir bilgim yok forumu iyice arastrmanizi oneririm ayrica o cizilen sac cizgisi cok geride bence ve mevcut saclar zarar gorebilir

Dönor bölgemin traşı 0 belki ondan bu şekilde görünüyor. Dönor alanın uzun hali ekte var. Aslında 3000 çıkar dediler. Bir sonrakine de 1 yıl sonra falan bir ekim daha verteks için gerekebilir denild. Beni düşündüren mikro ile alınırsa dönor geri dönüşü olmayan bir yola girer mi ?
  hocam biraz gec donus oldu k.bakmayin.donorunuz bence 6000 greft civarinda kapasiteye sahip 3000 greft mikro ile alinirsa mikronun travmasi yuzunden kayip 3000+1000-1500 greft olur abartmiorum gercekten oyle geriye 1500 greft rezerv kalir ikinci bir ekimi kaldiramayabilir diyelim yaptirdiniz mikro ile ikinci alimi cok cok seyrek kalir donorunuz .bakin size benzer bir ornek http://bellicapelli.forumfree.it/m/?t=74597250 adam yeniden dogmus asagi yukari sizle ayni

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 04 Temmuz 2017, 18:38:12 »
Bu arada finas kullanmazsaniz ekim sonucunuz cok iyide olsa mevcut saclar gider yine seyrek kalir saclariniz bu islerde biraz gozu kara olmak lazim bu benim fikrim

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 04 Temmuz 2017, 21:18:04 »
Bu arada finas kullanmazsaniz ekim sonucunuz cok iyide olsa mevcut saclar gider yine seyrek kalir saclariniz bu islerde biraz gozu kara olmak lazim bu benim fikrim

sonunda koray hocadan klasik cevap geldi..

""""

Öncelikle kliniğimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz,

Dr. Koray ERDOĞAN, fotoğraflarınızı( ve videolarınızı) inceledi ve ön, orta, tepe ve en önemlisi donör bölgelerdeki incelmiş olan saçlarınızın kalınlaşmasını sağlamak ve dökülmesini engellemek için 6 ay FINASTERID kullanmanızı ve bize tekrar fotoğraflarınızı göndermenizi rica ediyor.  Finasterid, hem telojen yani incelmiş saçlarınızın kalınlaşmasını sağlar hem de saçlarınızın dökülmesini engeller.Bu nedenle 6 ay ilacı kullanıp bize tekrar fotoğraf gönderirseniz aradaki farka bakarak ihtiyacınıza göre bir operasyon planı yapmak istiyor Dr.Koray Bey.

Sormak istediğiniz herhangi birşey olursa çekinmeden kliniğimizi arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

ŞEVVAL ÖZDEMİR
PATIENT COUNCELOR
CONSEILLER DES PATIENTS
Languages : French / English / Turkish 
Mobile: +90 549 6246 804
Email: sevval@asmed.com.tr   

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 04 Temmuz 2017, 21:21:27 »
Kul mikromotorla alio ve donorunuz cok guclu degil mikro ile alinirsa belki bir daha ekim yaptiramazsiniz hlc nin ise patlayan ekimleri var ve 8000 euro  fiyat verilecek bir yer degil bence diger ekimci hakkinda bir bilgim yok forumu iyice arastrmanizi oneririm ayrica o cizilen sac cizgisi cok geride bence ve mevcut saclar zarar gorebilir

Dönor bölgemin traşı 0 belki ondan bu şekilde görünüyor. Dönor alanın uzun hali ekte var. Aslında 3000 çıkar dediler. Bir sonrakine de 1 yıl sonra falan bir ekim daha verteks için gerekebilir denild. Beni düşündüren mikro ile alınırsa dönor geri dönüşü olmayan bir yola girer mi ?
  hocam biraz gec donus oldu k.bakmayin.donorunuz bence 6000 greft civarinda kapasiteye sahip 3000 greft mikro ile alinirsa mikronun travmasi yuzunden kayip 3000+1000-1500 greft olur abartmiorum gercekten oyle geriye 1500 greft rezerv kalir ikinci bir ekimi kaldiramayabilir diyelim yaptirdiniz mikro ile ikinci alimi cok cok seyrek kalir donorunuz .bakin size benzer bir ornek http://bellicapelli.forumfree.it/m/?t=74597250 adam yeniden dogmus asagi yukari sizle ayni

Manuel alımla greft kaybı yaşanmıyor mu?

adam36

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 04 Temmuz 2017, 22:01:30 »
bana kalrsa z.kulda çok istiyor sonucda hepsi aynı isi yapıyor biri sadece marka yapms tannms diye 3000euro alınırmı Allahtan korkun biraz insanları sömürmeyin

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 04 Temmuz 2017, 22:02:57 »
Cok daha az yasaniyor heleki asmedde sifira yakin ama parasida bayagi tuzlu keske ulke olarak durumumuz daha iyi olsada hepimiz oralarda ektrsek

Facebook Twitter Instagram