Gönderen Konu: Arenamed 5000 greft 30.06.2017 yaş 29  (Okunma sayısı 36202 defa)

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed 5000 greft 30.06.2017 yaş 29
« Yanıtla #30 : 08 Temmuz 2017, 20:08:13 »
Arkadaşlar fotoda ki kabuklar donör bölgesine masaj yaparken elime gelen kabuklar.saç telleri ile birlikte geliyor.donör bölgesi de mi şok dökülmeye uğruyor.
Welcome to arenamed. Hocam Türkçe anlamadığınızdan dolayı bir de ingilizce yazdım. Sözlerim size değil ekim merkezine size önerim arenamed ekimleri dışında forumdaki diğer ekimleride incelemeniz bu şekil de belki ekimimizin vehametini anlardınız. Son olarak stand up ne alaka ?

Hocam Türkçe anlamadığınızdan welcome to arenamed (Arenamed'e hoşgeldiniz) yazmışssınız ama yazınızın gerisini Türkçe yazmışssınız.Demek ki ingilizceniz bitti.bilgilendirmen için sağol ki zaten çoğu paylaşımları inceleyip değerlendirmeler yapıyorum.stundup'a gelince.ilk paylaştığın yorumda kafa kesme yorumuna yapmış olduğum bir benzetme idi.yani şovmenliğe gerek yok anlamında ok..pardon tamam mı  ;)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 08 Temmuz 2017, 20:09:34 »
Arkadaşlar fotoda ki kabuklar donör bölgesine masaj yaparken elime gelen kabuklar.saç telleri ile birlikte geliyor.donör bölgesi de mi şok dökülmeye uğruyor.
Welcome to arenamed. Hocam Türkçe anlamadığınızdan dolayı bir de ingilizce yazdım. Sözlerim size değil ekim merkezine size önerim arenamed ekimleri dışında forumdaki diğer ekimleride incelemeniz bu şekil de belki ekimimizin vehametini anlardınız. Son olarak stand up ne alaka ?

sloccer benimde aklıma ilk başta öyle geldi kökleri yok ama birkaç tane köklü olan görmedim değil.bi de şöyle bişey var diyelim ki greft kesildi ve alınmadı.o deri kesilen yerden tekrar birleşmez mi?

Birleşebilmesi muhtemel, Fakat birleşmeyip pıhtılaşan kan sebebi ile orada kuruyarak , sonrasında kabuk şeklinde dökülmeside muhtemel....
Bunlar kesinlikle kesi şeklinde kesilip alınmayan ense greftleri.. Birileri micromotora güvenmeyip manuel punch ile tek tek kesi oluşturup, tek tek alım yapar, birileride kesi acar ama toplamaz. Durum böyle olunca başarılarda Ve basarısızlıklarda kaçınılmaz olur maalesef.

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 08 Temmuz 2017, 20:20:22 »

sloccer benimde aklıma ilk başta öyle geldi kökleri yok ama birkaç tane köklü olan görmedim değil.bi de şöyle bişey var diyelim ki greft kesildi ve alınmadı.o deri kesilen yerden tekrar birleşmez mi?

Birleşebilmesi muhtemel, Fakat birleşmeyip pıhtılaşan kan sebebi ile orada kuruyarak , sonrasında kabuk şeklinde dökülmeside muhtemel....
Bunlar kesinlikle kesi şeklinde kesilip alınmayan ense greftleri.. Birileri micromotora güvenmeyip manuel punch ile tek tek kesi oluşturup, tek tek alım yapar, birileride kesi acar ama toplamaz. Durum böyle olunca başarılarda Ve basarısızlıklarda kaçınılmaz olur maalesef.

ekim merkezine ve sorumlu kişiyle görüştüm bunlar kırılan saçlar dedi.önceden saç ektirmiş bir arkadaşıma canlı gösterdim.normal dökülebilir dedi.fotodaki gösterdiğimden baya bi çok döküldü.ama kökü olan 5-10 adet vardı onlarda tam köklü değilde derili kıl desem daha iyi olur.
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2017, 20:22:50 Gönderen: karamsar »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 08 Temmuz 2017, 21:54:51 »

ekim merkezine ve sorumlu kişiyle görüştüm bunlar kırılan saçlar dedi.önceden saç ektirmiş bir arkadaşıma canlı gösterdim.normal dökülebilir dedi.fotodaki gösterdiğimden baya bi çok döküldü.ama kökü olan 5-10 adet vardı onlarda tam köklü değilde derili kıl desem daha iyi olur.

Ekim bölgesinden, L ŞEKLİNDE, baston şeklinde, köksüz kırık şeklinde ve kabuklu kıl şeklinde dökülmeler normal, ama ense kısmından bu şekilde, resmen silindirik punchın şeklinde kıllar şeklindeki dökülmeler dediğim gibidir.

Bluefish

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 09 Temmuz 2017, 13:53:26 »
Almayi unuttuklari greftler gibi geldi ama boyle seyler normal yani arenamed icin sorsan kopan sac derler sok dokulme derler, bir arkadasin cantasina da ekimden sonra yanlislikla ekimde kullandigi çin mali aletleri koymuslar:)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 09 Temmuz 2017, 14:33:40 »
Almayi unuttuklari greftler gibi geldi ama boyle seyler normal yani arenamed icin sorsan kopan sac derler sok dokulme derler, bir arkadasin cantasina da ekimden sonra yanlislikla ekimde kullandigi çin mali aletleri koymuslar:)

Temizmiymiş bari? Bide kanlı kanlı komuşlarsa o kötü:)

tasadar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 09 Temmuz 2017, 17:54:22 »
bu forumu okuyupta hala bu merkeze nasıl saç ektirebiliyorlar ben onu çözemedim  :-\

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 09 Temmuz 2017, 18:08:37 »
bu forumu okuyupta hala bu merkeze nasıl saç ektirebiliyorlar ben onu çözemedim  :-\

Bu formu okuyupta hala bu merkeze gidip saç ekmiyorlar zaten.o yüzden çok kafa yormayın bu duruma.

Bluefish

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 09 Temmuz 2017, 20:52:45 »

Temizmiymiş bari? Bide kanlı kanlı komuşlarsa o kötü:)
Tabiki de temiz degil kullanilmjs ve sonrasinda cantaya koymuslar.

Bluefish

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 09 Temmuz 2017, 21:07:21 »
Dostum inanki bu siteyi bu forumu daha once kesfetmis olsaydim arenamed e asla ama asla ektirmezdim iyice okuyup arastirip baska yerlere yönelirdim tamamen instagramdaki reklamlara aldandim benim gibi bircok arkadasta ekimden sonra kesfetmislerdir bu forumu., benim anlamadigim olay su artik yuksek greftle calismadiklarini soylediler?!(serkan aydin ve volkan)  O zmn bizlerden niye max greft aldiniz! Biz arenamedin deneklerimiydik? Donor diye bisey birakmadilar! Ekimden once kan aldilar saclari kestiler sedyeye yatirdilar, ekimden once de bir kisi gelip donor alanimi kontrol etmedi yavuz diye biri geldi mikromotorla alim yapti mahvetti. yaziklar olsun..

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 09 Temmuz 2017, 23:35:30 »
Benim saçlar kesilmeden damar yolu açılmadan kayıttan sonra çizgiyi ayarladılar.sonra 9bin kapasiteli donör bölgemin olduğunu söylediler(mahir bey).sonra saçlar kesildi damar yolu açıldı.serkan bey geldi kontrol etti çizgiyi tekrar ayarladı istediğim gibi.ben ikinci seans düşünüyorum ileride dedim.cok doğru karar dedi.sonra elemanlara dönüp maximum alın dedi  ???   :D ikinciye nasıl kalacaksa artık  :P

Onder_1009

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 10 Temmuz 2017, 02:39:16 »
Bunlar sac gurmesi alete ihtiyaclari yok hala ogrenemediniz bu iste 1 numaralar. Hayatlari yalan baska birsey demeye gerek yok arenamed icin

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 10 Temmuz 2017, 09:51:22 »
Benim saçlar kesilmeden damar yolu açılmadan kayıttan sonra çizgiyi ayarladılar.sonra 9bin kapasiteli donör bölgemin olduğunu söylediler(mahir bey).sonra saçlar kesildi damar yolu açıldı.serkan bey geldi kontrol etti çizgiyi tekrar ayarladı istediğim gibi.ben ikinci seans düşünüyorum ileride dedim.cok doğru karar dedi.sonra elemanlara dönüp maximum alın dedi  ???   :D ikinciye nasıl kalacaksa artık  :P
bu 9 bınlık kapasiteyi size nasıl söylediler neyle ölçtüler? Normalde bunun için bir alet var cm2 de saç sayısını gösteren ve ardından cetvelle alanı ölçüp çarparlar buda 5 yada 10 dakike sürer sizinki nasıl oldu ? Gözle bakıp saç tellerini sayacak kadar uçmadılarsa
göz kararı :) da şimdi diyelim ki dokuz binlik bi kapasitem olsa 5 bini alındı desek ikinci ekime 3bin greft kalsa eder 8bin.ee benim arkanın kapalı durması için kaç tel saç olması lazım diye soru takılmıyor değil.yada hiç kalmayacak

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 11 Temmuz 2017, 11:20:36 »
10. Gün kabuk dökümünden sonra.verilen yumuşatıcı köpüğü sıkıp yarım saat bekledikten sonra çok narin bi şekilde dökümü gerçekleştirdim.ardından sawpoo şampuan ile yıkama yaptım.şuan geyet iyi gözüküyorlar ve herkes çok beğendi ama şok dökülme ve sonrasında nasıl olacak.bu arada xpecia tablet ve hairforte kullanıyorum

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 11 Temmuz 2017, 11:39:42 »
Hintell dediğiniz gibi çok küçük bir simetri sorunu var ön çizgide :) donör alanına gelince arkadaşlar, harbiden ben şanslı kişilerdenim Allah'a şükür.tabi donörde doku küsmesi ve şok dökülme ile karşılaşmazsam.

Facebook Twitter Instagram