Gönderen Konu: Arenamed 5000 greft 30.06.2017 yaş 29  (Okunma sayısı 36200 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed 5000 greft 30.06.2017
« Yanıtla #15 : 02 Temmuz 2017, 20:17:19 »
Sloccer tüm detayı anlatayım.saç kesimimden sonra serkan bey inceledi.maximum greft alınır ancak 5 ayı bulur dedi.ben ikinci seansı düşüyorum dedim.sonra 5 bin civarı orta bi alım olsun.şayet 2 sene sonra gerek olursa küçük bi operasyon yapılır dedi.forumda söylendiği gibi günde ortalama 20 ekim falan yapıyorlar herhalde.ben çok sordum 14 oda 15 falan ekip olduğunu söylediler.asistanlar hariç.yani fabrika gibi.ben iyi bi ekibe düştüğüme inanıyorum.benimle birlikte diğer odada ekim yapılanı gördüm konuştum.baya bi zorlu geçmiş.hem ertesi günü akasya home ofise yıkamaya gittiğimde o da geldi gece çok kanamış donörü ciğer gibiydi ben bile korktum.eleştirilenize katılmamak elde değil bu konularda.

Ben yakınen takipteyim, Arenamed Ekim'lerini . Sizin durumunuz gerçekten iyi , yani kötünün iyisi. Özellikle kanalı bu şekilde açan ekibin Ekim'leri fena olmuyır.ön çizgi için iyi şeyler söylemiyeceğim , biraz doğal olsun diye sanırım zigzaglar ama Yok olmamıs bence... şakak Ekimide yapılmış, onlardandır pek bir doğallık beklemeyin. Şakaklar en zor bölgeler...
Sürecinizi paylaşmaktan vazgeçmeyiniz .. kulaküstü biraz yoracak sizi ama umarım düzelir. Bol şans

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed 5000 greft 30.06.2017
« Yanıtla #16 : 02 Temmuz 2017, 21:07:18 »
Sloccer tüm detayı anlatayım.saç kesimimden sonra serkan bey inceledi.maximum greft alınır ancak 5 ayı bulur dedi.ben ikinci seansı düşüyorum dedim.sonra 5 bin civarı orta bi alım olsun.şayet 2 sene sonra gerek olursa küçük bi operasyon yapılır dedi.forumda söylendiği gibi günde ortalama 20 ekim falan yapıyorlar herhalde.ben çok sordum 14 oda 15 falan ekip olduğunu söylediler.asistanlar hariç.yani fabrika gibi.ben iyi bi ekibe düştüğüme inanıyorum.benimle birlikte diğer odada ekim yapılanı gördüm konuştum.baya bi zorlu geçmiş.hem ertesi günü akasya home ofise yıkamaya gittiğimde o da geldi gece çok kanamış donörü ciğer gibiydi ben bile korktum.eleştirilenize katılmamak elde değil bu konularda.

Ben yakınen takipteyim, Arenamed Ekim'lerini . Sizin durumunuz gerçekten iyi , yani kötünün iyisi. Özellikle kanalı bu şekilde açan ekibin Ekim'leri fena olmuyır.ön çizgi için iyi şeyler söylemiyeceğim , biraz doğal olsun diye sanırım zigzaglar ama Yok olmamıs bence... şakak Ekimide yapılmış, onlardandır pek bir doğallık beklemeyin. Şakaklar en zor bölgeler...
Sürecinizi paylaşmaktan vazgeçmeyiniz .. kulaküstü biraz yoracak sizi ama umarım düzelir. Bol şans

önce herkese yaptıkları gibi üst bölgeyi çizdiler.ben zaten çok önceden planladığım gibi şakaklaırma da ektirmek istiyordum.gerçekten de çok fazla genişti.ön çizgi nasıl olacak yamuk mu pek fikrim yok ama şakaklar tam istediğim gibi olmadı diyebilirim.biraz daha daralması gerek.ve düzeltilmesi lazım.hayırlısı bakalım süreç tamamlanan kardar hertürlü gelişmeyi paylaşacağım.sizlerde uyarı ve bilgilendirmelerinizi eksik etmeyin lütfen.herkesin sonuçları güzel olur inşallah

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed 5000 greft 30.06.2017 yaş 29
« Yanıtla #17 : 03 Temmuz 2017, 23:44:14 »
Geçmiş olsun umarım sürecin sonunda mutlu olursun  forumda 1 ay araştırma yaptım demişsin böyle bir dönorun olacağını bilerek ve mağduriyetlerinin görerek ekime girmişsin gözünü karartmışsın yalnız dönorun toparlamasını ilk başlarda merkez üç ay diyordu sonra 4 aya çıktı şimdide 5 ay demeye başlamışlar micromotorun hızını artırmaya başladılar galiba Neyse  ilerki günlerde size bedava prp yapalım yalnız konunuzu kaldırın veya paylaşım yapmayın gibi telkinde bulunabilirler tıpkı konusu kitlenen teacher adlı kullanıcıya yapılan gibi siz süreci iyi veya kötü paylaşmaya devam edin ekim düşünen arkadaşların karar vermesine destek olursun

tarık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 04 Temmuz 2017, 12:21:34 »
kafa şişik ondan mı öyle gözüküyor acaba?

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 04 Temmuz 2017, 13:08:13 »
Burada ki sonuçlarımı hiçbir kimse veya kuruluşun etkisi altında kalmadan doğruları paylaşacağım.ekime kendim karar verdim ve sabırla sonucu bekleyeceğim.hintel bende biraz şüpheliyim ama alnım çok fena şiş ve fotoda biraz yamukluk var farkederseniz sol kaşım da diğerine göre havada gibi  şişlikler inince belli olacak

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 04 Temmuz 2017, 17:14:18 »
Burada ki sonuçlarımı hiçbir kimse veya kuruluşun etkisi altında kalmadan doğruları paylaşacağım.ekime kendim karar verdim ve sabırla sonucu bekleyeceğim.hintel bende biraz şüpheliyim ama alnım çok fena şiş ve fotoda biraz yamukluk var farkederseniz sol kaşım da diğerine göre havada gibi  şişlikler inince belli olacak
4 5 gün içinde şişlik iner senin 10 günü çoktan geçti sanırım  henüz inmedimi daha ?

bugün ekimin 4.günü şişlikler alnımdan göz çukuru ve burnuma indi o da geceleri yan yattığım için herhalde.merkeze fotoları attım sırt üstü yat masaj yap şişlikler dağılsın dediler.5.günde ve 10.günde foto paylaşımı yapıcam

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 04 Temmuz 2017, 17:25:20 »
futta 10 15 gun suruo şişlikler bunlardada oyle sanırım doner bıcağınla kesmiş gibi tabaka almışlar sanki kafadan hani civili tahtaların ustune yatırıp araba gecittiriolar ya ustlerinden karınları izli oluyor onun gibi bunlarda futta parça alırlar greftlerden bazıları gelir derler iki kulak arasından parça alındığı için derler bunlarda neden donoru bu kadar mahvediyor derinin altına iniolar resmen ölü deri parcasıylamı ekiolar çok gozuksun farkındalık olsun diye bazı yeler ölü deri parçalarını ayıklamadan eker bunlarn bu donoru boyle yapmalarında bir hikmetmi var parçamı alıolar nasıl fue bu
saçları ekmeydi dersin

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 04 Temmuz 2017, 20:13:50 »
Korktum vallahi  :-X :-X foruma yeni geldiğimde Serkan aydının ekimlerini görmüştüm bu saç ekimi ne boktan bişey demiştim gerçi o zamanlar yine iyiydi adam gitgide sınırlarını zorluyor  yakında komple kafayı koparacak herhalde 

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 05 Temmuz 2017, 16:13:32 »
Korktum vallahi  :-X :-X foruma yeni geldiğimde Serkan aydının ekimlerini görmüştüm bu saç ekimi ne boktan bişey demiştim gerçi o zamanlar yine iyiydi adam gitgide sınırlarını zorluyor  yakında komple kafayı koparacak herhalde

ağır ithamda bulunmussunuz.kafayı koparandan ziyade sizin tabirinizle kafası koparılan kişi suçsuz günahsız bi insan olabilir.üslûbunuza dikkat edin lütfen..stund up yeri değil burası..
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2017, 18:06:15 Gönderen: karamsar »

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 05 Temmuz 2017, 16:22:12 »
5.gün fotolarımı paylaşıyorum arkadaşlar..şişlikler göz altıma biraz indi gözlerim ve burnumun önceki günlere göre şişliği azaldı.kaşıntı ağrı yok ama donör bölgem çok uğuşuk ve şiş.üzerine yatabiliyorum artık..

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 08 Temmuz 2017, 17:44:45 »
Arkadaşlar fotoda ki kabuklar donör bölgesine masaj yaparken elime gelen kabuklar.saç telleri ile birlikte geliyor.donör bölgesi de mi şok dökülmeye uğruyor.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 08 Temmuz 2017, 18:20:05 »
Arkadaşlar fotoda ki kabuklar donör bölgesine masaj yaparken elime gelen kabuklar.saç telleri ile birlikte geliyor.donör bölgesi de mi şok dökülmeye uğruyor.

Eğer donörden gelen greftler ise;Mikromotor ile alım yapmak üzere delmişler enseyi, Fakat almayı unutup bırakmışlar, çöp olmus greftler. Arenamed için 3-5 greft çok önem arz etmediği için dikkate değer bir kayıp degil. Şok dökülme ile alakalı degil.

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 08 Temmuz 2017, 18:48:11 »
Welcome to arenamed. Hocam Türkçe anlamadığınızdan dolayı bir de ingilizce yazdım. Sözlerim size değil ekim merkezine size önerim arenamed ekimleri dışında forumdaki diğer ekimleride incelemeniz bu şekil de belki ekimimizin vehametini anlardınız. Son olarak stand up ne alaka ?

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 08 Temmuz 2017, 18:51:43 »
Matkapla deldikleri icin ensenizden almayı unuttuklari greftleriniz ölmüş gecmis olsun
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2017, 23:34:33 Gönderen: Martineden1903 »

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 08 Temmuz 2017, 19:55:04 »
Welcome to arenamed. Hocam Türkçe anlamadığınızdan dolayı bir de ingilizce yazdım. Sözlerim size değil ekim merkezine size önerim arenamed ekimleri dışında forumdaki diğer ekimleride incelemeniz bu şekil de belki ekimimizin vehametini anlardınız. Son olarak stand up ne alaka ?

sloccer benimde aklıma ilk başta öyle geldi kökleri yok ama birkaç tane köklü olan görmedim değil.bi de şöyle bişey var diyelim ki greft kesildi ve alınmadı.o deri kesilen yerden tekrar birleşmez mi?

Facebook Twitter Instagram