Gönderen Konu: Arenamed 5000 greft 30.06.2017 yaş 29  (Okunma sayısı 36203 defa)

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arenamed 5000 greft 30.06.2017 yaş 29
« : 02 Temmuz 2017, 15:43:00 »
Arkadaşlar merhaba forumu yaklaşık 1 aydır takip ediyorum.Arenamed'e ön ödeme yaparak sıra almıştım, 30 haziran için.Ataşehir Estetica hastanesinde işlemlerini gerçekleştiriyorlar.saat 2 buçukta ordaydım kayıt ve kan alma işlemleri için erken gittim.saat 15:00 de fotolarım çekildi ön çizgimi mahir bey belirledi.ben 2 seans düşündüğümü belirttim.istediğim şekli anlatınca operasyon öncesi Serkan AYDIN bey kontrol edecek ona bildirirsiniz dedi.sonra saç kesim işlemim başladı sıfıra vururlarken çok canım acıdı her ne hikmetse  :-[ sonra operasyon odasına geçtik.damar yolu açıldı.ardından Serkan bey geldi.ön çizgimi nasıl istediğimi anlattım ayrıca 2 seans düşündüğümü söyledim, o da çok mantıklı dedi.ama biz şuan ön bölgeleri olduğunca sık tutalım arka vertex bölgesini hafif kapatacak şekilde ekim yapalım.2 sene sonra belki 2.seansa gerek kalmaz kalır ise çok küçük rütüşlar ile 2.seans gerçekleşir dedi bana da mantıklı geldi.maximum greft alınabileceğini söyledi.zaten mahir bey kontrol ederken 9bin greftlik kapasitem olduğunu belirtti  ??? 🤔 işlem 9 saat sürdü.gece 12 de bitti.Anastezi çok acı verici bi işlem ama ben dayandım.şişirme işlemi yapıldı kafa davul gibi.mikro motor kalın punch ile cristina hanım toplama işlemini ergin bey gerçekleştirdi.hiç acı falan hissetmedim.sonra toplama işlemine yabancı ismini unuttuğum biri devam etti.19:30 da alım işlemi bitti.çok kısa bir yemek arası verdik.tam yemeden geri döndüm 20:00 a doğru ekime başladık.üst bölge anestezi ve şişirme işlemi yapıldı.gerçekten anestezi baya bi acıyor.ama 5 dk sabretmek lazım.kanal açımını uğur hocam dedikleri bi bey yaptı.güzel açtığını düşünüyorum.1 saat falan sürdü.ekim işlemini 3 kişi 1i bayan 3 kişi gerçekleştirdi.gece 12 de bitti.tüm öncesi ve sonrası fotolarımı ekleyeceğim.değerli yorum ve bilgilendirmelerinizi bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed 5000 greft 30.06.2017
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2017, 17:01:48 »
Eklediğim fotolar ekimden birkaç hafta önce

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2017, 17:06:34 »
İlk foto ekimden sonra diğerleri ertesi gün bandajı çıkardıktan sonra

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2017, 17:11:03 »
Bunlar da 2.gün

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #4 : 02 Temmuz 2017, 17:24:21 »
Hocam donerine antibiyotik krem falan sür,bu iş için kullanılan bir krem vardı adını hatırlamıyorum şu an . Çok kötü pancar gibi olmuş,iltihaplanmasın sonra.

ReLaX

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Temmuz 2017, 17:36:34 »
Hayirli olsun. Arenamed donör bölgesiyle ünlü bir merkez.

Bepanthen Plus kullanabilirsin.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 02 Temmuz 2017, 17:38:24 »
Geçmiş olsın

diptera

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Temmuz 2017, 17:40:35 »
Donör çok hırpalanmış

Mmt.skr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Temmuz 2017, 17:50:10 »
Kardeşim senin kafands siyahlik kan oturmasi var gibi görünüyor onu bi kontrol ettir istersen nekroz olmasin.
Ve neden kanallarini serkan aydin açmadi da ugur hoca açtı ayrica ugur hoca kim ben ilk defa ugur hoca ismini duyuyorum arenamed de kanal açan ve serkan aydin bu işin neresinde peki

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Temmuz 2017, 17:59:40 »
Öncelikle diğer arkadaşların bilgilendirmesi için teşekkürler. Mmt.skr sol tarafta çok ufak bi kanlanma oluştu fotolarda büyük gözüküyor.serkan aydın kontrol etti saç çizgisini belirledi.mahir bey açacağı söylendi ama uğur hocam dedikleri orta yaşlı biri açtı.şifreli sorular sordum ama gayet net yanıtlar verdi.ayrıca donöre serkan bey 5 ay da anca toparlar dedi

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Temmuz 2017, 18:04:16 »
Öncelikle diğer arkadaşların bilgilendirmesi için teşekkürler. Mmt.skr sol tarafta çok ufak bi kanlanma oluştu fotolarda büyük gözüküyor.serkan aydın kontrol etti saç çizgisini belirledi.mahir bey açacağı söylendi ama uğur hocam dedikleri orta yaşlı biri açtı.şifreli sorular sordum ama gayet net yanıtlar verdi.ayrıca donöre serkan bey 5 ay da anca toparlar dedi

Patron serkan aydın "donör 5 ayda toparlanır "dedi ve sende "olsun, yeter ki ekilenler çıksın" mı dedin?
Lütfen kasıt falan aramayın gerçekten merak ettiğim için soruyorum

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 02 Temmuz 2017, 18:10:34 »
On çizginiz çok yamuk ve yine Batman modeli yapmışlar on çizgiyi umarım iyi olur ekiminiz ve dönor şanslı iseniz 4 ayda kapanır insallah

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Temmuz 2017, 19:08:06 »

Patron serkan aydın "donör 5 ayda toparlanır "dedi ve sende "olsun, yeter ki ekilenler çıksın" mı dedin?

sloccer kardeş serkan aydın saç çizgimi belirledikten sonra yaraların hızla iyileşeceğini ancak tam anlamıyla boşlukların kapanması 5 ayı bulabilir dedi.yeter ki ekilenler çıksın diye bi kelime kullanmadım ve kullanmış gibi benim adıma da ithamda bulunmazsanız sevinirim.şimdiden başlamayalım isterseniz provakasyonlara 😉 o güzel bilgilerinizi bekliyorum

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Temmuz 2017, 19:52:40 »

sloccer kardeş serkan aydın saç çizgimi belirledikten sonra yaraların hızla iyileşeceğini ancak tam anlamıyla boşlukların kapanması 5 ayı bulabilir dedi.yeter ki ekilenler çıksın diye bi kelime kullanmadım ve kullanmış gibi benim adıma da ithamda bulunmazsanız sevinirim.şimdiden başlamayalım isterseniz provakasyonlara 😉 o güzel bilgilerinizi bekliyorum

Tam aksine kardesim, provakasyon derdinde degilim,oysaki yanlış anlamayın lütfen diyerek sormuştum soruyu.
Arenamed hastalarına bu bilgi verilmiyır hastalar kandırılıyor gibi bir izlenim var idi şimdiye kadar. Siz "serkan 5 ay sürer " dedi diyince, bu bilgiyi ekimden önce mi vermeye başladılar acaba diye merak ettim. Hani sitedeki şikayet ve paylaşımları dikkate aldılar da, Ekim öncesi bu tip bilgi paylaşımına mı girdiler? Diye düşündüm.
Yoksa bende 1 seferde 5600 greft Ekim yaptırmış biri olarak emin olun sitede bu konuda en hassas kullanıcılardan biriyim.

karamsar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 02 Temmuz 2017, 20:06:06 »
Sloccer tüm detayı anlatayım.saç kesimimden sonra serkan bey inceledi.maximum greft alınır ancak 5 ayı bulur dedi.ben ikinci seansı düşüyorum dedim.sonra 5 bin civarı orta bi alım olsun.şayet 2 sene sonra gerek olursa küçük bi operasyon yapılır dedi.forumda söylendiği gibi günde ortalama 20 ekim falan yapıyorlar herhalde.ben çok sordum 14 oda 15 falan ekip olduğunu söylediler.asistanlar hariç.yani fabrika gibi.ben iyi bi ekibe düştüğüme inanıyorum.benimle birlikte diğer odada ekim yapılanı gördüm konuştum.baya bi zorlu geçmiş.hem ertesi günü akasya home ofise yıkamaya gittiğimde o da geldi gece çok kanamış donörü ciğer gibiydi ben bile korktum.eleştirilenize katılmamak elde değil bu konularda.

Facebook Twitter Instagram