Gönderen Konu: DOKTOR ÖNERİSİ  (Okunma sayısı 2522 defa)

lothlorien

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
DOKTOR ÖNERİSİ
« : 01 Temmuz 2017, 20:00:34 »
Merhaba herkese
Forumu yaklaşık 4-5 aydır takip etmekteyim ameliyat ve ameliyat sonrasındaki süreçlere genel itibariyle hakim birisiyim fakat doktor seçiminde halen karar verebilmiş değilim
Saçlarımın genel çizgisi genel olarak çocukluktan beri pek değişmedi yanlardan içe doğruydu fakat son 3-4 yıldır hafif bi dökülme sorunuyla karşı karşıyayım.Dökülme aslında çok etki etmiyor sadece duştan sonra 20-25 tel normal bi gün içinde ise en fazla 4-5 tel döküldüğünü görüyorum.Cildiyede gerekli kan tahlillerini yaptırdım ve genetik dökülme olduğu söylenildi.
Ekim yaptırmaktaki amacım ön çizgiyi düzelttirmek ve şakakları doldurmak ama okuduğum kadarıyla boş bi alana yapılan ekimden daha zor oluyor bu tür ekimler.Koray Erdoğan ile Muttalip Keser i bir tarafa bırakırsak ( maddi nedenlerden dolayı)
Manuel ekim yapan Serdar Gökrem'i düşünüyordum fakat forumda bir çok olumsuz yorumla karşılaştım (ya da örnek azlığıyla )kendisine whatsapptan fotoğrafları gönderdiğimde 3000 greft  ve greft başı 2 tl olarak ücretlendirme yapmıştı , Zekeriya Kul  , İlhan Serdaroğlu gibi hekimlerden de pek emin olamıyorum. Kısacası hekim seçimi konusunda çok kararsızım.Forumdaki arkadaşlardan ricam fotoğraflarıma bakıp genel itibariyle bir öneride bulunmaları , şimdiden teşekkür ediyorum.
(Yanlardan aslında diğer saçlar şakakları kapatıyor ama yana çektim açıklığın görünmesi için)

lothlorien

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DOKTOR ÖNERİSİ
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2017, 23:20:33 »
Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan yok mu ?
Şuan Serdar Gökrem , Esma Serkan , Zekeriya Kul düşünmeye başladım

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2017, 01:01:08 »
bu tip açıklıkta yaş ve dökülmenin devam edip etmemesi önemli 30 üzeriysen dökülme genetik değilse  yaşa bağlı alın gerilemesi şakak açılmasıysa  böyle kalır yavaşlıyor çünkü 30 dan sonra, ama 20 li yaşların başında veya ortasındaysan genetik dökülmede varsa kesinlikle beklemen lazım

gokhanxxx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2017, 02:01:04 »
Sorununu az çok anlıyorum saçın bu forumdaki insanlara göre saç ekimi gerektiricek düzeyde değil.Ancak sanırım yaşın genç ve saçına istediğin şekli veremediğinden saç ektirmek istiyosun.şimdi saç ekimi yaptırırsan güzel bi sonuç alacaksın yüzde doksan ancak saç dökülmen devam ederse açıklığın artıcak ve ortaya kötü dengesiz bi görüntü çıkıcak.ve ikinci hatta 3.ekime bile gerek duymak zorunda kalıcaksın.ancak her operasyon dönor bölgene belli bi zarar vericek ve kafayı kapatabilicek yeterli grefti bulamıyabiliceksin. O yüzden demem o ki biraz daha bekle dökülme tipin tam belli olsun açıklık biraz da artsın öyle ek çünkü yaşın daha genç gibi

lothlorien

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2017, 02:36:48 »
Sorununu az çok anlıyorum saçın bu forumdaki insanlara göre saç ekimi gerektiricek düzeyde değil.Ancak sanırım yaşın genç ve saçına istediğin şekli veremediğinden saç ektirmek istiyosun.şimdi saç ekimi yaptırırsan güzel bi sonuç alacaksın yüzde doksan ancak saç dökülmen devam ederse açıklığın artıcak ve ortaya kötü dengesiz bi görüntü çıkıcak.ve ikinci hatta 3.ekime bile gerek duymak zorunda kalıcaksın.ancak her operasyon dönor bölgene belli bi zarar vericek ve kafayı kapatabilicek yeterli grefti bulamıyabiliceksin. O yüzden demem o ki biraz daha bekle dökülme tipin tam belli olsun açıklık biraz da artsın öyle ek çünkü yaşın daha genç gibi
Merhaba evet genel olarak söylediğiniz gibi , fazla dökülmem olmuyor duştan çıktığımda 20-25 tel normal bi gün içinde ise 4-5 tel oluyor çok sık bi dökülme söz konusu değil ama sizinde bahsettiğiniz gibi yanların dolmasını istiyorum.
Bu arada 20 yaşındayım

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Temmuz 2017, 10:23:50 »
20 yas cok erken be kardes ektirirsen yuzde yuz pisman olursun

Facebook Twitter Instagram