Gönderen Konu: LİfeHairAnkara Şahin Çelik Yaş(22)  (Okunma sayısı 72066 defa)

Kemal95

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: LİfeHairAnkara Şahin Çelik Yaş(22)
« Yanıtla #181 : 14 Aralık 2017, 07:37:06 »
Hepinize teşekkür ediyorum daha iyisi sizin olsun 🙏😊

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #182 : 14 Aralık 2017, 08:38:17 »
Kardeş hayırlı olsun yeni saçların.
Bu yaşta saç çok önemlidir. Bizim senin yaşlarda milim açıklığımız yoktu o yüzden senin kadar bunun psikolojik etkisini bilemeyiz.

Kemal95

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #183 : 14 Aralık 2017, 10:05:50 »
Kardeş hayırlı olsun yeni saçların.
Bu yaşta saç çok önemlidir. Bizim senin yaşlarda milim açıklığımız yoktu o yüzden senin kadar bunun psikolojik etkisini bilemeyiz.
kesinlikle öyle psikolojim yerine geldi artık

Niko

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #184 : 14 Aralık 2017, 10:14:46 »
Kardesim saclarin cok guzel olmus gule gule tara.benimle ayni yasdasin bende arastiriyorum artik.ilac falan kullaniyormusun bide dokulme varmi simdi sende?

Legolas35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #185 : 14 Aralık 2017, 10:23:38 »
kardeşim öncelikle yeni saçların hayırlı olsun rica etsem bi donör bölgenin de fotoğrafını atabilir misin

Kemal95

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #186 : 14 Aralık 2017, 14:13:00 »
İlaç kullanmıyorum donörün son hali dün traş oldum..

Kemal95

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #187 : 14 Aralık 2017, 14:16:25 »
Kardesim saclarin cok guzel olmus gule gule tara.benimle ayni yasdasin bende arastiriyorum artik.ilac falan kullaniyormusun bide dokulme varmi simdi sende?
xpecia kullandım tam 5.5 ay bıraktım hocamın önerdiği prozinc şampuan hariç hiçbirsey kullanmıyorum dökülme ekimden sonra yok ekimden 2 3 ay öncesine kadar zaten dökülme azalmıştı

Kemal95

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #188 : 30 Aralık 2017, 23:00:16 »
194.gün şuan elimde cok net olmasada bunlar ver ileride daha net fotolar yüklerim genel olarak ekimden memnunum herkese iyi seneler ..

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #189 : 31 Aralık 2017, 00:01:20 »
Tekrardan hayirli olsun kardesim sacini bu sekilde sen mi yapiyorsun yana taramayi dusunmuyormusun ben olsam farkli modeller yaparim hasret kaldim😀😉

Kemal95

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #190 : 31 Aralık 2017, 00:11:02 »
Yana da tarıyorum aynen ama genelde üste kıvrılıyor saclarım kıvırcık sayılır uzakdıkca biraz zor sekil alıyor :) önceden saçımız yoktu şimdi nasıl yapacağız diye düşünüyoruz 😊 Allah isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin

Kemal95

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #191 : 31 Aralık 2017, 00:11:43 »
Tekrardan hayirli olsun kardesim sacini bu sekilde sen mi yapiyorsun yana taramayi dusunmuyormusun ben olsam farkli modeller yaparim hasret kaldim😀😉
sizin ekim ne zaman olacak acaba

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #192 : 31 Aralık 2017, 00:26:52 »
Iki gun kaldi sizin saclari begendim masallah diyelim kardesim
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2017, 00:39:02 Gönderen: 3838 »

metropols

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #193 : 31 Aralık 2017, 01:03:35 »
başarıyla sonuçlanmış bir ekim, nakil edilen graftlerin çok büyük kısmı tutmuş, bunda yaşınızın genç olmasının ve kafa derinizdeki dolaşımın hızlı olmasının payı elbette yadsınamaz. benim asıl dikkat çekmek istediğim husus ise finasterid kullanmadan da harika sonuçların elde edilebiliyor olmasının sizin ekiminizle bir kez daha kanıtlanmış olması.  hafıza problemi, konuşma bozukluğu, depresyon gibi nörolojik yan etkileriyle birlikte erkek sağlığı üzerine birçok yan etkisi -ki bu yan etkiler kalıcı olabiliyor, bulunan ve bu gün almış olduğu FDA onayı ciddi anlamda sorgulanıp tartışma konusu olan bir ilacın böyle bir sitede vitamin hapıymış gibi her saç kaybı yaşayana önerilmesinin, asıl etki ve çalışma alanı olan üröloji uzmanının kontrolü dışında kullanılmasının çok da elzem olmadığını göstermiş oldu bu süreciniz. yeni saçlarınızla mutlu bir hayat diliyorum..

Kemal95

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #194 : 31 Aralık 2017, 09:27:27 »
başarıyla sonuçlanmış bir ekim, nakil edilen graftlerin çok büyük kısmı tutmuş, bunda yaşınızın genç olmasının ve kafa derinizdeki dolaşımın hızlı olmasının payı elbette yadsınamaz. benim asıl dikkat çekmek istediğim husus ise finasterid kullanmadan da harika sonuçların elde edilebiliyor olmasının sizin ekiminizle bir kez daha kanıtlanmış olması.  hafıza problemi, konuşma bozukluğu, depresyon gibi nörolojik yan etkileriyle birlikte erkek sağlığı üzerine birçok yan etkisi -ki bu yan etkiler kalıcı olabiliyor, bulunan ve bu gün almış olduğu FDA onayı ciddi anlamda sorgulanıp tartışma konusu olan bir ilacın böyle bir sitede vitamin hapıymış gibi her saç kaybı yaşayana önerilmesinin, asıl etki ve çalışma alanı olan üröloji uzmanının kontrolü dışında kullanılmasının çok da elzem olmadığını göstermiş oldu bu süreciniz. yeni saçlarınızla mutlu bir hayat diliyorum..
acıklayıcı bi yazı olmus cok teşekkür ederim daha iyisi sizlerin olsun

Facebook Twitter Instagram