Gönderen Konu: LİfeHairAnkara Şahin Çelik Yaş(22)  (Okunma sayısı 72089 defa)

Kemal95

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: LİfeHairAnkara Şahin Çelik Yaş(22)
« Yanıtla #121 : 02 Kasım 2017, 11:05:34 »
Herkese selamlar saçlarım gün geçtikce gelişim gösteriyor artık daha kolay şekil verebiliyorum şuanki durumdan çok şükür memnunum

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #122 : 02 Kasım 2017, 17:20:28 »
hakikaten çok güzel olmuş güle güle tara

Kemal95

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 02 Kasım 2017, 17:52:53 »
hakikaten çok güzel olmuş güle güle tara
cok teşekkürler 🙏 darısı bütün kellerin başına 😀

Umut_R

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #124 : 02 Kasım 2017, 19:10:50 »
Sıklık konusunda bir problem yok ama doğallık sanki az olmuş ama yinede önceki haline kıyasla çok iyi durumda. Hayırlı olsun

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
« Yanıtla #125 : 02 Kasım 2017, 23:46:54 »
Beğendim güzel ekim olmuş hoca biraz doğallığa da önem verirse güzel ekimleri ortaya çıkar bence doğallık konusu biraz problem tabi eskiye nazaran saç on numara olmuş hayırlı olsun demek lazım kardeşim
ALLAH"ın adamıyık...

huseyin26

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 03 Kasım 2017, 00:15:03 »
Hayırlı olsun kardeşim halletmiş gibisin bu işi en baştan belliydi ama senin sonuç

Kemal95

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 03 Kasım 2017, 07:59:07 »
Herkese teşekkür ederim doğallık konusunda bu sitedekiler problem görüyor ama günlük hayatta ekim yaptırmıssın diyen yok tabi burdaki tecrübeden olsa gerek

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
« Yanıtla #128 : 03 Kasım 2017, 09:45:45 »
Herkese teşekkür ederim doğallık konusunda bu sitedekiler problem görüyor ama günlük hayatta ekim yaptırmıssın diyen yok tabi burdaki tecrübeden olsa gerek
bu sitede ekimleri biz en iyi ye nazaran yorumluyoruz kardeşim bu hem yeni ekim yaptıracaklar için iyi bir dilek oluyor hem hocaların kendisini geliştirmesi için avantaj bu site kurulmadan önce bir çoğumuz neyin ne olduğunu bilmiyorduk direk ekim yaptırabilirdik ama ben ekimini beğendim güzel olmuş hocaya teşekkür ederiz bizim küçük eleştirimiz hocada iş var belli eller yatkın doğallığı da yakalar ise muaazam bir ekimci olabilir buda saç ekimcileri ve saç ektirenler için iyi bir avantaj olur ve tr mize iyiler arasına bir doktor kazandırmış oluruz şahsi görüşlerim bu şekilde yoksa seni çok gençleştirmiş ve güzel bir yüz hattı oluşturmuş doktoru takdir ediyorum.
ALLAH"ın adamıyık...

Fehmierkan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 03 Kasım 2017, 10:00:51 »
Bende şahin hocaya ekim yaptırdım senin açık alanına ekilen grefte bakıldığında ekimin çok güzel bence saçin tam olarak oturmasi 1 yılı buluyor daha gelişme olacaktır burada elbette ki eleştiri olacaktır yalniz su belli ki şahin hoca bu işi yapiyor belli zaten görünen köy kılavuz istemez hangi ekimci olursa olsun sonucu iyiyse iyi deriz kotuyse kötü deriz bu herkez için geçerli

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 03 Kasım 2017, 16:01:19 »
ön çizgiyi geride tutması çok mantıklı .bu saç dahada hacim kazanır boşluk falan kalmaz güzel ekim.şahin beyin planlaması gerçekten başarılı..belki en iyi hoca değil ama çok iyi planlıyor açıklığa göre,donörleride hiç alınmamış gibi tertemiz bırakması hastaya değer verdiğini gösteriyor ankara da alternatif olabilir fiyat politikası ve planlamaları gayet başarılı

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #131 : 03 Kasım 2017, 16:11:32 »
Çok güzel olmuş. doğallık da çok iyi. kısa zamanda güzel bir sonuç almışsınız. hayırlı olsun.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 03 Kasım 2017, 16:16:17 »
Çok güzel olmuş. doğallık da çok iyi. kısa zamanda güzel bir sonuç almışsınız. hayırlı olsun.
bence de doğallık iyi diğer arkadaşlar doğallık sorunlu falan demiş ama ben çok doğal buldum sende doğal demişsin kadıköy  diğer arkadaşlara neden öyle geldi ki.kaçırdığımız bir şey mi var acaba

Terkidiyar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #133 : 03 Kasım 2017, 18:07:07 »
Kardeşim bende ekim yaptırdım ekilen saçı az çok anlıyoruz artık.Ama seninki gayet doğal ve güzel olmuş. Benle aynı hafta ektirdin senin sürecin daha hızlı ilerledi.yaştan olsa gerek. Ben çok beğendim güle güle kullan. Daha da zamanın var. Çok daha iyi olacaktır

Kemal95

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 03 Kasım 2017, 20:04:37 »
Açıkcası bende biraz sasırdım doğallıktan yana bana göre sorun yok yorumlarınız için teşekkür ederim saclarım artık yavas yavas hacim kazanıyor

Facebook Twitter Instagram