Gönderen Konu: Serkan aydın  (Okunma sayısı 12387 defa)

Aslan34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Serkan aydın 5000 greft
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2017, 16:19:29 »
İyi günler yaklasık 1 ay önce serkan aydın da 5000 ektirdim donçr bölgem ne zaman iyileşir bilgilendirirseniz sevinirim

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: A
« Yanıtla #2 : 01 Temmuz 2017, 16:23:05 »
Öncelikle geçmiş olsun . Kasap yine iş başında . 2-3 ay daha bekleyin iyileşmeler olacaktır . Ama sosyal hayatınız bu süreçte mahvolacaktır umursamamaya çalışın .

Aslan34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Temmuz 2017, 16:25:56 »
Saçımın tepe bölgelerinde 1. Ay olmasına rağmen hafif kabuklanmalr oluyor normal mi bu süreçte ?

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Temmuz 2017, 16:30:53 »
anlayamadımki ben bunları donorle ne zorları var acaba kendileri zamanında kotu bir donor sorunumu yasadı bunu kompleks yapıp millete aynısını yapıolar ya nedir be kardeşim bu donoru bu kadr hırpalamak 5.ay geçer diolar ya bunların 5.ayda yıprattığı donorler gerçekten geciyormu
saçları ekmeydi dersin

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Temmuz 2017, 16:48:55 »
Kardesim geçmiş olsın...
Öncelikle Zor bir süreç seni bekliyor buna hazırlıklı ol. Düzelmesi eski haline gelmesi mümkün degil, Fakat şuanki durumuna nazaran daha iyi bir duruma gelecektir.En azından uzayan saçlar bir nebzede olsa boşlukları örtecektir.
Arenamed in dediğine göre düzelmeyen donör görmemişler, hoş bir forumda tam anlamı ile düzlerinde görmedik ama en iyi bilgiyi önceki hastalara ulaşarak alabilirsin.
Bu arada Ekim merkezine ulaştınız sordunuz mu?
"Geldiğin gibisin, donorde hiç birşey Yok, 3 . Aya kadar düzelecek, gel bedava prp yapalım" demenin dışında herhangi bir bilgi paylaştılarmı seninle?

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Temmuz 2017, 16:52:04 »
Bu nedir arkadaş ya aynı yorumları yapmaktan bıktım . Yoldan geçen adama 5 dk. micromotor eğitimi versen bunlardan daha iyi alır :( Geçmiş olsun
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Temmuz 2017, 16:58:46 »
donorzede arkadaslara lafım bir arkadasın donorunu mahvetmişlerdi zamanında gidip oraya ektirdi cozumsuz değilsiniz ama kasaplardan uzak durun
saçları ekmeydi dersin

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Temmuz 2017, 17:14:35 »
Bu arada arkadsım, konu başlığını düzenleyerek, süreci basından itibaren paylaşabilirsiniz.Boylece ilerleyen dönemlerde seninki gibi sorun yasayan, düzelecekmi acaba merakından sebep uykuları kaçan, psikolojileri bozulan Arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz.
Paylaşmak güzeldir...

Aslan34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan aydın
« Yanıtla #9 : 01 Temmuz 2017, 17:23:50 »
En güvenilir yolun İnstagram sayfasında ki hastalarıyla bizzat mesajlasmak oldugunu farkettim ve hepsindende olumlu yanıt aldım arkadaslar.Sizce donör bölgelernde kalıcı hasar olsaydı bana tavsiye ederlermiydi?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Temmuz 2017, 17:38:50 »
Günde 20-25 Ekim yapıldığından bahsediliyor bu merkezin, tabiki abartıyor olabilirler. Bu hastalardan tabiki sıkıntı yaşamayan, olumlu sonuç alan hastalar olacaktır. İnstagram sayfasında yapılan paylaşımlar genelde sonucu olumlu olan hastalardan oluşuyor. O yüzden orayı referans almak pek doğru degil. Geçenlerde bir arkadas instagram sayfasının yoruma kapalı olduğundan Bahsetmişti.. bu durum kafalarda soru işareti oluşturur.

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 01 Temmuz 2017, 19:26:06 »
Günde 20-25 Ekim yapıldığından bahsediliyor bu merkezin, tabiki abartıyor olabilirler. Bu hastalardan tabiki sıkıntı yaşamayan, olumlu sonuç alan hastalar olacaktır. İnstagram sayfasında yapılan paylaşımlar genelde sonucu olumlu olan hastalardan oluşuyor. O yüzden orayı referans almak pek doğru degil. Geçenlerde bir arkadas instagram sayfasının yoruma kapalı olduğundan Bahsetmişti.. bu durum kafalarda soru işareti oluşturur.

Ben takipteydim ne zaman bu forumda döner katliamları ortaya çıktı anında ingstramda fotoları yoruma kapattılar sadece ünlü isimler ile paylaştığı resimlerde yoruma açık.  :-\ :-\ :-\

ReLaX

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Temmuz 2017, 00:37:04 »
Yine ayni ekim merkezi yine ayni donör :(

scorpion

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Temmuz 2017, 01:18:37 »
Ünlülere güzelce ekiyorlar hersey cok guzel biz ünsüzlere gelince sıra adamlar kasap oluyor.

PagaroN

• Hero Member
Ynt: Serkan aydın 5000 greft
« Yanıtla #14 : 02 Temmuz 2017, 01:54:24 »
Alıntı yapılan: Aslan34 link=topic=2200.msg50597#msg50597 date=1498915169
İyi günler yaklasık 1 ay önce serkan aydın da 5000 ektirdim donçr bölgem ne zaman iyileşir bilgilendirirseniz sevinirim

1 ay önce ekim yaptırdığınızı yazmışsınız. Ayrıca greft kelimesini sürekli kullandığınız için mi artık kullanmadınız? 5000 greft aynı bölgeden alıdıysa ve size bu söylendiyse kusura bakmayın ama bu biraz sizinde suçunuz olur. Siz fikir almak için bence ekim yapılan bölgenizin ve donör bölgenizin flaşlı fotosunu atın. Ekim ve donör bölgesi yorumları yapsın millet...

Facebook Twitter Instagram