Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 48135 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #645 : 18 Temmuz 2022, 22:27:40 »
ABİ SENİN İLACIN BENCE ORAL MİNOKSİDİL İÇİMDEN HEP BU GEÇİYOR SENİN HAKKINDA ( ABİMLE ARAMIZDAKİ SAMİMİYETTEN BUNU YAZDIM OKUYAN ARKADAŞLAR DİREKT BİR İLAÇ TAVSİYESİ DEĞİLDİR DİYE DE UYARALIM   :) )

Kardeşim ah bi tablet bulsam günlük 2.5 mg çakarım direkt :)))

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #646 : 18 Temmuz 2022, 22:41:48 »
Abi biraz araştırsan sen bunu her türlü temin edersin diye düşünüyorum bak tek ilaçta 100 tablet var seni 100 gün idare edecek 3 aylık minox parasının biraz üstünü vereceksin hatta ilk 1 yıldan sonra 2 günde 1 kullananlar falan var yabancı forumlarda bence gayet yeterli sonuç bir de üstelik oral minoksidilde döngü möngü olayı yok bence yapabiliyorsan maddi imkanında el veriyorsa bir düşün derim bir şekilde bir doktoran reçeteyi aldırabilirsen güzel bir eczane vasıtasıylada ilacı 100 günde 1 yurt dışından getirtirsin

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #647 : 18 Temmuz 2022, 22:51:07 »
Abi biraz araştırsan sen bunu her türlü temin edersin diye düşünüyorum bak tek ilaçta 100 tablet var seni 100 gün idare edecek 3 aylık minox parasının biraz üstünü vereceksin hatta ilk 1 yıldan sonra 2 günde 1 kullananlar falan var yabancı forumlarda bence gayet yeterli sonuç bir de üstelik oral minoksidilde döngü möngü olayı yok bence yapabiliyorsan maddi imkanında el veriyorsa bir düşün derim bir şekilde bir doktoran reçeteyi aldırabilirsen güzel bir eczane vasıtasıylada ilacı 100 günde 1 yurt dışından getirtirsin

Kardeşim 30 dolarlık reçetesiz kirklandı getirtemedim ben o kadar tanıdığa resmî prosedürle ilaç sokmak filan çok uzak şeyler bana 😂
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #648 : 19 Temmuz 2022, 12:54:05 »
Yanlış yere yazdım pardon

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #649 : 19 Temmuz 2022, 13:02:56 »
Kardeşim 30 dolarlık reçetesiz kirklandı getirtemedim ben o kadar tanıdığa resmî prosedürle ilaç sokmak filan çok uzak şeyler bana 😂
getirtmede zaten fın de en buyuk yan etkı çük sıkıntısı çekenler var plesabo etkisimi ne olsa gerek bunda tansiyon ve kalp spazmı sıkışması yan etkileri de var görürsen direk bırakmalısın yani çok uzun kullanılıcak sağlıkta bir hap değil ve bu kadar çeşit çeşit hap kullanmak faydasız diyaliz makinelerinde dolaşmak bize gelmez
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #650 : 19 Temmuz 2022, 13:44:09 »
getirtmede zaten fın de en buyuk yan etkı çük sıkıntısı çekenler var plesabo etkisimi ne olsa gerek bunda tansiyon ve kalp spazmı sıkışması yan etkileri de var görürsen direk bırakmalısın yani çok uzun kullanılıcak sağlıkta bir hap değil ve bu kadar çeşit çeşit hap kullanmak faydasız diyaliz makinelerinde dolaşmak bize gelmez

Doğru söylüyorsun yaş itibariyle bu risklere girmeye değmez. Çüksüz yaşanır da kalpsiz yaşanmaz. kesin tedavi için dua edelim daha iyi :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #651 : 20 Temmuz 2022, 11:25:15 »
Oturduğum yerden öylesine çektim ters ışık oldu galiba saçlar dağınık flaşsız tedavi günlüğüne not
avodart&minox&xpecia

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #652 : 20 Temmuz 2022, 22:15:21 »
Abi Allah sana uzun ömür versin ne diyeyim yahu sen saçımda açılmalar var kayıplar var deyince ben de dedim ulan ne oldu adam tedaviyi bir ara aksattıktan sonra yine mi toparlayamadı başa mı döndü diye hatta her foruma girdiğimde konu ile ilgili bildirim geldiğinde diyorum fotoğraf atsında bakayım ne olmuş saçına :)

Abi saçın çok iyi bence fotoğraflara göre yorumluyorum tamamen gerçekten saçlar 10 numara seni yaşıtlarının son dutasterid ve minoksidil bükücülerinden ilan ediyorum :)

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #653 : 20 Temmuz 2022, 22:20:59 »
Hâla cool maşallah
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #654 : 20 Temmuz 2022, 22:28:52 »
Abi senin şakak olayıyla ilgilide şöyle düşünüyorum bence kafa yapın bu şekilde olduğu için minoksidil getirebileceği maksimum noktaya getirmiş yani mesele bence minoksidilin etki etmemesi değil mesele minoksidilin saçı alın çizginizin gelebileceği en alt noktaya çekmesi ve sizinde şuan ki alın çizginizden memnun olmamanız ama bu pskiloji ile bunu 'minoksidil neden saçımda daha fazla etki yapamıyor ?' anlamında yormanız.

Tam anlatabildim inşallah :D ama her neyse siz daha iyi bilirsiniz abi ama bu konuda konuşalım bence bu konuya bir yönelin derim ve bütün bunların sonucunda da size alın çizgisi ve şakak konusunda tatmin edici sonucu verebilecek tek bir olay kalıyor bence o da siz takdir edersiniz ki saç ekimi :)

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #655 : 21 Temmuz 2022, 18:23:48 »
Hâla cool maşallah

teşekkür ederim kardeşim uzat da seninkileri izleyelim hayranlıkla :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #656 : 21 Temmuz 2022, 18:26:43 »
Abi Allah sana uzun ömür versin ne diyeyim yahu sen saçımda açılmalar var kayıplar var deyince ben de dedim ulan ne oldu adam tedaviyi bir ara aksattıktan sonra yine mi toparlayamadı başa mı döndü diye hatta her foruma girdiğimde konu ile ilgili bildirim geldiğinde diyorum fotoğraf atsında bakayım ne olmuş saçına :)

Abi saçın çok iyi bence fotoğraflara göre yorumluyorum tamamen gerçekten saçlar 10 numara seni yaşıtlarının son dutasterid ve minoksidil bükücülerinden ilan ediyorum :)

kardeşim çok teşekkür ederim gücümü duttan alıyorum :D:D sıkıntım sonuçta değil dalgalı olmasında ona da alışacağım mecburen kelken bu seviye elhamdulillah şahane azıcık da stabil olsa.

minox konusunda görüşlerine katılıyorum min dut saçı belirli bir noktaya getiriyor ondan sonra pgdsi vitamini minerali yağı giriyor işin içine bu noktada kafamda maks tedaviyi toparlamaya çalışıyorum. düşündüğüm halini oluşturup yine aksatmadan kullanacağım inşallah tam tarifi buraya yazarım.
avodart&minox&xpecia

tedavim

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #657 : 21 Temmuz 2022, 21:18:59 »
kardeşim çok teşekkür ederim gücümü duttan alıyorum :D:D sıkıntım sonuçta değil dalgalı olmasında ona da alışacağım mecburen kelken bu seviye elhamdulillah şahane azıcık da stabil olsa.

minox konusunda görüşlerine katılıyorum min dut saçı belirli bir noktaya getiriyor ondan sonra pgdsi vitamini minerali yağı giriyor işin içine bu noktada kafamda maks tedaviyi toparlamaya çalışıyorum. düşündüğüm halini oluşturup yine aksatmadan kullanacağım inşallah tam tarifi buraya yazarım.
Dalgalı saç düze göre daha kamufle edici bence ama birkaç ay kalıcı düzleştirme işlemi yapılıyo ondan yaptırabilirsin kuaföre gidip biraz uzatınca

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #658 : 21 Temmuz 2022, 21:26:23 »
Dalgalı saç düze göre daha kamufle edici bence ama birkaç ay kalıcı düzleştirme işlemi yapılıyo ondan yaptırabilirsin kuaföre gidip biraz uzatınca

Kardeşim saçlarımın dalgalı olmasından o dediğin açısından memnunum ama ben tedavinin dalgalı gitmesinden bahsetmiştim ifade edememişim kusura bakma.

O dediğin işlemi bir kere yaptırdım bence saça çok zararlı tavsiye etmem
avodart&minox&xpecia

tedavim

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #659 : 21 Temmuz 2022, 22:10:06 »
Düz saç daha çok kamufle ediyor bende o lanet düzleştirme işini yaptım saçın içine etti ama daha gür gozukuyodu simdi saç orijinal dalgalı haline döndü seyreklikler çok belli
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Facebook Twitter Instagram