Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 48924 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #525 : 20 Mart 2022, 23:26:47 »
Internette baktim satisini goremedim. Alopexyden daha mi kaliteli? Fiyat olarak kaca aldin abi

Kalite olarak bir şey diyemem kardeşim çünkü alopexy kullanmadım ama minoxilden daha kaliteli hissiyatı verdi drogsana da güveniyor eczacım o tavsiye etti 175 e aldım paketini

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #526 : 21 Mart 2022, 04:36:55 »
Arkadaşlar drogsan firmasının r-ger isimli minoxidilini kullanmaya başladım.

Alopexy 230 lira oldu buna mı geçsek acaba? Eczanelerde pek bulunmuyor, depodan siparişle getiriyorlar sanırım. İlk deneyimin nasıl? Yoğunluğu kıvamı minoxil markasından farklı mı?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #527 : 21 Mart 2022, 08:12:28 »
Alopexy 230 lira oldu buna mı geçsek acaba? Eczanelerde pek bulunmuyor, depodan siparişle getiriyorlar sanırım. İlk deneyimin nasıl? Yoğunluğu kıvamı minoxil markasından farklı mı?

Depolardan sordurulabilir ama satış fiyatı nasıl olur bilemiyorum çünkü bana sanırım maliyetinden veriyor fiyat konusunda net değilim o yüzden kardeşim.

Minoxile kıyasla daha su bazlı gibi kıvamı sanırım propilen glikol daha az içinde yağlı bir yapısı yok. İlk bir kaç kulanımda da sanki daha etkiliymiş çarpıntı yapıyormuş gibi oldu ama psikolojik de olabilir.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #528 : 23 Mart 2022, 10:45:07 »
xpecia kullanmayı bıraktım arkadaşlar şu an bioxin 5000 biotininden 2 tane içiyorum. belki kerozan tablet denerim belki sadece biotinle devam ederim bakalım.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #529 : 23 Mart 2022, 10:49:13 »
xpecia kullanmayı bıraktım arkadaşlar şu an bioxin 5000 biotininden 2 tane içiyorum. belki kerozan tablet denerim belki sadece biotinle devam ederim bakalım.
Xpecia 'yı Dutasteride'e ek olarak mı kullanıyordun? Öyleyse ekstra faydasını gördün mü?Neden bıraktın?
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Her gün 1 Dutasteride 0,5mg
Haftada 3 kez dermaroller
Günde 2 Minoksil +bemiks + bephanten+ evigen
Günde 2 defa masaj
Folik asit ve D vitamini takviyesi

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #530 : 23 Mart 2022, 10:57:27 »
Xpecia 'yı Dutasteride'e ek olarak mı kullanıyordun? Öyleyse ekstra faydasını gördün mü?Neden bıraktın?

xpeciayı düzensiz beslenmemden dolayı alıyordum kardeşim. günde tek öğün yemek yiyorum kahve sigara pek sağlıklı beslenmiyorum. ama bu aralar tedarik sıkıntısı yaşıyorum ve üreten doktorla ilgili şaibeler filan soğudum açıkçası. kerozanı üreten drogsan firması eczacılar arasında tutulan bir firma şimdi minoxidili de bu firmadan kullanmaya başladım.

senin konunda da bahsettim hepsine aynı anda başladığım için ne fayda etti ne etmedi net olarak ayıramıyorum ama şahsi görüşüm yüzde 70 avodart yüzde 20 minox yüzde 9 dermapen yüzde 1 diğerleri yani xpecia yüzde 1 lik dilimin içinde bence 
avodart&minox&xpecia

tedavim

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #531 : 23 Mart 2022, 11:15:35 »
xpeciayı düzensiz beslenmemden dolayı alıyordum kardeşim. günde tek öğün yemek yiyorum kahve sigara pek sağlıklı beslenmiyorum. ama bu aralar tedarik sıkıntısı yaşıyorum ve üreten doktorla ilgili şaibeler filan soğudum açıkçası. kerozanı üreten drogsan firması eczacılar arasında tutulan bir firma şimdi minoxidili de bu firmadan kullanmaya başladım.

senin konunda da bahsettim hepsine aynı anda başladığım için ne fayda etti ne etmedi net olarak ayıramıyorum ama şahsi görüşüm yüzde 70 avodart yüzde 20 minox yüzde 9 dermapen yüzde 1 diğerleri yani xpecia yüzde 1 lik dilimin içinde bence
Üreticisi hakkında kaş ekimi ile ilgili olan paylaşımı ben de gördüm. Cidden güven vermiyor. Cevapların için teşekkürler
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Günde 2 defa masaj

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #532 : 24 Mart 2022, 09:39:12 »
Rica ederim kardeşim ne demek.

Ben kerozan aldım bir ay kullanacağım duruma göre devam ederim ya da vitamin takviyesini komple bırakırım.
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #533 : 27 Mart 2022, 19:14:57 »
Saçlarımı kısalttırdım yine.

Fotolar flaşlı, saçlar minoxlu dağınık yataktan kalktığım gibi pazar klasiği :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #534 : 27 Mart 2022, 23:42:15 »
Rica ederim kardeşim ne demek.

Ben kerozan aldım bir ay kullanacağım duruma göre devam ederim ya da vitamin takviyesini komple bırakırım.
kerozan bende çok düşündüm xpecia yerine kullanmayı düşünüyorum eczaneden mi aldınız hocam 

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #535 : 28 Mart 2022, 08:07:42 »
kerozan bende çok düşündüm xpecia yerine kullanmayı düşünüyorum eczaneden mi aldınız hocam

Evet kardeşim eczaneden tedarik ettim bu zamana kadar min dut xpecia kerozan hepsini ve mümkünse tanıdık bir eczaneden alınmasından yanayım online yerine. Gerçi dutu başka yerden alamam da :)

Şu an için yorum yapamam gerçi multivitamin takviyesine pek de inanan biri değilim ama maalesef sağlıklı beslenmiyorum o yüzden buna geçtim bakalım bir ay kullanacağım.
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #536 : 29 Mart 2022, 16:04:35 »
Uzaktan görünüşü bu şekilde oldu saçın
avodart&minox&xpecia

tedavim

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #537 : 29 Mart 2022, 16:43:29 »
Neden ekim yapılması yönünde baskı yapılıyor anlamış değilim. 35 yaşına göre gayet ideal gürlükte.
Neredeyse 1 sene olmuş. Bence hastaneye gidip tüm testlerini yaptır. Hem forumdaki insanlar için yan etki konusunda motivasyon olur hem de için rahat kullanmaya devam edersin.
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Günde 2 defa masaj

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #538 : 29 Mart 2022, 16:45:41 »
Abi çok iyi görünüyor maşallah.
Işte azim ettin sonuç cillop.
Helal olsun.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #539 : 29 Mart 2022, 17:00:43 »
Neden ekim yapılması yönünde baskı yapılıyor anlamış değilim. 35 yaşına göre gayet ideal gürlükte.
Neredeyse 1 sene olmuş. Bence hastaneye gidip tüm testlerini yaptır. Hem forumdaki insanlar için yan etki konusunda motivasyon olur hem de için rahat kullanmaya devam edersin.

kardeşim ekim yaptırırsam gençliğimde hiç sahip olmadığım ön çizgi için yaptırırım ama dediğin gibi yaşıma göre ideal şu anda.

test konusuna gelince de diş dolgum düştü ona bile gitmiyorum Allah düşürmesin mecbur olmadıkça, hastane sevmiyorum. ama dediğin gibi forum için yaptıracağım bir ara yoksa içim gayet rahat kullanıyorum biraz rahat bakıyorum ben kimyasal olayına ve bedenin tepkisi ve ömrüne. hatta keşke daha erken dht baskılasaydım çünkü acayip genç ve dinç hissettirdi bana.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram