Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 48941 defa)

Andrea

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #510 : 17 Mart 2022, 23:56:47 »
saçlar gerçekten bu şekilde minoxidili uzun süre ve özensiz kullanmana rağmen 1 sene öncesine göre dağlar kadar fark olduğu çok belli ben yerinde olsam abi maddi durumunda el veriyorsa avodartta zaten istikrar sağlamışsın 1 sene de göreceğin etkiyide yan etkiyide maximum düzeyde deneyimlemişsin ben yerinde olsam demem o ki günlük avodarttan devam eder maddi durumumda el veriyorsa iyi gözlemleyebildiğim ve güvenilir bir saç ekim merkezinde saç ekimimi olur uzun yıllar nasipte varsa bu saç sorunundan kurtulurdum zaten senin az şakaklara ekim yapıldı mı tamamdır tepede falan çok bir açıklık yok hatta hiç açıklık yok :)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #511 : 18 Mart 2022, 00:08:40 »
saçlar gerçekten bu şekilde minoxidili uzun süre ve özensiz kullanmana rağmen 1 sene öncesine göre dağlar kadar fark olduğu çok belli ben yerinde olsam abi maddi durumunda el veriyorsa avodartta zaten istikrar sağlamışsın 1 sene de göreceğin etkiyide yan etkiyide maximum düzeyde deneyimlemişsin ben yerinde olsam demem o ki günlük avodarttan devam eder maddi durumumda el veriyorsa iyi gözlemleyebildiğim ve güvenilir bir saç ekim merkezinde saç ekimimi olur uzun yıllar nasipte varsa bu saç sorunundan kurtulurdum zaten senin az şakaklara ekim yapıldı mı tamamdır tepede falan çok bir açıklık yok hatta hiç açıklık yok :)
Katılıyorum. Maşallah pek güzel bir gelişim olmuş Slade hocam. Ekim ile taç kazanır, sokakta Brad Pitt'i aratmazsın :)
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #512 : 18 Mart 2022, 00:21:28 »
Diğer tedavileri ihmal etmesine deli oluyorum, bozmasana düzenini smxmsm
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Her gün 1 Dutasteride 0,5mg
Haftada 3 kez dermaroller
Günde 2 Minoksil +bemiks + bephanten+ evigen
Günde 2 defa masaj
Folik asit ve D vitamini takviyesi

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #513 : 18 Mart 2022, 10:52:33 »

kardeşim öncelikle teşekkür ederim güzel yorumun için :)

avodart devam 6 kutu minox aldım ona da düzenli başlayacağım yine ekim konusuna gelince de bu sonbahar kış gibi kendimi ikna edebilirsem Hakan Doğanay ekibine dediğin gibi bir temple ön çizgi ve şakak giriştireceğim ama hala kararsızım :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #514 : 18 Mart 2022, 10:53:36 »
Katılıyorum. Maşallah pek güzel bir gelişim olmuş Slade hocam. Ekim ile taç kazanır, sokakta Brad Pitt'i aratmazsın :)

eyvallah kardeşim çok teşekkür ederim. saç ekimi büyük cesaret bende yok o maalesef :) kellik mi ekim mi ikileminde ben hala kellikten yanayım :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #515 : 18 Mart 2022, 10:55:08 »
Diğer tedavileri ihmal etmesine deli oluyorum, bozmasana düzenini smxmsm

kardeşim 1 senedir tedavi uyguluyorum ama topikal tedaviler bir süre sonra sürdürülebilir olmuyor maalesef o yüzden avodartı ihmal etmiyorum o da topikal olsa büyük ihtimal o da kaynardı.
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #516 : 18 Mart 2022, 13:13:44 »
1. Yıl doldu arkadaşlar saça pek özen göstermiyorum avodart hariç tedavide de pek düzenli davranmıyorum.

İlk haline göre şükür çok iyi ama 5. Aya filan kıyasla kelleşiyorum ön çizgi şakaklar bozuldu pek de takmıyorum açıkçası düzgün bir traşla yaşım için ne saçlı ne kel hamdolsun arafta bir durumda yaşamaya devam edeceğim:))

Saçlar çok fazla dökülüyor ama dökülenler hep kalın telli ve sağlıklı saçlar bir minox dermapen kürüyle çimlenmeyi tekrar sağlarım inşallah

tedavi öncesi durum buydu
avodart&minox&xpecia

tedavim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #517 : 18 Mart 2022, 13:52:42 »
eyvallah kardeşim çok teşekkür ederim. saç ekimi büyük cesaret bende yok o maalesef :) kellik mi ekim mi ikileminde ben hala kellikten yanayım :)
Usta yaparsın ya neden büyük cesaret ki? Güzel bir merkezde sıfır acıyla halledersin bu işi.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #518 : 18 Mart 2022, 13:57:25 »
Usta yaparsın ya neden büyük cesaret ki? Güzel bir merkezde sıfır acıyla halledersin bu işi.

kardeşim biraz klostrofobik biriyim ben saç traşında bile bir iki tur hava almaya çıkıyorum :)

berber, dişçi, masaj vb başımda birinin durduğu işler daha da tetikliyor maalesef. ayrıca 2 haftalık iyileşme sürecinde de pek dikkat edebilecek biri değilim.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #519 : 19 Mart 2022, 02:27:53 »
Abi sana komple genel anestezi yaptılar mı tamamdır bu iş iyi bir anestezisyen bul ve işini sağlama al 😂 bi 15 saatlik dozla tamamdır bu iş 😂

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #520 : 19 Mart 2022, 09:18:17 »
Abi sana komple genel anestezi yaptılar mı tamamdır bu iş iyi bir anestezisyen bul ve işini sağlama al 😂 bi 15 saatlik dozla tamamdır bu iş 😂

Aynen kardeşim başka çarem yok genel olacak :)) apandisitte anestezi doktoru epidural yaptı cerrah bağırsakları çıkarmaya başlayınca uyutun hastayı ben konsantre olamıyorum dedi uyuttular:))
avodart&minox&xpecia

tedavim

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #521 : 19 Mart 2022, 19:06:42 »
Genel anestezi ile oluyor mu,lokal çok yorar insanı saatlerce oturucan orda
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #522 : 19 Mart 2022, 19:21:29 »
Genel anestezi ile oluyor mu,lokal çok yorar insanı saatlerce oturucan orda

İşte maalesef olmuyor o yüzden de benim için imkansıza yakın saç ekimi tedaviye devam
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #523 : 20 Mart 2022, 20:08:38 »
Arkadaşlar drogsan firmasının r-ger isimli minoxidilini kullanmaya başladım.
avodart&minox&xpecia

tedavim

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #524 : 20 Mart 2022, 23:11:17 »
Arkadaşlar drogsan firmasının r-ger isimli minoxidilini kullanmaya başladım.
Internette baktim satisini goremedim. Alopexyden daha mi kaliteli? Fiyat olarak kaca aldin abi
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Facebook Twitter Instagram