Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 48992 defa)

titanic5

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #495 : 21 Şubat 2022, 14:17:01 »
teşekkürler kardeşim ben biotin ararken karşıma çıktı solgar alacaktım. baktım bu kampanyalı ucuza kaçtım :) hem oral hem topikal biotin patlaması yaşayacağım bakalım fayda edecek mi ?

Bir ürün görmüştüm yabancı marka. 1 damlalığında mı ne 5 Mg, 10 Mg, 15 Mg seçenekleri mevcuttu yanlış hatırlamıyorsam bir Biotin damlalık vardı

Aslında ekimden sonra bunu sürecen nasıl olurdu :D

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #496 : 21 Şubat 2022, 14:21:26 »
Bir ürün görmüştüm yabancı marka. 1 damlalığında mı ne 5 Mg, 10 Mg, 15 Mg seçenekleri mevcuttu yanlış hatırlamıyorsam bir Biotin damlalık vardı

Aslında ekimden sonra bunu sürecen nasıl olurdu :D

denk gelirse ben alır sürerim kardeşim merak etme :):) yakında fenni gübre işine gireceğim saçıma sadece şu doğum kontrol haplarını filan içeren losyon kaldı sürmediğim :)

şampuanda da 5 mg varmış emilim ne derece olur bilemem gerçi
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #497 : 22 Şubat 2022, 21:27:30 »
Slade hocam başka konularda gördüm yorumunuzu alopexia procapil kullanacağım demişsiniz ne oldu aldınız mı ben şimdi 4 aya yakın alopex t minox ile xpecia kullanıyorum saçlarımı baya toparladı şimdi fiyatı uçmuş 3 tanesini 240 alıyordum 620 olmuş ek olarak bende başka alternatif sprey arıyorum yanına ne eklesem ufak saçlar dökülmeye başladı şimdi minox çıkardığı saçlar bana ne önerirsin

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #498 : 22 Şubat 2022, 22:02:18 »
Slade hocam başka konularda gördüm yorumunuzu alopexia procapil kullanacağım demişsiniz ne oldu aldınız mı ben şimdi 4 aya yakın alopex t minox ile xpecia kullanıyorum saçlarımı baya toparladı şimdi fiyatı uçmuş 3 tanesini 240 alıyordum 620 olmuş ek olarak bende başka alternatif sprey arıyorum yanına ne eklesem ufak saçlar dökülmeye başladı şimdi minox çıkardığı saçlar bana ne önerirsin

Kardeşim almadım daha ama bir kutu da olsa alıp deneyeceğim özellikle şakak ve ön çizgiye dermapenle ama minoxa devam onu bırakmam.

Öneri anlamında sanki hint yağı oral ve topikal fayda ediyor gibi saç tellerinde kalınlaşma doğal olarak da kapatıcılık arttı.

Yurtdışından kirkland minoxidil temin etmeye çalışıyorum ama uğraşacak bir tanıdık bulamadım hala 6 aylık kür 30-40 dolar bandında biz bir şişesine 250 lira verir olduk minoxil fortenin :)

Forumda yurtdışından posta yapacak hayırsever arkadaşlarımız ücreti mukabilinde yardımcı olsa memnun olurum çünkü kelin halinden kelden başkası anlamıyor :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #499 : 22 Şubat 2022, 23:01:41 »
Kardeşim almadım daha ama bir kutu da olsa alıp deneyeceğim özellikle şakak ve ön çizgiye dermapenle ama minoxa devam onu bırakmam.

Öneri anlamında sanki hint yağı oral ve topikal fayda ediyor gibi saç tellerinde kalınlaşma doğal olarak da kapatıcılık arttı.

Yurtdışından kirkland minoxidil temin etmeye çalışıyorum ama uğraşacak bir tanıdık bulamadım hala 6 aylık kür 30-40 dolar bandında biz bir şişesine 250 lira verir olduk minoxil fortenin :)

Forumda yurtdışından posta yapacak hayırsever arkadaşlarımız ücreti mukabilinde yardımcı olsa memnun olurum çünkü kelin halinden kelden başkası anlamıyor :)
Bana da ayni sekilde :( 2.5-3 yildir minox kullaniyorum maddi olarak zorlanmamistim şimdiye kadar. Elimde son 2 paket alopexy kaldi
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #500 : 22 Şubat 2022, 23:07:23 »
Bana da ayni sekilde :( 2.5-3 yildir minox kullaniyorum maddi olarak zorlanmamistim şimdiye kadar. Elimde son 2 paket alopexy kaldi

Ben parasında da değilim bir yerde kardeşim Amazon’da kirkland minoxidil kullanıcı yorumlarına bak öncesi sonrası koyanlar var baya başarılı bizde sanki o gelişmeler yok ya da bana öyle geliyor
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #501 : 23 Şubat 2022, 14:51:46 »
Saçlar yağlı ve flaşlı çekim

Tedavinin 346. Günü
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #502 : 23 Şubat 2022, 14:53:12 »
Saçlar yağlı, geriye taranmış ve flaşlı çekim

Tedavinin 346. Günü

avodart&minox&xpecia

tedavim

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #503 : 23 Şubat 2022, 15:03:01 »
Hocam hiç ekim düşünmüyor musun?

Yoksa tedavilerle yola devam mı hep?

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #504 : 23 Şubat 2022, 15:07:33 »
Hocam hiç ekim düşünmüyor musun?

Yoksa tedavilerle yola devam mı hep?

kardeşim cesaretimi toplarsam Hakan Doğanay ekibine ekim yaptırmayı düşünüyorum ön çizgi, şakak ve templelara yönelik ama o zamana kadar tedaviye devam ekimden sonra da minimal şekilde devam tedavi hep devam :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #505 : 25 Şubat 2022, 21:31:15 »
Çok iyi hocam koruyabiliyorsun yeni saçımı yıkadım yaklaşık 200 300 tel arası minoxil cikardigi saçlar dökülüyor döngüye girdi galiba verteks bölgesi yine açılmış baktım 4 ayda toparlamistim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #506 : 26 Şubat 2022, 13:25:45 »
Çok iyi hocam koruyabiliyorsun yeni saçımı yıkadım yaklaşık 200 300 tel arası minoxil cikardigi saçlar dökülüyor döngüye girdi galiba verteks bölgesi yine açılmış baktım 4 ayda toparlamistim

kardeşim benim de acayip dökülmem var şakaklar ön çizgi geri çekiliyor ama alttan yüzlerce tüy baş verdi saça dönüşürse inşallah güzel bir saçla yaza merhaba derim.

saçım bir iyi kötü ama eski haline göre Allah'a şükür mükemmel tedaviye yılmadan devam
avodart&minox&xpecia

tedavim

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #507 : 03 Mart 2022, 23:22:37 »
usta merak ettim senin saçın kaç yaşında dökülmeye başladı yani kaç yaşından beri kellik var top 10 sonuç almışsın inşallah böyle devam eder.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #508 : 17 Mart 2022, 16:03:18 »
usta merak ettim senin saçın kaç yaşında dökülmeye başladı yani kaç yaşından beri kellik var top 10 sonuç almışsın inşallah böyle devam eder.

teşekkür ederim kardeşim güzel temennin için inşallah kimse çekmez kimse bu derdi.

saç dökülmem takip ettiğim bir şey değildi herhalde lisede başladı ama 30 yaşından sonra özellikle 32 den sonra bir anda tedavi öncesi hale gelmiş eski fotolara bakınca bu sonucu çıkarıyorum.

avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #509 : 17 Mart 2022, 16:09:35 »
1. Yıl doldu arkadaşlar saça pek özen göstermiyorum avodart hariç tedavide de pek düzenli davranmıyorum.

İlk haline göre şükür çok iyi ama 5. Aya filan kıyasla kelleşiyorum ön çizgi şakaklar bozuldu pek de takmıyorum açıkçası düzgün bir traşla yaşım için ne saçlı ne kel hamdolsun arafta bir durumda yaşamaya devam edeceğim:))

Saçlar çok fazla dökülüyor ama dökülenler hep kalın telli ve sağlıklı saçlar bir minox dermapen kürüyle çimlenmeyi tekrar sağlarım inşallah
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram