Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 49031 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #465 : 24 Ocak 2022, 22:31:58 »
dermapen değilde aslında en güzeli aralara 50 şer falan greft attırmak  :) üç ayda bir falan ama onu hangi ekimci yapar tabiki yok öyle birileri ,bir akraba tanıdık olsa aslında bu şekilde yapılsa harika olurdu bence.

Valla şahane olurdu dediğin gibi ufak ufak döküldükçe ilave yaptıracaksın :)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #466 : 24 Ocak 2022, 22:42:13 »
dermapen değilde aslında en güzeli aralara 50 şer falan greft attırmak  :) üç ayda bir falan ama onu hangi ekimci yapar tabiki yok öyle birileri ,bir akraba tanıdık olsa aslında bu şekilde yapılsa harika olurdu bence.
senin bu dediginin aynısını bende ekim yaptırdığım şahin hocaya demiştim de yok o işler öyle olmuyor dediydi 🤣ben ekimci olsam dediniz gibi 2 3 ayda bir 200 300 greftler ektiririm daha da sağlıklı ve şık olur gibi saçlar

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #467 : 25 Ocak 2022, 18:23:42 »
senin bu dediginin aynısını bende ekim yaptırdığım şahin hocaya demiştim de yok o işler öyle olmuyor dediydi 🤣ben ekimci olsam dediniz gibi 2 3 ayda bir 200 300 greftler ektiririm daha da sağlıklı ve şık olur gibi saçlar

Şu folikül klonlama işini yapsalar da seyreldikçe evde ara ara eksek kendimiz :))
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #468 : 25 Ocak 2022, 21:42:10 »
 başkan benim bir uçuk kaçık arkadas vardı saçlarını kısa tutardı ekimcininde yeri evine yakındı.samimiyetleride oluştu giderdi hafta sonu az az ektirirdi.30 oraya 50 buraya.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #469 : 25 Ocak 2022, 22:12:05 »
başkan benim bir uçuk kaçık arkadas vardı saçlarını kısa tutardı ekimcininde yeri evine yakındı.samimiyetleride oluştu giderdi hafta sonu az az ektirirdi.30 oraya 50 buraya.

Hayalimdeki dostluk başkanım :)) aslında bi dhi iğnesi bi de punch alıp tanıdığa öğreteceksin sakin sakin bi seneye tamam o iş :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #470 : 25 Ocak 2022, 22:22:25 »
 :) delinin tekide millete saç ekmeye kalkmış bende yapıcam demiş uğraşmış galiba kopartacak milletin kafasını :)
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #471 : 25 Ocak 2022, 23:38:21 »
:) delinin tekide millete saç ekmeye kalkmış bende yapıcam demiş uğraşmış galiba kopartacak milletin kafasını :)

Aman başkanım bizimki latife ben gidip profesyonellere ektirecek cesarete sahip değilim kaldı ki amatör saç ekimi :))

Hakan Doğanay zarev kullandığı cihazla alım yapmaya geçse de ektirip kurtulsam bende dermapeniydi minoxuydu uğraşmadan
avodart&minox&xpecia

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #472 : 25 Ocak 2022, 23:45:24 »
 zarev tekniğinin yaygınlaşmasını herkes bekliyor.once sonuclara bakıp sonra hareket etmek gerek baskanım

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #473 : 25 Ocak 2022, 23:54:13 »
zarev tekniğinin yaygınlaşmasını herkes bekliyor.once sonuclara bakıp sonra hareket etmek gerek baskanım

Aynen başkanım seni dinliyorum bu konuda eksozomu da zarevi de sabırla bekliyorum. Şimdilik geleneksel tedavime devam sabırla :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #474 : 26 Ocak 2022, 00:13:19 »
Aynen başkanım seni dinliyorum bu konuda eksozomu da zarevi de sabırla bekliyorum. Şimdilik geleneksel tedavime devam sabırla :)
Zarev nedir dostum, bizi de bilgilendirir misin

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #475 : 26 Ocak 2022, 02:13:33 »
Zarev nedir dostum, bizi de bilgilendirir misin

Bulgar bir doktor, müthiş ötesi ekimleri var
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #476 : 26 Ocak 2022, 10:47:02 »
Spencer kardeşim yazmış ama araştırmak istersen Google a dr zarev hair yazıp ulaşabilirsin sonuçlarına operasyon videosu bile var. Bildiğim kadarıyla yeni bir motor teknolojisiyle alım yaptığı için köklerin büyük bir yüzdesi tutuyor olayı o yani
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #477 : 30 Ocak 2022, 00:03:08 »
Güncel durum fotolardaki gibidir. Saçlar ıslak geriye taranmış ve flaşlı. Yani görünebileceği en çıplak hali. Tedavimin 4-6 aylar arası saçlara sahip değilim bir gerileme cansızlaşma mevcut ama ilk haline göre ekim yaptırmış gibiyim sanki özellikle vertex ve donör acayip güçlendi bu tedavi sonucu. İlerleyen süreçte bir ön çizgi temple şakak ekimi olabilir ama yaşım itibariyle bu açıklık da sırıtmıyor.

Son foto ön kamerayla çekildiği için biraz kötü ama ön çizgiyi profilden iyi kötü anlatıyor.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #478 : 30 Ocak 2022, 00:52:03 »
Gerçekten tedaviye ara vermene rağmen sonuçlar yine de tatmin edici dediğin gibi abi seyrek alanlara az bir ekimle ve şakaklara bir ekimle senin iş efsane olur

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #479 : 30 Ocak 2022, 11:41:30 »
Gerçekten tedaviye ara vermene rağmen sonuçlar yine de tatmin edici dediğin gibi abi seyrek alanlara az bir ekimle ve şakaklara bir ekimle senin iş efsane olur

Ekim cesaretsizliğim ve gerek olmadığı düşüncem devam ediyor kardeşim ama bir yandan da temple ile şakak 1 parmak dolsa şahane olur diye heveslenmekten kendimi alamıyorum :)

Avodartı ihmal etmemem gerilemenin çok az olmasında etkili oldu diye düşünüyorum ama minoxa da ara vermem iyi oldu gibi geliyor. Bakalım 2-3 ay sonrası nasıl olacak.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram