Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 49049 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #421 : 08 Kasım 2021, 21:05:57 »
Çok fazla model var ben şu cihazı (Dr. Pen M8-W Dermapen Cihazı) aldım.

Başka model olan arkadaşlarda var forumda f/p ürünü hangisi bilemedim
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #422 : 09 Kasım 2021, 20:01:18 »
Ben kullandığım minlerden de şüpheliyim bir tur piyasadan toplatılmış bunlar içindeki eksik min oranından dolayı ayrıca dut ne kadar homojen dağılıyor bunun içinde ona da bakmak lazım yoğunluğundan dolayı üstte duruyorsa hiçbir manası olmaz tabi

Dermapen sonrası 1-2 dut kapsülü kafaya yedirmek bence işe yarar bir uygulama.

Oral kullanima uygun olarak hazirlanmis bi ilaci direkt kana vermek bana cok cesaretli bi hareket olarak geliyor:) belki de cok yanlis bi harekettir abi hic bi bilgim yok o yuzden pas geciyorum bunu. Bide dutlu mezoterapi yaptirilirken bizim gibi avodarti patlatip kullanmiyolar. Dünyada dutlu mezoterapi serumu satan birkac yer varmis o yuzden pahali oluyo o serumlar. Yoksa her klinik yapardi ki avodarttan cekip iki vitaminle karistirip kafaya verirlerdi.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #423 : 09 Kasım 2021, 20:21:09 »
Oral kullanima uygun olarak hazirlanmis bi ilaci direkt kana vermek bana cok cesaretli bi hareket olarak geliyor:) belki de cok yanlis bi harekettir abi hic bi bilgim yok o yuzden pas geciyorum bunu. Bide dutlu mezoterapi yaptirilirken bizim gibi avodarti patlatip kullanmiyolar. Dünyada dutlu mezoterapi serumu satan birkac yer varmis o yuzden pahali oluyo o serumlar. Yoksa her klinik yapardi ki avodarttan cekip iki vitaminle karistirip kafaya verirlerdi.

Kardeşim haklı olabilirsin ama düz mantık bir adamım ben 0.1 ml alkolle propilen glikol ne yapabilir ki yaklaşımıyla yola çıktım keşke 2.5 mg oral formuna erişebilsek de kullansak bazen azıcık kimyager makina ve elektronik mühendisi olmayı istemiyor değilim dünya da bunların ekseninde dönüyor çoğu şey :)

Dutlu mezoterapi konusunda da haklısın ama placebo bile yeterli benim için o yüzden tedavimi ve kafamı seviyorum genel olarak :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #424 : 13 Kasım 2021, 09:52:34 »
Şakak ve ön çizgide deri dökülüyor yine sanırım dermapenden kaynaklı oralara yoğun yapıyorum genelde.

Saçlarım çok kalınlaştı ve beyazladı şakak ve ön çizgideki bozukluk benim şahane işçiliğimden kaynaklı kendim kestim ve düzelttim permatikle:)

Fotolar flaşlı flaşsız ters ışık karışık.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #425 : 13 Kasım 2021, 17:44:29 »
Şakak ve ön çizgide deri dökülüyor yine sanırım dermapenden kaynaklı oralara yoğun yapıyorum genelde.

Saçlarım çok kalınlaştı ve beyazladı şakak ve ön çizgideki bozukluk benim şahane işçiliğimden kaynaklı kendim kestim ve düzelttim permatikle:)

fena değil.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #426 : 14 Kasım 2021, 06:07:42 »
Kanka senin saçların daha iyi duruma gelmişti diye anımsıyorum. Azalma mı söz konusu yoksa?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #427 : 14 Kasım 2021, 10:40:44 »
Bana da gerileme varmış gibi geliyor şakaklarda özellikle ama kesmeden de böyleydi. Saç telleri çok kalınlaştı ama sayı azaldı gibi sanki.

Bir de kendim kesip permatikle ön çizgiyi biraz yamuk düzelttim ama genel olarak ön hat bozuldu tedavi ortalarına göre bence de.

Tedavi en donöre yaradı orman yaptı makinayı donöre vuruyorum tıkanıyor o derece:)
avodart&minox&xpecia

tedavim

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #428 : 14 Kasım 2021, 13:43:09 »

Geri dökülmüş sanki,4-5.aylardaki sonuçlar çok iyiydi
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #429 : 14 Kasım 2021, 13:56:23 »
Geri dökülmüş sanki,4-5.aylardaki sonuçlar çok iyiydi

Evet döngü sonrası eski canlılığına dönmedi ama yine de başlangıca göre çok iyi 4-5 aya göre bir tık kötü
avodart&minox&xpecia

tedavim

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #430 : 16 Kasım 2021, 04:01:24 »
Sıkıntı yok neşeye devam.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #431 : 16 Kasım 2021, 11:29:02 »
Sıkıntı yok neşeye devam.

Aynen sabır ve moralle devam :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #432 : 16 Kasım 2021, 15:41:39 »
Kodaman ensesi bu, nerede görsem tanırım.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #433 : 16 Kasım 2021, 17:43:21 »
Kodaman ensesi bu, nerede görsem tanırım.

Allah iyiliğini versin kardeşim çok güldüm :))) inşallah öyledir :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Tokyo

• Sr. Member
« Yanıtla #434 : 11 Aralık 2021, 23:52:25 »
Reis tam ekimlik saçın var aslında

Facebook Twitter Instagram