Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 48949 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #315 : 28 Eylül 2021, 23:21:03 »
Kemal kardeşimin de hatırlatması üzerine dermapen alıyorum gelecek ay ortasına elimde olur galiba o zaman yeniden bilgi geçerim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #316 : 29 Eylül 2021, 10:23:31 »
Kullanım deneyimlerini paylaşmanı mutlaka bekliyorum abi bakalım eğer kullanım konusunda tavsiye edersin senin tecrübelerinden faydalanarak ben de alacağım mutlaka saçları 3 'e vurduk bakalım

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #317 : 29 Eylül 2021, 10:46:53 »
Kullanım deneyimlerini paylaşmanı mutlaka bekliyorum abi bakalım eğer kullanım konusunda tavsiye edersin senin tecrübelerinden faydalanarak ben de alacağım mutlaka saçları 3 'e vurduk bakalım

Saçları bir süre kısa tut kardeşim 1-3 arası hem gelişimi rahat görürsün hem de dökülmeler gözüne batmaz moralin motivasyonun bozulmaz. Bakalım yurtdışından sürüyor gelmesi biraz biliyorsun mutlaka deneyimlerimi yazarım ama mantıksal olarak dermarollerden 100 kat iyi duruyor.

Virtüöz kardeşime revox xtreme önermiştim saçı nasıl gösterdiğine örnek olarak foto atıyorum yıkama sonrası sana da tavsiye ederim.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #318 : 29 Eylül 2021, 11:43:32 »
şakaklar dolmuş gibimi yoksa banamı öyle geliyor? bu arada bende oral minoxa başlayacağım yarın abi, acaba sen nasıl kullanıyorsun dozu nasıl ayarlıyorsun?

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #319 : 29 Eylül 2021, 11:48:21 »
şakaklar duruyor da ön çizgiyle temple biraz toparladı dökülmeden sonra kardeşim oraları sıklaştırdığı için öyle duruyor.

ben insülin enjektörü aldım eczaneden 1 ml lik onun 0.1 ml lik çizgisi var onun yarısına kadar çekiyorum yani 0.05 ml 2.5 mg gibi oluyor ama çekmeden önce iyice çalkala şişeyi ve bir kaç gün kendini iyice dinle en ufak bir yan etkide kes bol bol su iç.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #320 : 29 Eylül 2021, 16:10:34 »
şakaklar duruyor da ön çizgiyle temple biraz toparladı dökülmeden sonra kardeşim oraları sıklaştırdığı için öyle duruyor.

ben insülin enjektörü aldım eczaneden 1 ml lik onun 0.1 ml lik çizgisi var onun yarısına kadar çekiyorum yani 0.05 ml 2.5 mg gibi oluyor ama çekmeden önce iyice çalkala şişeyi ve bir kaç gün kendini iyice dinle en ufak bir yan etkide kes bol bol su iç.

öyle yada böyle şakaklar kapanmış ya öp başına koy bu işte en iyi etki alanlardan birisin 2 yıldır bu saç işindeyim iyi biliyorum darısı başımıza.

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #321 : 29 Eylül 2021, 16:12:29 »
Bu arada dermapenin şakaklarda işe yarıyıcana inanıyorum bir çok örnek var iyi seçim yaptın abi.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #322 : 29 Eylül 2021, 16:14:31 »
teşekkür ederim kardeşim güzel yorum ve tavsiyelerin için aklımdaydı sürekli sayende aradan çıktı.

iyice kanatıp dutlu min deneyebilirim şakak ve temple a yazacağım mutlaka buraya
avodart&minox&xpecia

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #323 : 29 Eylül 2021, 21:35:34 »
 aman hocam kanatmak falan.hersey kararında lazım kafaya mikrop kaptırcan.piskopata bağlamıyoruz ilaç suruyoruz.müslüm baba dinleyip ilaç sürür gibi:) onlerde etkisini arttırıcılar retonil azelik asitler içine kırmızı biber hapı tozu atma minoxun dermoller falan onde etkinliği arttırır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #324 : 29 Eylül 2021, 21:52:22 »
aman hocam kanatmak falan.hersey kararında lazım kafaya mikrop kaptırcan.piskopata bağlamıyoruz ilaç suruyoruz.müslüm baba dinleyip ilaç sürür gibi:) onlerde etkisini arttırıcılar retonil azelik asitler içine kırmızı biber hapı tozu atma minoxun dermoller falan onde etkinliği arttırır

Başkanım telaş yok onu lafın gelişi söyledim :)) dermarolleri dokunduramıyorum ben canım pek tatlım o yüzden motorlu bir şey aldım 1 mm sakin sakin yaparım :))

Dediğin asitleri bir türlü ekleyemedim min in içine tedarik edeyim de onları da test edeyim sağolasın.
avodart&minox&xpecia

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #325 : 29 Eylül 2021, 22:33:44 »
 sende saol krem olarakta sürerler onları ama dermoller varsa gerek yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #326 : 29 Eylül 2021, 23:03:29 »
sende saol krem olarakta sürerler onları ama dermoller varsa gerek yok

Ben zaten hali hazırda geçiş zonu oluşturmuş oluyorum iğneyelerek değil mi
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2021, 10:57:56 Gönderen: slade23 »
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #327 : 01 Ekim 2021, 12:23:56 »
havaların soğuyup doğalgazın da zamlanması sebebiyle :) tekrar günlük 2 şer yemek kaşığı keçiboynuzu pekmezi, karadut özü, ballı elma sirkesi ve zeytinyağı kürüme başlamış bulunmaktayım
avodart&minox&xpecia

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #328 : 01 Ekim 2021, 15:47:25 »
 iğne varsa otekilere gerek yok baskan.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #329 : 01 Ekim 2021, 15:53:51 »
iğne varsa otekilere gerek yok baskan.

sağolasın başkanım bol iğneli günler bekliyor beni :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram