Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 48912 defa)

Andrea

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #300 : 26 Eylül 2021, 01:21:17 »
Olsun abi kötüye gitmesinde saçların durumu şu an nasıl hala toparlama dı mıı

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #301 : 26 Eylül 2021, 09:51:58 »
test için doktora gittin mi abi kan değerlerini çok merak ediyorum.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #302 : 26 Eylül 2021, 10:31:53 »
Olsun abi kötüye gitmesinde saçların durumu şu an nasıl hala toparlama dı mıı

Kardeşim işte en son gördüğün öncesi sonrasındaki güncel hali. Ön çizgi ve şakaklar hala seyrek toparlamadı dolmadı ama uzun olmasının avantajıyla sağa sola yatırarak gayet saçlı bir görünüm elde ediyorum buna da şükür :) bakalım ilerleyen süreçte nasıl olacak
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #303 : 26 Eylül 2021, 10:32:50 »
test için doktora gittin mi abi kan değerlerini çok merak ediyorum.

Maalesef hala gidemedim kardeşim büyük ihtimal gelecek ay sonuna doğru giderim biraz yoğunluğum var onu halledersem kendimle ilgileneceğim ben de merak ediyorum açıkçası
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #304 : 26 Eylül 2021, 10:42:10 »
Fotoların bir kısmı ters ışık oldu hepsi flaşlı yataktan kalktığım haliyle saçlar. atlet için de özür diliyorum.

Güncel durum bu vertex donör mükemmel hale geldi.

Şakak ve ön çizgi için tekrar düzenli iğneleme yapacağım.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #305 : 26 Eylül 2021, 12:17:34 »
Abi atleti boşver de :D bak bu fotoğraflar çok daha iyi çekilmiş kesinlikle toparlamışsın abi yani bak ben bu konuları bu aralar çok taktığım için diyorum en eski resimlerine kadar indirip baktım arada dağlar kadar fark var kesinlikle maşallah diyeyim nazarımız falan değmesin ben 22 yaşındayım beni geçmişsin :D bence kesinlikle şakaklar için moral bozmadan tedaviyi aksatmadan tempoyu düşürmeden devam et döngü de geçmiş zaten yola devam sorun yok gibi görünüyor ama oral minoxidil kafama takıldı umarım bir sorun çıkarmaz abi yanlış anlama sen daha iyi bilirsin ama ben çok araştırdım oral minoxidil doğrudan kalbe bile etki ediyor kesinlikle seni sevdiğim ve sana saygı duyduğum için diyorum bunları ama gerek var mıydı be abim zaten çok çok iyi bir topikal minoxidil responder örneğisin tropikal olarak devam etsen senin için daha risksiz bir yol olur ama sen kendine daha önce de belirttiğin gibi kullanım açısından bunu daha rahat gördüğünü dile getirmiştin her neyse iyi dileklerimiz seninle bakalım saygılar abi

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #306 : 26 Eylül 2021, 13:09:23 »
Fotoların bir kısmı ters ışık oldu hepsi flaşlı yataktan kalktığım haliyle saçlar. atlet için de özür diliyorum.

Güncel durum bu vertex donör mükemmel hale geldi.

Şakak ve ön çizgi için tekrar düzenli iğneleme yapacağım.

vallahi 10 numara olmuş hemde flaşlı çekim. oral minox içinse bu kadar kısa süre içinde farklı yerlerden kıl çıktıysa yandık abi kurt adama döneriz.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #307 : 26 Eylül 2021, 13:27:11 »
Abi atleti boşver de :D bak bu fotoğraflar çok daha iyi çekilmiş kesinlikle toparlamışsın abi yani bak ben bu konuları bu aralar çok taktığım için diyorum en eski resimlerine kadar indirip baktım arada dağlar kadar fark var kesinlikle maşallah diyeyim nazarımız falan değmesin ben 22 yaşındayım beni geçmişsin :D bence kesinlikle şakaklar için moral bozmadan tedaviyi aksatmadan tempoyu düşürmeden devam et döngü de geçmiş zaten yola devam sorun yok gibi görünüyor ama oral minoxidil kafama takıldı umarım bir sorun çıkarmaz abi yanlış anlama sen daha iyi bilirsin ama ben çok araştırdım oral minoxidil doğrudan kalbe bile etki ediyor kesinlikle seni sevdiğim ve sana saygı duyduğum için diyorum bunları ama gerek var mıydı be abim zaten çok çok iyi bir topikal minoxidil responder örneğisin tropikal olarak devam etsen senin için daha risksiz bir yol olur ama sen kendine daha önce de belirttiğin gibi kullanım açısından bunu daha rahat gördüğünü dile getirmiştin her neyse iyi dileklerimiz seninle bakalım saygılar abi

kardeşim çok teşekkür ederim ben de seni çok seviyorum inşallah sen de kısa sürede istediğin seviyeye ulaşırsın tedavinle.

senin dökülme agresif yaşlardasın ben büyük ihtimal yaşımın avantajını da kullanıyorum. tedaviye devam gittiği yere kadar inşallah kısa sürede farklı teknolojiler tedaviler çıkar da rahatlarız :)

oral minox konusuna gelince ben zaten günde 10 fıstan 100 mg kafama sürüyordum hem de iğneyle kanatarak yani tahminimce 2.5 mg den daha fazlası dolaşıma katılıyordu benim biraz içimi rahatlatan o oluyor yan etki de yok şimdilik ama dediğin gibi kalp bu yan etkisi vücut kıllanması gibi bir şey olmaz :) tekrar teşekkür ederim sevgiler kardeşim
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #308 : 26 Eylül 2021, 13:32:35 »
vallahi 10 numara olmuş hemde flaşlı çekim. oral minox içinse bu kadar kısa süre içinde farklı yerlerden kıl çıktıysa yandık abi kurt adama döneriz.

teşekkür ederim kardeşim iyi dileklerin için inşallah daha da toparlar dökülme safhası bitti gibi.

vücut kılı olayını oral minoxa atamam tam olarak. dut okuduğum yorumlarda genelde sakal ve vücut kılı dökülmesi yapıyormuş bende tam tersi kıllanma yaptı. dut bende ters etki yapıyor genele kıyasla her konuda anlamış değilim. oral minox da sanki daha kalın ve siyah hale getirdi. kurt adama dönüşmem zaman alır gibi sanki çünkü kılı geç tüysüz biriydim bakalım nasıl olacak süreç.

doktor bir arkadaşımız dht çok güçlü bir hormon ama testosteronu da yakıyorsa vücut yan etki yaşamıyorsunuz gibi bir yorum yapmıştı. ben de şöyle bir çıkarım yaptım testo kırsal motorin dht jet yakıtı gibi bir durum var. dht benim bünyemi komple bozuyormuş gibi düşünüyorum şimdi. galiba ben 240 lık massey traktör motoruna sahibim testo her türlü çalıştırıyor :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #309 : 26 Eylül 2021, 20:05:18 »
Aslında önlerdeki seyreklik için şakak ve ön taraf için diyorsan ileride ekim düşünüyor musun abi ve şu an hem mevcut saçları hem de tedaviyle çıkarttıklarını koruyabilmek için tedaviye tam gaz devam ediyorsun zaten zaman için de daha da iyi olacaktır olurda ileride artık baktın iyice zorladın oluru bu dersin ön tarafa 1000 2000 gratf ektin mi senin saçlar aslan yelesi gibi olur Valla :D sonrasında zaten her gün yaptığın şey olan tedaviyi sürdürmek kalır bilmiyorum ilerde olmadı önlere ekim yapmayı düşünüyor musun abi zaten çok az bir açıklık var orada 1500-2000 grafte bu iş tamamdır diye düşünüyorum

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #310 : 26 Eylül 2021, 21:09:46 »
Aslında önlerdeki seyreklik için şakak ve ön taraf için diyorsan ileride ekim düşünüyor musun abi ve şu an hem mevcut saçları hem de tedaviyle çıkarttıklarını koruyabilmek için tedaviye tam gaz devam ediyorsun zaten zaman için de daha da iyi olacaktır olurda ileride artık baktın iyice zorladın oluru bu dersin ön tarafa 1000 2000 gratf ektin mi senin saçlar aslan yelesi gibi olur Valla :D sonrasında zaten her gün yaptığın şey olan tedaviyi sürdürmek kalır bilmiyorum ilerde olmadı önlere ekim yapmayı düşünüyor musun abi zaten çok az bir açıklık var orada 1500-2000 grafte bu iş tamamdır diye düşünüyorum

Aynen şakak ve ön çizgiye takmış durumdayım kardeşim ama ekim işini de sildim kafamdan şimdilik. Konu açtım bununla alakalı ve genel yorum ektirmemek üzerine oldu tecrübeli arkadaşlardan ben de çıkardım gündemimden. Hakan doğanay a foto atmıştım ona binaen 3000 greft lik bir ekimin yeterli olacağını söylemişti şakaklar dolu temple dolu ön çizgi biraz ileri alınmış şekilde ama Hintell Başkan yaşına uygun değil böyle güzel deyince vazgeçtim
avodart&minox&xpecia

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #311 : 26 Eylül 2021, 22:22:14 »
Valla senin süreci çok merak ediyorum abi bakalım acaba ön çizgi ve şakaklarda zaman ilerledikçe daha da iyi bir sonuç alıcaksın umarım

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #312 : 26 Eylül 2021, 22:31:32 »
Valla senin süreci çok merak ediyorum abi bakalım acaba ön çizgi ve şakaklarda zaman ilerledikçe daha da iyi bir sonuç alıcaksın umarım

Ben de çok merak ediyorum fazla da bir beklentim kalmadı sanki mevcudu korusam yeter bana artık ama inşallah daha güzel bir noktaya gelir kardeşim sağolasın
avodart&minox&xpecia

tedavim

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #313 : 27 Eylül 2021, 20:08:44 »
bütçen varsa abi dermaroller değilde dermapen çok iyi iş görüyor.
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2021, 20:25:25 Gönderen: Kemal88 »

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #314 : 27 Eylül 2021, 20:27:10 »
bütçen varsa abi dermaroller değilde dermapen çok iyi iş görüyor.

ben de dermapenden yanayım kardeşim dermaroller alınca farkettim :) dermorollerle 2-3 güne bir yırtacağına dermapenle haftada bir düzgünce del 10 kat fayda sağlar diye düşünüyorum.

elim değip alamadım bi m8 modeli aklıma yatıyor. teşekkürler tavsiyen için.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram