Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 48764 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #735 : 08 Ağustos 2022, 14:13:50 »
Bana gazdan da fazlası lazım slade hocam  😔 yani ocakta yaptırmak belki mümkün olur o zaman ama 5 ay sonrasına güvenip şimdiden randevu almak sorun.hakkımızda hayırlısı olsun.

ben de fikir olarak git-gellerdeyim az para değil çok daha mantıklı hayırlı şeyler yapılabilir o paralara bana göre ama bu takıntı insanı kemiriyor maalesef... amin kardeşim evelimiz ahirimiz hayrolsun.

bu arada tekrar yazayım takip eden arkadaşlar için xpecia saçları coşturmaya başladı. vellusler görünür hale geldi, mevcutlar kalınlaştı siyahlaştı ve en önemlisi dökülmem durdu elhamdülillah. vazgeçilmezim olarak tedavi listeme ekliyorum bozana kadar :)

hatta imzamı da değiştireyim aklımdayken.
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2022, 21:54:31 Gönderen: slade23 »
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

hellred

• Full Member
  • 👻
« Yanıtla #736 : 11 Ağustos 2022, 00:01:29 »
Ön çizgi, şakak ve temple odaklı yeni tedavim için süreç sonunda sizlerin de objektif yorum yapmanız için son halini not düşeyim buraya.

Fotolar flaşlı saç dağınık ve kuru

Mükemmel olmuş, sanırım tedaviniz yanıt vermiş, tebrikler ☺
  • Ekim Tarihi: 23.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Xpecia + Solgar Biotin 5000mg

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #737 : 11 Ağustos 2022, 02:31:47 »
Çok güzel gelişme. Geçmiş olsun mu desem hayırlı olsun mu bilemedim.
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #738 : 11 Ağustos 2022, 10:08:43 »
slade23 hocam arka sayfada bir ön çizgi çizmişsin

1, 1.5 cm ile çok bir değişiklik olacağını düşünüyor musun? Bu kadar az bir açıklık için sence ekime gerek var mı?

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #739 : 12 Ağustos 2022, 00:41:33 »
Yok başkan baktırmadım hiçbir şeye hastaneye mecbur kalmadıkça gitmem Allah düşürmesin :) xpeciaya dayanıyorum magnezyumla d vit de alıyorum yetersiz güneş probleminden dolayı.

Genetik şakaklar dolmadı dolmuyor bu tedavi de olmazsa en olmadı çizdiğime yakın bir öne çekme operasyonu düşünüyorum nasipse. tabi bu sadece benim düşüncem mantıklı mı doğru mu değil mi bilmiyorum :))

tedavi ile maximum elde edeceğin verimi almışsın üstat bundan sonra saçlarını koruman biraz daha zor olsa gerek tedavilerin en zor kısımları bundan sonra başlıyor kafa derisinin kanlanmasını uzun vadede sağlamak çok zor ,dht bir şekilde bloke edilebiliyor .yerinde olsam saç ekimi çok gecikmeden yaptırıdım sana tavsiyem bence çok az aralara serpiştirerekte ekim yapsınlar 500 greft kadar falan .

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #740 : 13 Ağustos 2022, 01:08:12 »

Mükemmel olmuş, sanırım tedaviniz yanıt vermiş, tebrikler ☺

Çok teşekkür ederim kardeşim. 1.5 senedir koruyorum saçları bakalım kellikten buralara kadar geldik devamı hayırlısı diyelim :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #741 : 13 Ağustos 2022, 01:09:31 »
Çok güzel gelişme. Geçmiş olsun mu desem hayırlı olsun mu bilemedim.

Allah razı olsun elhamdulillah güzel bir netice nasip oldu. 6 ayda saç ektirmiş moduna geldi o kısmı hayırlı olsun. Geçmiş olsun kısmı da inşallah geçmiştir gerçekten de :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #742 : 13 Ağustos 2022, 01:13:12 »
slade23 hocam arka sayfada bir ön çizgi çizmişsin

1, 1.5 cm ile çok bir değişiklik olacağını düşünüyor musun? Bu kadar az bir açıklık için sence ekime gerek var mı?

Kardeşim ön çizgi öne çekilmese bile özellikle dik bir temple ile şakaklar dolsa bence mükemmel olur çok tatmin eder sonuç güzel olursa ama dediğin gibi f/p anlamında yok gibi duruyor.

Xpecia (uzun süredir kullanmayıp tekrar başladığım için ona bağlıyorum) dökülmeleri durdurdu saça stres uygulamama rağmen 1-2 tel anca dökülüyor elhamdülillah şakaklardaki vellusleri tekrar gün yüzüne çıkardı inşallah bu sefer hayata tutunmaları nasip olur da içimdeki ekim dürtüsü gider :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #743 : 13 Ağustos 2022, 01:16:39 »
tedavi ile maximum elde edeceğin verimi almışsın üstat bundan sonra saçlarını koruman biraz daha zor olsa gerek tedavilerin en zor kısımları bundan sonra başlıyor kafa derisinin kanlanmasını uzun vadede sağlamak çok zor ,dht bir şekilde bloke edilebiliyor .yerinde olsam saç ekimi çok gecikmeden yaptırıdım sana tavsiyem bence çok az aralara serpiştirerekte ekim yapsınlar 500 greft kadar falan .

Teşekkür ederim kardeşim güzel yorumun için. Ben de senin gibi düşünüyorum ama ekim konusunda kararsızım. Dediğim gibi temple düzeltilip şakak kapansa çok tatmin edici bir şey çıkar ama o kadar az greft çalışan yok yapılsa bile f/p olarak mantıksız geliyor. güncel fiyatlarla bu seviyede bir açıklığa ekim yaptırmak düşündürüyor hayır mı olur israf mı diye… neticede karışık kafam iyice :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #744 : 18 Ağustos 2022, 17:17:06 »
Abi senin saçlar yine piyasada 😂😂 her yerde karşıma çıkıyor
  • Yaşınız 25

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #745 : 18 Ağustos 2022, 17:28:47 »
Abi senin saçlar yine piyasada 😂😂 her yerde karşıma çıkıyor

kardeşim Allah razı olsun bunlar aynı tipler sanırım düzenli aralıklarla atıyorlar galiba :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #746 : 20 Ağustos 2022, 13:00:19 »
Artık ünlü oldun slade abi.

Sponsorluk yakındır :D
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #747 : 20 Ağustos 2022, 13:15:28 »
Artık ünlü oldun slade abi.

Sponsorluk yakındır :D

Kardeşim fotolarımı kullanıp üstüne para filan istemesinler de sponsorluk istemem :)

Aslında ekim parasını bunlara bir video çekerek çıkarabilirim :D
avodart&minox&xpecia

tedavim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #748 : 20 Ağustos 2022, 13:42:52 »
Kardeşim fotolarımı kullanıp üstüne para filan istemesinler de sponsorluk istemem :)

Aslında ekim parasını bunlara bir video çekerek çıkarabilirim :D
Çok temiz ticaret döner :)

Işi ticarete dökme zamanı gelmiştir.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #749 : 20 Ağustos 2022, 13:49:14 »
Çok temiz ticaret döner :)

Işi ticarete dökme zamanı gelmiştir.

Bence de bu emeğin bir karşılığı olmalı :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram