Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 47959 defa)

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #720 : 06 Ağustos 2022, 00:54:52 »
Teşekkür ederim kardeşim. elhamdülillah çok güzel gelişti ve güzel bir durumda hatta bir süredir görmeyenler nerede ektirdin çok güzel olmuş gençleşmişsin filan diyor ama ben her gün 50 defa baktığım için kötü gibi geliyor iyi gibi geldiği zamanlarda da kanaat edemeyip daha iyi olsa diyorum maalesef :)
Biraz uzat daha tatmin olabilirsin

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #721 : 06 Ağustos 2022, 09:14:58 »
Biraz uzat daha tatmin olabilirsin

Maalesef saçının yapısı itibariyle o dediğin olmuyor kardeşim şekil almıyor saçım birbirine yapışıyor daha da belirgin hale geliyor seyrek bölgeler belki iyice uzatıp geriye atarsam o dediğin olabilir ona da ne saçların ne benim mecalimiz yok :)

Bir de şakaklar ve ön çizgide yeni çıkanlar mevcut saçtan kısa olanlar belki 3-5 numara yapılıp eşit uzaması sağlanarak dediğin olabilir kışa denerim sanırım
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #722 : 06 Ağustos 2022, 11:53:19 »
 baskan yuzle uyumlu ön çizigiyi en iyi plastik cerrahlar bilir.saç ekiminin matematiği diye bii var alından yukarı ölçüyorlar birde kasla saç çizgisini ölçüp çizgiyi oyle belirliyorlardı galiba.plastik cerrahlarla gorus .çizgi nerde olmalı ölçüp biçip solerler
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #723 : 06 Ağustos 2022, 13:59:24 »
baskan yuzle uyumlu ön çizigiyi en iyi plastik cerrahlar bilir.saç ekiminin matematiği diye bii var alından yukarı ölçüyorlar birde kasla saç çizgisini ölçüp çizgiyi oyle belirliyorlardı galiba.plastik cerrahlarla gorus .çizgi nerde olmalı ölçüp biçip solerler

Başkan bu işlerle ilgili kel bir plastik cerrah bulup dediğini yapacağım :))

Kuzenin ahd de saç ektirecek büyük ihtimal nasipse onla gidip Hakan hocayla da yüzyüze görüşmeyi söylediklerini size aktarıp hepsini harmanlayıp bir yol haritası oluşturacağım inşallah o zamana kadar etkili bir saç gübresi çıkar inşallah da kurtuluruz :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #724 : 06 Ağustos 2022, 15:42:42 »
 iyi saçların belki ekim bile onermicekler.tam olarak şu an kullandıkların ne.hakan doğanay toparladı diyorlar can13unde ön ekimi yapıldı o ekimin sonucunu takip et.orda tek bir ekipmi ekim yapıyor baskan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #725 : 06 Ağustos 2022, 17:22:02 »
iyi saçların belki ekim bile onermicekler.tam olarak şu an kullandıkların ne.hakan doğanay toparladı diyorlar can13unde ön ekimi yapıldı o ekimin sonucunu takip et.orda tek bir ekipmi ekim yapıyor baskan

Başkan avodart, minox, magnezyum, xpecia düzenli kullandıklarım. İğneleme, yağ, masaj düzensiz yaptıklarım.

Başkan Hakan hocayla birebir görüşmedim ama fotolara bakarak vatsaptan ön çizgini çok öne çekmeyiz şakakları doldururuz ve sıkılaştırma yaparız 2000-2500 greft max dediler.

Bildiğim kadarıyla bir hakan hoca ve ekibi bir de ekip ve ekibi var:)  ama yanılıyor olabilirim.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #726 : 06 Ağustos 2022, 21:16:32 »
Bu konu bir gün bitecek mi merak ediyorum.
Artık yeni bir başlık açmalı.
Tedavinin 2. senesi olabilir mesela.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #727 : 06 Ağustos 2022, 21:32:44 »
Bu konu bir gün bitecek mi merak ediyorum.
Artık yeni bir başlık açmalı.
Tedavinin 2. senesi olabilir mesela.

ben de merak ediyorum kardeşim 2. ayda kaldı :)

yeni bir şey deniyorum 1-2 aya istediğim neticeyi verirse oradan devam edeceğim yoksa zaten konuda güncellenecek bir şey kalmadı saçlar giderse ya da tedaviyi bırakırsam filan güncellerim artık.

bu arada Hakan hoca (AHD) bu seneyi kapatmış maşallah en erken ocak 2023 e veriyor randevuyu
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2022, 03:44:43 Gönderen: slade23 »
avodart&minox&xpecia

tedavim

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #728 : 08 Ağustos 2022, 02:30:50 »
ben de merak ediyorum kardeşim 2. ayda kaldı :)

yeni bir şey deniyorum 1-2 aya istediğim neticeyi verirse oradan devam edeceğim yoksa zaten konuda güncellenecek bir şey kalmadı saçlar giderse ya da tedaviyi bırakırsam filan güncellerim artık.

bu arada Hakan hoca (AHD) bu seneyi kapatmış maşallah en erken ocak 2023 e veriyor randevuyu

Yeni sene yeni fiyat demek..
Hakan hocanın  ekibi son zamanlarda başarılı.
İnşallah böyle devam ederler.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #729 : 08 Ağustos 2022, 11:31:01 »
Yeni sene yeni fiyat demek..
Hakan hocanın  ekibi son zamanlarda başarılı.
İnşallah böyle devam ederler.

şu an hakan hoca euro 13 tl 1 greft 1 euro ekip 25.000 tl den randevu oluşturuyorlar tekrar zam gelir mi bilemem ektirecek olsam ekibe gayet mantıklı fiyat sonuçlara göre

dediğin gibi inşallah böyle devam eder maşallah diyelim :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #730 : 08 Ağustos 2022, 12:10:41 »
Yuh daha senenin ortasındayız yaw Ocağa 5 ay var,1 ay sonra bile ne olacağı belli olmuyor hayatta,5 ay sonraya nasıl randevu alsın millet. 😞
  • Yaşınız 31

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #731 : 08 Ağustos 2022, 12:29:01 »
Yuh daha senenin ortasındayız yaw Ocağa 5 ay var,1 ay sonra bile ne olacağı belli olmuyor hayatta,5 ay sonraya nasıl randevu alsın millet. 😞

komple doluymuş kardeşim söyledikleri o. randevuda cüzi bir kapora istiyorlar.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #732 : 08 Ağustos 2022, 13:50:44 »
Kapora da sorun değil de 5 ay nasıl bekliyor  hocam insanlar,1 ayda sonrasını bile göremiyorsun bazen.Ahd bize nasip olmayacak gibi,sen ne düşünüyorsun,aldın mı randevu?
  • Yaşınız 31

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #733 : 08 Ağustos 2022, 13:52:52 »
Kapora da sorun değil de 5 ay nasıl bekliyor  hocam insanlar,1 ayda sonrasını bile göremiyorsun bazen.Ahd bize nasip olmayacak gibi,sen ne düşünüyorsun,aldın mı randevu?

Allah ömür verdiyse 5 ay dayanacaksın fine duta gideceksin ekime:)

ben kuzen için sormuştum kardeşim o randevu alırsa ben de almayı düşünüyorum yanıma gaz verecek biri lazım :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #734 : 08 Ağustos 2022, 14:07:14 »
Bana gazdan da fazlası lazım slade hocam  😔 yani ocakta yaptırmak belki mümkün olur o zaman ama 5 ay sonrasına güvenip şimdiden randevu almak sorun.hakkımızda hayırlısı olsun.
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram