Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 47993 defa)

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #705 : 04 Ağustos 2022, 22:47:54 »
Tarihe not: bugün kellik kardeşliği adına deneysel bir tedaviye giriştim. Rabbim istediğim sonucu almayı nasip ederse bir iki aya inşallah neticelenir olumlu olur da yan etki görmezsem açıklayacağım. Yan etki olursa ya da fayda görmezsem anlatıp kafa bulandırmayı düşünmüyorum.
Yoksa dogum kontrol hapi mi

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #706 : 04 Ağustos 2022, 22:50:04 »
 kes at dediğim şakaydı he
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #707 : 04 Ağustos 2022, 22:51:29 »
Yoksa dogum kontrol hapi mi

Yok kardeşim o eşiği aşmadım hala aşmayı da düşünmüyorum inşallah.

forumda denk gelmedim ya da gözümden kaçmış olabilir ama düşündüğüm faydayı sağlarsam inşallah daha önce es geçilmiş olma ihtimali yok.

tahmin edilecek bir şey değil ama dediğim gibi yan etki ya da görürsem ya da fayda sağlayamazsam açıklamayacağım.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #708 : 04 Ağustos 2022, 22:53:23 »
kes at dediğim şakaydı he

Başkanım tüm büyüsünü bozdun işin :D

Neyzen Tevfik’in dua niteliğinde bir şiiri var ihtiyarlık ile gençlik diye başlayan başkanım ben de ederim arasıra o duadan merak etme :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #709 : 04 Ağustos 2022, 23:00:40 »
 baskan bulent ersoy kopardılar ham meyvayı dalından sarkısını solemiş ön dişi çektirince.aman kalsın yerinde.şarkısı yapmayalım seni gittide gittiyi soleme sonra:)
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #710 : 04 Ağustos 2022, 23:05:19 »
baskan bulent ersoy kopardılar ham meyvayı dalından sarkısını solemiş ön dişi çektirince.aman kalsın yerinde.şarkısı yapmayalım seni gittide gittiyi soleme sonra:)

X:En sevdiğiniz şarkıcı kim?
Ben: Orhan Gencebay :))
avodart&minox&xpecia

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #711 : 04 Ağustos 2022, 23:07:54 »
 :)eskiden orhancı derlerdi bana.sonradan muzikle aram kalmadı baskan.aman sağlığa zararlı tedaviye sakın girişme

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #712 : 04 Ağustos 2022, 23:13:08 »
:)eskiden orhancı derlerdi bana.sonradan muzikle aram kalmadı baskan.aman sağlığa zararlı tedaviye sakın girişme

Ben de sabah gözümü açar açmaz Ferdi’yi açardım Başkan yatana kadar Zeki Müren, Ferdi, Neşet. keder dolu da olsa güzel günlermiş şimdi tat alamıyoruz.

Allah razı olsun Başkan uyarın için en zararlısı dht baskılamak şeklinde sınırladım kendimi bundan öyle major bir zarar ya da yan etki beklemiyorum inşallah ama ufak yan etkiler görsem bile kapatacağım bu denemeyi

Korkarım Kafama ddt dökmeye kadar gidecek bu iş :D

avodart&minox&xpecia

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #713 : 04 Ağustos 2022, 23:17:31 »
  :)aman baskan en ufak yan etkide hemen bırak

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #714 : 04 Ağustos 2022, 23:24:29 »
  :)aman baskan en ufak yan etkide hemen bırak

Başkan zaten yakında isyan edip kendiliğinden düşecek kardeşim ben varken saç olmaz işte gideyim de sen de kurtul ben de diye :D

Şaka bir yana pek sistematik bir şey değil bölgesel bir tedavi gibi inşallah öyle kalır kalmazsa da dediğin gibi anında tarihin tozlu raflarına gider.
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #715 : 05 Ağustos 2022, 17:12:38 »
Ön çizgi, şakak ve temple odaklı yeni tedavim için süreç sonunda sizlerin de objektif yorum yapmanız için son halini not düşeyim buraya.

Fotolar flaşlı saç dağınık ve kuru
avodart&minox&xpecia

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #716 : 05 Ağustos 2022, 23:48:25 »
 iyi baskan .olgunluk çizgiside var genetikte var vitaminler tammı baktınmı

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #717 : 06 Ağustos 2022, 00:20:42 »
iyi baskan .olgunluk çizgiside var genetikte var vitaminler tammı baktınmı

Yok başkan baktırmadım hiçbir şeye hastaneye mecbur kalmadıkça gitmem Allah düşürmesin :) xpeciaya dayanıyorum magnezyumla d vit de alıyorum yetersiz güneş probleminden dolayı.

Genetik şakaklar dolmadı dolmuyor bu tedavi de olmazsa en olmadı çizdiğime yakın bir öne çekme operasyonu düşünüyorum nasipse. tabi bu sadece benim düşüncem mantıklı mı doğru mu değil mi bilmiyorum :))
avodart&minox&xpecia

tedavim

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #718 : 06 Ağustos 2022, 00:22:43 »
Yok başkan baktırmadım hiçbir şeye hastaneye mecbur kalmadıkça gitmem Allah düşürmesin :) xpeciaya dayanıyorum magnezyumla d vit de alıyorum yetersiz güneş probleminden dolayı.

Genetik şakaklar dolmadı dolmuyor bu tedavi de olmazsa en olmadı çizdiğime yakın bir öne çekme operasyonu düşünüyorum nasipse. tabi bu sadece benim düşüncem mantıklı mı doğru mu değil mi bilmiyorum :))
Bence gayet güzel saçın ve kimseye eskidne kelleşme yaşadığını düşündürtmez

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #719 : 06 Ağustos 2022, 00:26:13 »
Bence gayet güzel saçın ve kimseye eskidne kelleşme yaşadığını düşündürtmez

Teşekkür ederim kardeşim. elhamdülillah çok güzel gelişti ve güzel bir durumda hatta bir süredir görmeyenler nerede ektirdin çok güzel olmuş gençleşmişsin filan diyor ama ben her gün 50 defa baktığım için kötü gibi geliyor iyi gibi geldiği zamanlarda da kanaat edemeyip daha iyi olsa diyorum maalesef :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram