Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 48021 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #675 : 28 Temmuz 2022, 21:42:18 »
Abi nedir bu zamlar ya gerçekten mahvetti bizi ben de aga e tablete başladım 400 lira para verdim eczaneye güneş kremleri desen 250 liradan başlıyor kaliteli olanları ne yapacağız biz konazol şampuana da zam gelmiş 29 lira olmuş :) her hafta 30 lira şampuana veriyorum :D

Benim ketorallere iyi bakayım o zaman kardeşim :D

Enflasyon canavarı derlerdi babalarımız dedelerimiz anlayamazdık ejderhadan beter bir şeymiş paranın kağıt olarak değeri üzerinde yazılı rakamlardan fazla olmaya başlayacak azıcık daha zorlasa

Aga e yi denemedim ama xpecia bildiğin farketti saçımda bir ayda bir maddeyi kürekle atıyorlar içine galiba ama hangi madde bilemedim :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #676 : 28 Temmuz 2022, 22:52:07 »
 baskan kafanın maşallahı var.ilaç firması sahibi olsam noter huzurunda senin saçtaki gelişmeyi ilacla ispatlar satardım.su sursen saç çıkarıyor sende.verimli toprak gibi saçın.ne yapıon ilacları kullanırken hangi duaları okuon yazda herkes okusun.ne kullansan işe yarıyor.xpecia kuvvetli şeler var içinde yazanlar bence faso fiso.millet finasteridden yan etki gormemişken ondan gordum diyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #677 : 28 Temmuz 2022, 23:08:50 »
aynen be değerli abim tamamen psikolojik yani adam ilaca sallıyor hani xpeciayı savunan birisi değilim ama ben yinede xpecianın cinsel anlamda yan etki yapacağına inanmıyorum.

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #678 : 29 Temmuz 2022, 00:14:28 »
baskan kafanın maşallahı var.ilaç firması sahibi olsam noter huzurunda senin saçtaki gelişmeyi ilacla ispatlar satardım.su sursen saç çıkarıyor sende.verimli toprak gibi saçın.ne yapıon ilacları kullanırken hangi duaları okuon yazda herkes okusun.ne kullansan işe yarıyor.xpecia kuvvetli şeler var içinde yazanlar bence faso fiso.millet finasteridden yan etki gormemişken ondan gordum diyor

Allah razı olsun başkanım tüm keldaş kardeşlerim benden daha iyi sonuçlar elde ederler inşallah.

İlaç firmaları benle reklam yapmıyor instagramlarda mavi serumlar sarı sular reklamımı yapıyor:D

Aynen Başkan xpeciada sağlam bir etken madde var eski ben olsam xrd xrf filan hepsini yaptırırdım bulurdum etkeni de aslında tarım bakanlığına bir şikayet etsek yaparlar analiz de onla da uğraşacak mecalim yok :)

Son olarak da sırrımı sordun madem foto olarak atıyorum başkanım Allah hepimize şifa versin
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #679 : 29 Temmuz 2022, 00:15:24 »
 amin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #680 : 29 Temmuz 2022, 00:19:13 »
aynen be değerli abim tamamen psikolojik yani adam ilaca sallıyor hani xpeciayı savunan birisi değilim ama ben yinede xpecianın cinsel anlamda yan etki yapacağına inanmıyorum.

Kardeşim kendine nazar ettireceksin bak şükret yan etki görmüyorsun nasiplisin :)

Yan etkiyle ilgili deneyimim olarak sigara bırakma ilacından öyle bir yan etki gördüm ki kendimi eve kapatıp uyumasam ilacın yan etkisiyle ya katil olacaktım ya intihar edecektim. Önüme gelen herkesle istisnasız herkesle kavga ediyordum en son kendimle kavga etmeye duvarları yumruklayıp kafa atmaya başlayınca ilacın prospektüsünü okumak geldi aklıma :) 2 günde zor toparladım kendimi elhamdülillah çabuk geçti de etkisi sakinledim :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

KrAlex1907

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #681 : 30 Temmuz 2022, 09:56:41 »
slade hocam bir çok takviye kullandığınızı yazmışsınız

günlük yeterli miktarda su içildiği taktirde takviyeler zarar vermez dimi karaciğer böbrek falan? önemli olan su miktarı yanılmıyorsam değil mi?

mesela günde bilmem kaç tane ilaç kullananlar da var sonuçta

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #682 : 30 Temmuz 2022, 13:02:29 »
slade hocam bir çok takviye kullandığınızı yazmışsınız

günlük yeterli miktarda su içildiği taktirde takviyeler zarar vermez dimi karaciğer böbrek falan? önemli olan su miktarı yanılmıyorsam değil mi?

mesela günde bilmem kaç tane ilaç kullananlar da var sonuçta

Kardeşim günlük su miktarını idrarın belirler. Şöyle ki açık renkli-renksiz ve kokusuz olacak şekilde tüketimini ayarlaman lazım. Baktın yoğun ve kokulu yapıyorsun idrarını suya dayanacaksın çok sık berrak ve kokusuz yapıyorsun suyu azaltacaksın idrarını kontrol ederek su miktarını ayarlayacaksın sabit bir miktarı yok hepimizin böbreği farklı işliyor ve içinde bulunduğumuz şartlar değişik (sıcaklık iş yükü ortam iklim vb)

60-70-80 yaşında iki üç kronik rahatsızlık için avuç avuç hap yutan insanlar var ama bu demek değilki biz genciz taşı eritiriz ne bulursak içelim. Zayıflayarak yağlanmayı Karaciğer analizleri ile karaciğeri idrar rengi ile böbrekleri takip edersek gerektiğinde de bırakırsak kullandıklarımızı bir şey olmaz inşallah diyelim :)
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2022, 21:36:31 Gönderen: slade23 »
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #683 : 01 Ağustos 2022, 18:43:01 »
amin.

Başkanım başka bir sır buldum Allah kabul etsin şifa versin cümlemize.
avodart&minox&xpecia

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #684 : 02 Ağustos 2022, 01:12:51 »
 amin baskan

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #685 : 02 Ağustos 2022, 19:23:47 »
Benim saçla konuşmak lazım galiba 4-5 tel zaten onlar da birbirine yapışıyor üşüyor musunuz korkuyor musunuz derdiniz nedir anlamadım ben :)

Bu arada tecrübeli arkadaşlardan da donör ve olası bir ekimde ön çizgi tavsiyesi istiyorum zahmet olmazsa
avodart&minox&xpecia

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #686 : 02 Ağustos 2022, 19:39:45 »
 baskan medikallik bu kafa.ekim fazla bişi katmaz.medikali arttırabilirsin.bari ektirceksen kaldıki gene ondeki minayturleri koruman gerekcek yeni on çizgin favori ile şakak arasıda ekilmeli bari ekime girdiğine değsin .diğer yerleri cmkare bası eşitlerler.dermoller masajda ekleyebilirsin

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #687 : 02 Ağustos 2022, 19:41:50 »
baskan medikallik bu kafa.ekim fazla bişi katmaz.medikali arttırabilirsin.

Başkanım temple ve şakaklar bunun ötesine gitmiyor bir de daha be kadar arttırabilirim hrt kaldı sanki bi :)) sen ne önerirsin tedavi Ya da mevcutla bir yıl daha geçse ilerler mi sence yoksa böyle mi kalır
avodart&minox&xpecia

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #688 : 02 Ağustos 2022, 19:46:58 »
 baskan 30_34 ten sonra genetik yavaslar derler.ya 35 .gelecek için genetiğin agresifliğine bağlı derdim genc olsan.ama hafifleyen genetikte ilaç daha etkili olur.bu sene genetiğin dahada hafifler.tabi onlerde minyatirazyonda var.medikal derler bu saça.ama ben ektirirdim.ön çizgi kapalı istiom ben açık alın sevmiom.doğru olan medikal.ne olur medikalde ev yapımı spiro kombine edersin dahada gurleştirir ama alın ekimle daha güzel olur tip.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #689 : 02 Ağustos 2022, 19:53:20 »
baskan 30_34 ten sonra genetik yavaslar derler.ya 35 .gelecek için genetiğin agresifliğine bağlı derdim genc olsan.ama hafifleyen genetikte ilaç daha etkili olur.bu sene genetiğin dahada hafifler.tabi onlerde minyatirazyonda var.medikal derler bu saça.ama ben ektirirdim.ön çizgi kapalı istiom ben açık alın sevmiom.doğru olan medikal.ne olur medikalde ev yapımı spiro kombine edersin dahada gurleştirir ama alın ekimle daha güzel olur tip.

Başkan sen de kendine gelince ektirip kurtul bana gelince medikal :)) ben de madem bu kadar uğraştım ön çizgi sıç şakaklar dolu olsun istiyorum şimdiki duruma göre de ekimsiz zor gibi duruyor hayırlısı bu kış cesareti toplarsam Hakan hocaya gideceğim inşallah.

Ön çizgi nasıl olmalı sence öne alınmalı mı azıcık
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram