Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 48026 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #660 : 21 Temmuz 2022, 22:11:43 »
Düz saç daha çok kamufle ediyor bende o lanet düzleştirme işini yaptım saçın içine etti ama daha gür gozukuyodu simdi saç orijinal dalgalı haline döndü seyreklikler çok belli

Dalgalı saç Yıkayıp kurulayınca müthiş ama azıcık yağlanınca ya da ıslanıp birbirine yapışınca Demet Demet oluyor o yüzden de saç derini hemen açığa çıkarıyor

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #661 : 21 Temmuz 2022, 23:17:33 »
Dalgalı saç Yıkayıp kurulayınca müthiş ama azıcık yağlanınca ya da ıslanıp birbirine yapışınca Demet Demet oluyor o yüzden de saç derini hemen açığa çıkarıyor
Sonuna kadar katılıyorum özellikle bir günde saçım yaglandigi için her gün yıkıyorum mecbur demet demet olması çok kötü yolunmus gibi saç
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #662 : 21 Temmuz 2022, 23:20:27 »
Sonuna kadar katılıyorum özellikle bir günde saçım yaglandigi için her gün yıkıyorum mecbur demet demet olması çok kötü yolunmus gibi saç

Ben de her gün bazen sabah akşam yıkıyorum havlu ile kurutup azıcık keyfini çıkarıyorum. Ya yeterince kısa kullanacağız ya da uzatıp rasta yaptıracağız gerçi kendinden rastalı oluyor benimki uzayınca
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #663 : 21 Temmuz 2022, 23:26:52 »
Ben de her gün bazen sabah akşam yıkıyorum havlu ile kurutup azıcık keyfini çıkarıyorum. Ya yeterince kısa kullanacağız ya da uzatıp rasta yaptıracağız gerçi kendinden rastalı oluyor benimki uzayınca
Kısa kullanma taraftarıyım , seyreklikler arttığı için az uzatayim dedim , bide ince telli olduğu için ufacık rüzgarda her yere savruluyo verdiğim şekil 10 saniyede bozuluyo kısaltcam mecbur, bu seferde seyreklikler ortaya çıkacak
Her gün 1/4 proscar 

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #664 : 21 Temmuz 2022, 23:37:59 »
Kısa kullanma taraftarıyım , seyreklikler arttığı için az uzatayim dedim , bide ince telli olduğu için ufacık rüzgarda her yere savruluyo verdiğim şekil 10 saniyede bozuluyo kısaltcam mecbur, bu seferde seyreklikler ortaya çıkacak

Ben kısaltınca daha derli toplu daha gür görünüyor o yüzden seviyorum kısa traşı ama azıcık şekil verebileceğim seviyeye gelince bozuluyor işler ne şekil alıyor ne düzgün gözüküyor Ya da ben beceremiyorum bilemedim yarım parmak filan uzun bıraktırıyorum azıcık dikip çıkıyorum
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #665 : 21 Temmuz 2022, 23:55:51 »
banada subay traşı dşında kurtarmıyor
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #666 : 21 Temmuz 2022, 23:57:52 »
banada subay traşı dşında kurtarmıyor

Benim tarif etmeye çalıştığım traş da tam olarak o oluyor sanırım kardeşim :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #667 : 22 Temmuz 2022, 00:26:04 »
Ben kısaltınca daha derli toplu daha gür görünüyor o yüzden seviyorum kısa traşı ama azıcık şekil verebileceğim seviyeye gelince bozuluyor işler ne şekil alıyor ne düzgün gözüküyor Ya da ben beceremiyorum bilemedim yarım parmak filan uzun bıraktırıyorum azıcık dikip çıkıyorum
Aynen öyle azıcık uzasın şekil alması gerekirken daha da beter bir hal alıyor
Her gün 1/4 proscar 

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #668 : 23 Temmuz 2022, 15:24:32 »

yaşım ve yılmışlığım itibariyle ben kısa kullanıyorum arkaya atacak kadar uzatınca çok güzel duruyor saçlarım dalgalı olduğundan dolayı ama uzatmaya saçların da benim de mecalim yok :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #669 : 23 Temmuz 2022, 21:38:02 »
Dalgalı veya kıvırcık saçlara çok nem lazım ürün kullanabilirsin şekillendirme konusunda saç kremleri olur köpükleri olur nem lazım,fön çekince nem kalmıyo

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #670 : 24 Temmuz 2022, 11:17:43 »
Dalgalı veya kıvırcık saçlara çok nem lazım ürün kullanabilirsin şekillendirme konusunda saç kremleri olur köpükleri olur nem lazım,fön çekince nem kalmıyo

Hayatımda 3-4 kere berber fön çekmiştir saç kurutma makinasını sevmem pek havluyla kurular elimle öylesine şekil veririm ki şekil de almıyor zaten fön de bozuluyor düzleştirme yaptırdım başkalarında 10 zaman duruyorsa bende 1 de bozuldu saçlarım da beter oldu pişman oldum. Saman gibi saçlarım var elhamdülillah :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #671 : 24 Temmuz 2022, 13:26:38 »
İstediğim gibi bir ürün bulamadım bu zamana kadar , nemli olunca saç basık oluyor , kabartmayi tercih ediyorum , ama yeniden deneyebilirim nemlendirmeyi , çünkü her gün saç yıkayıp her gün saç kurutma makinesi kullanıyorum orta ayarda
Her gün 1/4 proscar 

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #672 : 27 Temmuz 2022, 23:16:22 »
Arkadaşlar sporda 1 ayımı doldurdum. Bugün itibariyle spor (hafif kardiyo hafif ağırlık şimdilik) sauna buhar odası soğuk duş şeklindeki ritüelime kreatin yüklemesi ekledim. 5 gün günlük 15-20 gram arası kreatin yükleyip sonrasında günlük 2 mg kreatinle kellik, yağ eritme ve kas yapma savaşıma devam edeceğim.
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #673 : 28 Temmuz 2022, 18:58:12 »
xpecia 155 lira olmuş gözümüz aydın bu arada 1 aylık xpecia kullanımı sonrası saçlar gözle görülür şekilde canlandı kerozanda bunu yaşamamıştım.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #674 : 28 Temmuz 2022, 21:09:59 »
Abi nedir bu zamlar ya gerçekten mahvetti bizi ben de aga e tablete başladım 400 lira para verdim eczaneye güneş kremleri desen 250 liradan başlıyor kaliteli olanları ne yapacağız biz konazol şampuana da zam gelmiş 29 lira olmuş :) her hafta 30 lira şampuana veriyorum :D

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Facebook Twitter Instagram