Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 48810 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #600 : 01 Haziran 2022, 05:30:39 »
Slade abi de mi forumu pasif şekilde takip edecek...
Başımıza bu da mı gelecekti..

Ekim yaptırsan aha böyle bir sonuç çıkardı anca.
Maşallah süper hocam.

Foruma Dutasterid'i sevdiren adam gitme :D
Avodart'ın reklam yüzü ol

Kardeşim çok teşekkür ederim her zamanki gibi pozitif güzel yorumun için :))

Senin ekimin beni katlamasını bir daha da saçla ilgili sorunun olmamasını niyaz ederim.

Gskya öncesi sonrası atıp bir teklifte bulunayım bakalım :))

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #601 : 01 Haziran 2022, 05:32:50 »
Abi ben geri döndüm geldim sen gidiyorsun :( sağlığımız huzurumuz yerinde olsunda görüşürüz inşallah diyelim.

Kardeşim hoşgeldin inşallah her şey yolundadır sınavlar stresler bitmez ama seviyesini düşürmek senin elinde. Bilirsin saça kuşa hep zarar bu stresler:)

Aynen sağlık ve huzur niyaz ediyorum ben de hepinize görüşürüz elbet nasipse inşallah.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #602 : 02 Haziran 2022, 18:06:15 »
Slade abi adamdır!

Xliarm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #603 : 02 Haziran 2022, 22:22:08 »
Hocam fotoğraflarınızı kullanan bir Instagram sayfası gördüm. İzniniz yoksa diye bildirmek istedim size.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #604 : 07 Haziran 2022, 10:55:00 »
Slade abi adamdır!

Eyvallah kardeşim çok gururlandım çok mutlu ettin beni duygular düşünceler karşılıklı:)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #605 : 07 Haziran 2022, 10:56:59 »
Hocam fotoğraflarınızı kullanan bir Instagram sayfası gördüm. İzniniz yoksa diye bildirmek istedim size.

teşekkür ederim kardeşim bilgim yoktu sosyal medya kullanmıyorum ilgileneyim kaçırdı minoxil forte ile avodart beni şimdi kimler reklam yapıyor habersiz :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #606 : 26 Haziran 2022, 06:02:25 »
sevgili kel kardeşlerim kaderdaşlarım cümleten Selamün Aleyküm.

Tedavimde yetersiz kalan bir şeyler var bu konuda da iki seçenek kalıyor ya eskiden kullandığım yağ karışımları (lavanta, nane, hint yağı) ve oral hint yağı ya da xpecia, kerozan tarzı vitaminler...

saçlarım hamdolsun çok iyi ama şakaklar ve ön çizgi seyreldi ha saçlar çok kalın ve gizleyebiliyorum çok şükür ama bu kadar emeğin geri gitmesini istemiyorum. öncelikle xpeciaya ya başlayacağım bir kaç ay deneyeceğim. duruma göre onu kesip yağa geçebilirim. ilerleyiş hakkında bilgi veririm inşallah.

mevcut tedavi;
günlük avodart
3-5 güne bir dermapen 1 mm
genelde günde 1 kere minox üstüne kuruyunca ketoral krem

ilk etapta ekleyeceğim günlük iki xpecia
avodart&minox&xpecia

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #607 : 26 Haziran 2022, 08:15:04 »
Vay forumun değerli abisi gelmiş hoşgelmiş.
Abi valla özlettin kendini güncel paylaşımları bekliyoruz ben de tedavimde 20 günleri devirdim sadece dutasterid alıyorum.

Ek olarak nane yağıyla ilgili bir araştırmada minoxidil i geçtiğini görmüştüm ama ne kadar doğru bilemiyorum hatta Google da mentoil vs minoxidil yazınca çıkıyor bunun haricinde sen bu nane ve Hint yağından gerçekten bir etki gördün mü?

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #608 : 26 Haziran 2022, 20:01:47 »
Oo başkan sahalara geri dönüyor.

Saçlara bayram vakti geldi de geçti :)
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #609 : 27 Haziran 2022, 16:01:03 »
Vay forumun değerli abisi gelmiş hoşgelmiş.
Abi valla özlettin kendini güncel paylaşımları bekliyoruz ben de tedavimde 20 günleri devirdim sadece dutasterid alıyorum.

Ek olarak nane yağıyla ilgili bir araştırmada minoxidil i geçtiğini görmüştüm ama ne kadar doğru bilemiyorum hatta Google da mentoil vs minoxidil yazınca çıkıyor bunun haricinde sen bu nane ve Hint yağından gerçekten bir etki gördün mü?

eyvallah kardeşim hoşbuldum :) ben de sizleri özledim. Allah Teala şifa versin inşallah güzel bir sonuç alırsın ama yan etki olmadığı sürece istikrarı koru.

kardeşim o araştırmada yanılmıyorsam yüzde 5 nane yağı kullanılıyorlardı yani piyasada o saflıkta nane yağı bulma ihtimalimiz bence yok damıtma aletleri kolay bir şey olsa alıp kendim damıtacağım da zor işler. ama hint yağıyla nane yağı sanki fayda sağlamış gibi düşünüyorum saçın mevcut haline bakarak. ya da xpecia iyi etki gösteriyordu. ya da minoxidili çok fazla ihmal ettim yani yine her zamanki çok düzensiz iş yaptım ve kim ne yaptı bilemiyorum :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #610 : 27 Haziran 2022, 16:03:55 »
Oo başkan sahalara geri dönüyor.

Saçlara bayram vakti geldi de geçti :)

kardeşim aynen yoksa keller ligine hızlı bir giriş yapacağım gibi duruyor  ya da kuruntu yapıyorum bilemedim :)

aynen bayramlık alacağım onlara cicili bicili içeriği muallak xpecialar filan :D

bu arada spora başladım 1 saat antreman yarım saat buhar odası sauna dinlenme gibi bir rutinde devam edeceğim inşallah.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #611 : 27 Haziran 2022, 18:08:38 »
Abi minoxidili ihmal etmene rağmen ben yinede saçlarının eski haline göre kat kat iyi olduğunu düşünüyorum bilmiyorum sen bu konu hakkında ne düşünüyorsun ?

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #612 : 29 Haziran 2022, 17:15:52 »
Abi minoxidili ihmal etmene rağmen ben yinede saçlarının eski haline göre kat kat iyi olduğunu düşünüyorum bilmiyorum sen bu konu hakkında ne düşünüyorsun ?

Kardeşim elhamdülillah bildiğin saçlıyım 10-15 sene öncesine döndü ama açılmasa daha mutlu olacağım :)) hep daha fazlası :)

Bu da sana ve Zweig kardeşime özel berber sonrası fotosu taze taze yeni çekildi :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #613 : 29 Haziran 2022, 17:18:32 »
Hocam çok iyi maşallah saç başka birşey erkekte gerçekten

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #614 : 29 Haziran 2022, 17:31:42 »
Maşallah slade diye yazılır karizma diye okunur :)
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram