Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 48847 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #585 : 16 Mayıs 2022, 11:22:11 »
bugün itibariyle dermapen, minoxidil ve ketoral krem başladım tekrardan bakalım neler olacak.

Chem06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #586 : 16 Mayıs 2022, 11:58:39 »
Maaşallah ne güzel olmuş şaçlarınız. Darısı başımıza. Şeyi merak ediyorum sadece avodart kullansaydınız minox olmadan acaba durum ne olurdu? Bununla ilgili düşünceniz nedir?

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #587 : 16 Mayıs 2022, 12:20:29 »
Maaşallah ne güzel olmuş şaçlarınız. Darısı başımıza. Şeyi merak ediyorum sadece avodart kullansaydınız minox olmadan acaba durum ne olurdu? Bununla ilgili düşünceniz nedir?

çok teşekkür ederim güzel dileklerin için kardeşim. Allah Teala emeklerimizi zayi etmesin hiçbirimizin hepimize şifa versin. Bir kılın vesvesesine ne kadar mesai harcıyoruz :)

derma ve minox olmasa bu kadar kısa süreçte böyle sonuç alamazdım diye düşünüyorum şahsen. hatta bu sonucu da alamazdım. her zaman verdiğim bir örnek var dut toprağı sürüp havalandırmak (dhtnin kalsifikasyonunu ve inflamasyonunu dağıtmak), derma ve minox gübrelemek ve su vermek gibi görüyorum. bu benim özelimde böyle olabilir çünkü sağlıksız besleniyorum. bardak bardak kahve ve sigara. su bile içmiyorum gün boyu neredeyse ve günde belki kahvaltı ama genelde akşam yemeği olarak tek öğün besleniyorum. belki damar sağlığı ve beslenmesi düzenli biri için derma ve minoxa gerek yoktur ona da bir şey diyemiyorum.

avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

hasan34

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #588 : 16 Mayıs 2022, 18:59:22 »
çok teşekkür ederim güzel dileklerin için kardeşim. Allah Teala emeklerimizi zayi etmesin hiçbirimizin hepimize şifa versin. Bir kılın vesvesesine ne kadar mesai harcıyoruz :)

derma ve minox olmasa bu kadar kısa süreçte böyle sonuç alamazdım diye düşünüyorum şahsen. hatta bu sonucu da alamazdım. her zaman verdiğim bir örnek var dut toprağı sürüp havalandırmak (dhtnin kalsifikasyonunu ve inflamasyonunu dağıtmak), derma ve minox gübrelemek ve su vermek gibi görüyorum. bu benim özelimde böyle olabilir çünkü sağlıksız besleniyorum. bardak bardak kahve ve sigara. su bile içmiyorum gün boyu neredeyse ve günde belki kahvaltı ama genelde akşam yemeği olarak tek öğün besleniyorum. belki damar sağlığı ve beslenmesi düzenli biri için derma ve minoxa gerek yoktur ona da bir şey diyemiyorum.
abi minoxidil pahalı oldu yaaaaa...

Chem06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #589 : 16 Mayıs 2022, 19:13:42 »
Evet minixidil fiyatları uçtu hersey gibi. Bende minoxildil olmadan sadece finas ile bir tedavi uygulamayı düşünüyorum ne dersiniz?

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #590 : 16 Mayıs 2022, 19:40:55 »
Chem06 ve Hasan34 kardeşlerim ben drogsan firmasının r ger marka minoxidilini kullanıyorum 5-6 kutu aldım yanılmıyorsam deponun ya da üretici firmanın elinde kalmış baya uyguna almıştım 3-4 ay önce siz de çevrenizdeki eczanelere sorabilirsiniz.

Bunu kendi konumda ve min fiyatlarından muzdarip bir kaç arkadaşın konusunda dile getirmiştim ama gözden kaçtı sanırım
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #591 : 17 Mayıs 2022, 04:24:39 »
Chem06 ve Hasan34 kardeşlerim ben drogsan firmasının r ger marka minoxidilini kullanıyorum 5-6 kutu aldım yanılmıyorsam deponun ya da üretici firmanın elinde kalmış baya uyguna almıştım 3-4 ay önce siz de çevrenizdeki eczanelere sorabilirsiniz.

Bunu kendi konumda ve min fiyatlarından muzdarip bir kaç arkadaşın konusunda dile getirmiştim ama gözden kaçtı sanırım

Üstad bu markadan memnun musun?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #592 : 17 Mayıs 2022, 05:07:44 »
Üstad bu markadan memnun musun?

Kardeşim bir ay kullandım ondan sonra stok yaptım gayet iyi minoxidil işte :))

Eczaneye majistral kür yaptırdığımda da bu markanın toz minoxidilini kullanmıştı eczacı. Drogsanın bir kaç muadil ilacını daha kullandım gayet etkiliydi kerozandan da memnun kaldım Ankaralı bir ilaç firması yaşlı bir eczacıymış çocukları da eczacı olunca fabrika işine girmişler tavsiye ederim.
avodart&minox&xpecia

tedavim

dalambert

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #593 : 20 Mayıs 2022, 15:27:18 »
Kardeşim bir ay kullandım ondan sonra stok yaptım gayet iyi minoxidil işte :))

Eczaneye majistral kür yaptırdığımda da bu markanın toz minoxidilini kullanmıştı eczacı. Drogsanın bir kaç muadil ilacını daha kullandım gayet etkiliydi kerozandan da memnun kaldım Ankaralı bir ilaç firması yaşlı bir eczacıymış çocukları da eczacı olunca fabrika işine girmişler tavsiye ederim.

saçlarınızn maşallahı var, nazar değmesin, avadartu günlük mü alıyorsunuz, gümlük almanın çok büyük lumsuz tarafı olur mu, genlede nasıl kullanılıyor, bilginiz var mı?

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #594 : 20 Mayıs 2022, 15:51:38 »
saçlarınızn maşallahı var, nazar değmesin, avadartu günlük mü alıyorsunuz, gümlük almanın çok büyük lumsuz tarafı olur mu, genlede nasıl kullanılıyor, bilginiz var mı?

Allah Teala razı olsun güzel dileklerin için teşekkür ederim.

bu tedavi saç tedavisi için onaylı bir tedavi değil yani dut kullanmak sadece androjen baskıladığı için tercih ediyorum dutu o yüzden bilgi veremeyeceğim tercih meselesi diyorum.

bana gelince günlük alıyorum Elhamdülillah şimdilik hissettiğim olumsuz bir durum yok inşallah hissetmediğim bilmediğim bir olumsuz durum da yoktur :)) olursa buradan bilgi verip tedaviyi bırakırım.
avodart&minox&xpecia

tedavim

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #595 : 22 Mayıs 2022, 01:31:43 »
dudasteridin hiç yan etki yapmamış olması cidden sizin için büyük şans ben yan etkilerine ancak 1 ay dayanabildim.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #596 : 22 Mayıs 2022, 04:03:29 »
dudasteridin hiç yan etki yapmamış olması cidden sizin için büyük şans ben yan etkilerine ancak 1 ay dayanabildim.

Kardeşim Elhamdülillah hissetmedim pek bir şey ama ben bunu yaşa ve metabolizmanın ihtiyaç duyduğu hormona yatkınlığa bağlıyorum bana jet yakıtı(dht) fazla geliyormuş kırsal motorin (testesteron) yakıyormuş benim motor çünkü hamdolsun daha iyi bile hissettim eski Halime kıyasla dht baskıladığımdan beri tabi bunlar benim deneyimim ve okuduklarından yorumlamam bilimsel bir olay değil tek kişilik istatistik :) 
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #597 : 28 Mayıs 2022, 18:02:32 »
Fotoları az önce çektim son hali budur. Günışığı ve flaşlı fotolar.

Bir süre paylaşımda ve etkileşimde bulunmayacağım. Gerileme, ilerleme ve yan etki vb sebeplerle tedavimi bırakırsam bilgi veririm inşallah.

Hakkınızı helal edin şimdilik tekrar görüşmek nasip olana kadar.
avodart&minox&xpecia

tedavim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #598 : 28 Mayıs 2022, 20:28:06 »
Slade abi de mi forumu pasif şekilde takip edecek...
Başımıza bu da mı gelecekti..

Ekim yaptırsan aha böyle bir sonuç çıkardı anca.
Maşallah süper hocam.

Foruma Dutasterid'i sevdiren adam gitme :D
Avodart'ın reklam yüzü ol
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #599 : 29 Mayıs 2022, 21:39:28 »
Abi ben geri döndüm geldim sen gidiyorsun :( sağlığımız huzurumuz yerinde olsunda görüşürüz inşallah diyelim.

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Facebook Twitter Instagram