Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 48866 defa)

hasan34

• Jr. Member
  • **
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #270 : 12 Eylül 2021, 16:01:52 »
kardeşim şu ispanyol doktor sürekli oral veriyor başarı yakaladığı hastalara benim gördüğüm.

dut enjeksiyon, oral dut ve oral min en başarılı tedavileri bu kombinasyonla alıyor.

topikal etkisi güzel ALlaha şükür de 180 gün dayanabildim işte :)
neden bırakmayı  düşünüyorsun abim minoxu tropikal olarak

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #271 : 12 Eylül 2021, 16:08:56 »
neden bırakmayı  düşünüyorsun abim minoxu tropikal olarak

kardeşim sürdürebilir değil. saçı kötü gösteriyor. yorucu düzen istiyor ki ben 180 gün düzenli nasıl oldu da kullandım diye şaşırıyorum :)
 çocuklar var evde o kafayla sağa sola yatıyorum gelip ellerini atıyorlar.
bir sürü dış etken var yani etrafımda :)
ama min&dut düzenli neler yapıyor canlı örneği oldum. o kadar iyi değil bana göre (15 yaşına dönme arzusu sebebiyle :)
ama geri dönüş olarak dünyada ilk 100 e girerim sanki şükür :)=
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #272 : 13 Eylül 2021, 22:31:22 »
Hocam 2.5 mg'da yan etki gordun mu?
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #273 : 13 Eylül 2021, 22:56:01 »
Hocam 2.5 mg'da yan etki gordun mu?

Yok kardeşim Allah’a şükür bir belirti şu an için sende durum nasıl
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #274 : 13 Eylül 2021, 23:22:52 »
Yok kardeşim Allah’a şükür bir belirti şu an için sende durum nasıl

Sanki hafif bir dokulme var gibi. Bir de seboreik dermatit fena azdi ama bu buyuk ihtimalle gecirdigim faranjitle alakalidir. Hasta olunca sebo fena oluyor. Covid olunca da boyle olmustu.
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #275 : 13 Eylül 2021, 23:28:02 »
Sanki hafif bir dokulme var gibi. Bir de seboreik dermatit fena azdi ama bu buyuk ihtimalle gecirdigim faranjitle alakalidir. Hasta olunca sebo fena oluyor. Covid olunca da boyle olmustu.

Geçmiş olsun kardeşim Allah şifa versin en kısa toparlar inşallah sebo.

Dökülme varsa işe yarıyor diyebilir miyiz yoksa daha güçlü saçın gelmesini mü beklemek lazım nasıl anlayacağız çalıştığını :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #276 : 14 Eylül 2021, 10:02:08 »
Minoxidil saçık nasıl kötü gösteriyor abi o kısmı anlamadım yani saçı fazla mı yağlandırıyor yoksa sürüldüğü zaman kepek y ada kabuklanma mı yapıyor sende veya saçtan çıkması çok mu zor oluyor biraz daha açıklarsan çok iyi olur :) bu arada bence de ilk 100 e girersin :D

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #277 : 14 Eylül 2021, 10:20:16 »
Minoxidil saçık nasıl kötü gösteriyor abi o kısmı anlamadım yani saçı fazla mı yağlandırıyor yoksa sürüldüğü zaman kepek y ada kabuklanma mı yapıyor sende veya saçtan çıkması çok mu zor oluyor biraz daha açıklarsan çok iyi olur :) bu arada bence de ilk 100 e girersin :D

Eyvallah kardeşim :))

En güzel şu şekilde tarif edebilirim saçımı kurutuyor sonrasında ise tarlada samanlıkta tozun içinde kalmışım gibi tozlu mat bir saç kalıyor geriye. Kepek kabuklanma ilk başlarda saç çıkarırken yapmıştı bir kaç hafta önce yine yaptı büyük ihtimal döngü bitti yeni saçlar gelirken yaptı benim gözlemim bu şekilde
avodart&minox&xpecia

tedavim

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #278 : 14 Eylül 2021, 18:04:24 »
Eyvallah kardeşim :))

En güzel şu şekilde tarif edebilirim saçımı kurutuyor sonrasında ise tarlada samanlıkta tozun içinde kalmışım gibi tozlu mat bir saç kalıyor geriye. Kepek kabuklanma ilk başlarda saç çıkarırken yapmıştı bir kaç hafta önce yine yaptı büyük ihtimal döngü bitti yeni saçlar gelirken yaptı benim gözlemim bu şekilde

ben bu tedavilere karşıyım aslında kullanan biri olarak ama yağlanmayı da kapattığı için seviyordum aslında şekil vermeye iyi oluyordu

tavsiye ,stersen bunun adına sprey şişesine bıraz su koy mınos kuru sacına hafıf püskürt bambaska capcanlı birşekle girer
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #279 : 14 Eylül 2021, 19:35:06 »
ben bu tedavilere karşıyım aslında kullanan biri olarak ama yağlanmayı da kapattığı için seviyordum aslında şekil vermeye iyi oluyordu

tavsiye ,stersen bunun adına sprey şişesine bıraz su koy mınos kuru sacına hafıf püskürt bambaska capcanlı birşekle girer

Ben de karşıyım ama çok güzel oldu saçlarım dayanamıyorum devam ediyorum :))

Deneyeceğim kardeşim teşekkür ederim tavsiyen için
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #280 : 19 Eylül 2021, 12:11:04 »
Objektif olması açısından flaşlı şampuanlı geriye taranmış fotolar ekliyorum.

190. Gün
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #281 : 19 Eylül 2021, 15:24:45 »
Bu da kuru taranmamış gün ışığı ve flaşlı
avodart&minox&xpecia

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #282 : 19 Eylül 2021, 20:02:43 »
abi saçın hali güneş ışığı altında olsun evde çok aydınlık bir lambanın altında olsun  ıslak bir şekilde olsun veya yine aynı şekilde telefonun feneri açık bir şekilde olsun bu tür ortamlarda saç nedense seyrek çıkıyor hani bu saçı seyrek olan ve dökülme problemi insanlarda mı oluyor onu bilmem ama nedense bu tür şekillerde benimde saçım çok seyrek duruyor ama bence hiç saç dökülmesi yaşamayan ve aslan yelesi gibi gür saçlara sahip insanlarında bu tür ortamlarda ben saçlarının seyrek gözükeceği taraftarıyım her neyse çok uzatmadan senin fotoğraflara gelecek olursak burdaki varsayımlarımdan yola çıkarak kesinlikle döngü sonrası bile eski halinle arada dağlar kadar fark olduğu her türlü fotoğraftan belli o yüzden tedaviye istikrarlı bir şekilde devam :D

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #283 : 19 Eylül 2021, 20:28:31 »
abi saçın hali güneş ışığı altında olsun evde çok aydınlık bir lambanın altında olsun  ıslak bir şekilde olsun veya yine aynı şekilde telefonun feneri açık bir şekilde olsun bu tür ortamlarda saç nedense seyrek çıkıyor hani bu saçı seyrek olan ve dökülme problemi insanlarda mı oluyor onu bilmem ama nedense bu tür şekillerde benimde saçım çok seyrek duruyor ama bence hiç saç dökülmesi yaşamayan ve aslan yelesi gibi gür saçlara sahip insanlarında bu tür ortamlarda ben saçlarının seyrek gözükeceği taraftarıyım her neyse çok uzatmadan senin fotoğraflara gelecek olursak burdaki varsayımlarımdan yola çıkarak kesinlikle döngü sonrası bile eski halinle arada dağlar kadar fark olduğu her türlü fotoğraftan belli o yüzden tedaviye istikrarlı bir şekilde devam :D

Teşekkür ederim kardeşim güzel yorumun için. Yaldır yaldır saçlı adamın saçı pek benimki gibi gözükmez de hem yaş hem de kellik problemine göre gayet iyi Allah’a şükür:) döngüden sonra saçlar yine karardı ve hacimlendi şükür.

Tedaviye tam gaz devam :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #284 : 19 Eylül 2021, 21:34:48 »
 güzel
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram