Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 48835 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #240 : 04 Eylül 2021, 13:14:39 »
kardeşim şu an yoğun dökülüyor yeni çıkış da yok gibi. uzun süreli kullanımda nasıl bir sonuç elde ederim bilemiyorum yaşayıp göreceğiz. 

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #241 : 04 Eylül 2021, 13:41:44 »
 alone45 sende fena stres var insan bu durumlarda doğru karar veremez.dermotolgolar hastaya sakinleştiici yazar çok takmışsın istersen bir sakinleştirici al stres genetiği muhakkak hızlandırır o açıdan once stresi hallet yada nefes egzersizleriyle falan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #242 : 04 Eylül 2021, 13:54:13 »
benim gibi tüm tuşlara basarak bölüm geçmeye çalışıyor gibi ama basmıyor da :)

kaygılı ama adım da atmıyor :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #243 : 04 Eylül 2021, 16:39:26 »
 :)kolay değil bu işin stresini cekmek
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #244 : 04 Eylül 2021, 16:42:38 »
saç forumu gibi kuş forumu da var mı ki. saçı çıkarıp kuşu kaybedenlerin buluştuğu :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #245 : 04 Eylül 2021, 17:00:19 »
qew1978 ses ver kardeşim nerelerdesin
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #246 : 04 Eylül 2021, 17:18:28 »
Sanırım çok kuvvetli bir döngü ile karşı karşıyayım ya da sonuna geldim. Bir süredir yoğun dökülüyordu. Biraz sakinleşti şükür. Dökülen saçlar kalın. Vertexte sorun yok ama ön taraf baya seyreldi.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #247 : 04 Eylül 2021, 17:39:33 »
benim gibi tüm tuşlara basarak bölüm geçmeye çalışıyor gibi ama basmıyor da :)

kaygılı ama adım da atmıyor :)

Çok güldüm bu yoruma 😂😂

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #248 : 04 Eylül 2021, 17:46:09 »
Çok güldüm bu yoruma 😂😂
Yaşı çok genç kaygısını anlıyorum 22 yaşında kel kalma korkusu gergin bir süreç.
Neyse ki şakadan eleştiriden anlayan kıymetli bir kardeşimiz çok seviyorum ben kendisini :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #249 : 04 Eylül 2021, 19:28:00 »
qew1978 ses ver kardeşim nerelerdesin

Hocam 4 gundur falan aksam yemeginden 2 saat sonra bir bardak suya siringayla 2 damla damlatiyorum. Ama damlalar daha tam boyutuna gelmeden damliyor bazen. Bugun 3 damla damlatacagim bu yuzden.

Su ana kadar en ufak bir yan etki gormedim. Gerci etki de gormedim. Konusmak icin erken. 

Bu arada sakallar hafif sertlesmis gibiydi bugun. Sakallarim gucsuz, seyrek ve ince telli. Haftada bir gun tiras ederim ve onun icin az biraz kopuk bile yeter-di. Bugun yine her zamanki miktarda kopuk surup tiras ederken bayagi acitti. Ustune biraz daha surmem gerekti.
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #250 : 04 Eylül 2021, 19:32:39 »
İyi olmana sevindim kardeşim. 3 damla olunca da yan etkilere dikkat et.

İnşallah kel kurt adamlara dönmeyiz işin sonunda :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #251 : 04 Eylül 2021, 20:15:40 »
İyi olmana sevindim kardeşim. 3 damla olunca da yan etkilere dikkat et.

İnşallah kel kurt adamlara dönmeyiz işin sonunda :)

Insallah hocam. Ben hafif killiliga raziyim, olmadi epilasyon yapariz zaten.
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #252 : 04 Eylül 2021, 20:20:13 »
bana da ağda mantıklı geliyor bakalım maymunlaşma seviyemize göre belirleyeceğiz bir şeyler. saçlar çıksın da sağlıklı bir şekilde
avodart&minox&xpecia

tedavim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #253 : 05 Eylül 2021, 00:01:46 »
Oho abilerim birisi stres mi dedi orda ben iliklerime kadar varım kurban olduğum Allah neyi iyi verdi ki bunu da versin bana 6 yıl önce kanserle savaştım saçlarımı çok seviyordum tadını çıkaramadım sonra kanseri yendim üniydi sınavdı stresti hastalık tekrarlar mı kontrol stresiydi derken şimdi de bu her neyse fazla dramayı sevmiyorum zaten hayat kötü ve adaletsiz bir yer Allahtan da ümidi kestim artık valla abi az kaldı çok yakında bölümü geçmek için bütün tuşlara basmaya başlayacağım daha öncesinde ne ilaçlar aldım bünyem kuvvetli şu bünye bir de dutasteridi görsün bakalım yakında yeni bir konu açacağım bakalım her neyse drama edebiyatı sevmiyorum ama emeklikel abi beni düşünüp yorum yazmışsınız teşekkür ederim geri dönüşleriniz için eyvallah sağolun varolun :) Ben de sizleri seviyorum döngü sürecinle ilgili yorum yapacak olursamda abi fotoğraflarını yine detaylıca inceledim inan bana bu hali bile çok daha gelişmiş ve iyi görünüyor eskiye göre süreci büyük bir merakla takip ediyorum bakalım bu döngüyü çok daha güçlü bir şekilde atlatman dileğiyle konunu 4 gözle takip ediyorum.

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #254 : 05 Eylül 2021, 11:11:39 »
Oho abilerim birisi stres mi dedi orda ben iliklerime kadar varım kurban olduğum Allah neyi iyi verdi ki bunu da versin bana 6 yıl önce kanserle savaştım saçlarımı çok seviyordum tadını çıkaramadım sonra kanseri yendim üniydi sınavdı stresti hastalık tekrarlar mı kontrol stresiydi derken şimdi de bu her neyse fazla dramayı sevmiyorum zaten hayat kötü ve adaletsiz bir yer Allahtan da ümidi kestim artık valla abi az kaldı çok yakında bölümü geçmek için bütün tuşlara basmaya başlayacağım daha öncesinde ne ilaçlar aldım bünyem kuvvetli şu bünye bir de dutasteridi görsün bakalım yakında yeni bir konu açacağım bakalım her neyse drama edebiyatı sevmiyorum ama emeklikel abi beni düşünüp yorum yazmışsınız teşekkür ederim geri dönüşleriniz için eyvallah sağolun varolun :) Ben de sizleri seviyorum döngü sürecinle ilgili yorum yapacak olursamda abi fotoğraflarını yine detaylıca inceledim inan bana bu hali bile çok daha gelişmiş ve iyi görünüyor eskiye göre süreci büyük bir merakla takip ediyorum bakalım bu döngüyü çok daha güçlü bir şekilde atlatman dileğiyle konunu 4 gözle takip ediyorum.

Güzel kardeşim geçmiş olsun yaşadığın kötü günler geride kalsın inşallah misliyle güzel günler yaşa :)

Ben de 4 gözle senin konunu bekliyorum ama hem kontrol doktorundan hem de kokunun muhatabı doktordan reçeteyle başla lütfen tedavine.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram