Gönderen Konu: Tedavimin 2. Ayı  (Okunma sayısı 48147 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: Tedavimin 2. Ayı
« Yanıtla #210 : 31 Ağustos 2021, 16:18:16 »
Alopexy t aldim eczaneden biraz once ama 0.02 ml'lik damlalik yoktu. Klasik 0.05'likler vardi. Numarami biraktim, ecza deposundan falan sorduracaklar. Olmadi aksama dogru devlet hastanesinin oradaki medikallere giderim.
ekip halinde başlayacağız vaziyet sanki :) Allah hepimize şifa versin. 0.02 damlalık bulursanız bilgi verin nasıl bir şeymiş.

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #211 : 31 Ağustos 2021, 16:40:33 »
İşte burası mahrumiyet bölgesi kardeşim biz elde edemiyoruz. Oral olarak kullanacaksan mecbur spreyden kullanacaksın dereceli bir şekilde. Benim de kafam karışık bu konuda mantıklı mı değil mi çok az miktar kullanacağız öbür türlü kafamıza zaten 5 fıs yapsak günlük 100 mg sıkıyoruz bilemedim herkes kendi insiyatifini alsın :) sonra maymun adam olmayalım .)

ben tıraş makinemi hazırladım hocam vallahi

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #212 : 31 Ağustos 2021, 16:45:20 »
ben tıraş makinemi hazırladım hocam vallahi
ben de tüy dökücü krem stoğu yapayım :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #213 : 31 Ağustos 2021, 16:48:15 »
ben de tüy dökücü krem stoğu yapayım :)

:D

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #214 : 31 Ağustos 2021, 18:07:24 »
Oralminoxidil kardesim, nereden buldun o hassas damlaligi soyle biz de alalim. Devlet hastanesinin cevresindeki tum eczacilara ve medikalcilere sordum, hicbirinde yoktu o 0.02'lik damlalik. Gittim 2 ml'lik siringa aldim birkac tane. Su ile olcum yapacagim aksam.
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #215 : 31 Ağustos 2021, 18:22:01 »
Oralminoxidil kardesim, nereden buldun o hassas damlaligi soyle biz de alalim. Devlet hastanesinin cevresindeki tum eczacilara ve medikalcilere sordum, hicbirinde yoktu o 0.02'lik damlalik. Gittim 2 ml'lik siringa aldim birkac tane. Su ile olcum yapacagim aksam.
kardeşim 1 lik enjektörler var insulin amaçlı kullanılan onlardan alsaydın.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #216 : 31 Ağustos 2021, 18:31:32 »
kardeşim 1 lik enjektörler var insulin amaçlı kullanılan onlardan alsaydın.

Hocam en kucuk buydu ama bu da is goruyor. Demin suyla olctum, enjektorde 1 damla 0.01 ml tam. Yani bir damlasinda 0.5 mg minoxidil olmus oluyor. Sabah aksam 1 damla mi kullanayim yoksa tek seferde 2 damla mi?
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #217 : 31 Ağustos 2021, 18:53:59 »
Bir arkadaşın yazısında görmüştüm pek bilgim yok açıkçası sabah akşam alın yarılanma süresi için diyordu yazısında ama dediğim gibi benim hiç bilgim yok bir gelişme olursa bilgi verirsen memnun olurum
avodart&minox&xpecia

tedavim

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #218 : 31 Ağustos 2021, 19:20:28 »
Bir arkadaşın yazısında görmüştüm pek bilgim yok açıkçası sabah akşam alın yarılanma süresi için diyordu yazısında ama dediğim gibi benim hiç bilgim yok bir gelişme olursa bilgi verirsen memnun olurum

Hocam demin iki damla yani tam 1 mg minoxidili attim mideye. Benim icin kucuk, bu forumdaki kel ve kel adayi kardeslerim icin buyuk iki damlaydi. Bu onemli yuruyusumuzde Rabbim yar ve yardimcimiz olsun.

Tadi bekledigimden baya bi daha aciydi bu arada. Suya damlatip icerip ileride belki.
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #219 : 31 Ağustos 2021, 20:15:18 »
 bari kullanıma çok çok kucuk miktarlarda baslayıp alıştırsaydınız vucudu aç tok karın farkediyormu
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #220 : 31 Ağustos 2021, 20:42:01 »
Hocam demin iki damla yani tam 1 mg minoxidili attim mideye. Benim icin kucuk, bu forumdaki kel ve kel adayi kardeslerim icin buyuk iki damlaydi. Bu onemli yuruyusumuzde Rabbim yar ve yardimcimiz olsun.

Tadi bekledigimden baya bi daha aciydi bu arada. Suya damlatip icerip ileride belki.
Şifa olsun kardeşim çarpıntı filan yaparsa acile git hemen kendini dinle biraz bu akşam Yan etki yapacak mı?
İnşallah sonu güzel olacak tedavinin :) bu kutlu savaşta Allah yardımcımız olsun :)

Aldığın tadın büyük çoğunluğu alkol ve propilen glikol afiyet olsun :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #221 : 31 Ağustos 2021, 20:42:33 »
bari kullanıma çok çok kucuk miktarlarda baslayıp alıştırsaydınız vucudu aç tok karın farkediyormu
Abi bize bir şey olmazsa seni de aramıza bekliyoruz :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #222 : 31 Ağustos 2021, 21:17:28 »
Şifa olsun kardeşim çarpıntı filan yaparsa acile git hemen kendini dinle biraz bu akşam Yan etki yapacak mı?
İnşallah sonu güzel olacak tedavinin :) bu kutlu savaşta Allah yardımcımız olsun :)

Aldığın tadın büyük çoğunluğu alkol ve propilen glikol afiyet olsun :)

Doz cok dusuk ama yine de tetikteyim. Bir yan etki gorursem yazarim buraya hemen.

Tedavi olumlu sonuc verirse guzel bir ziyafet verip minoxidil kadehlerini tokustururuz hocam  :D
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #223 : 31 Ağustos 2021, 21:23:13 »
Doz cok dusuk ama yine de tetikteyim. Bir yan etki gorursem yazarim buraya hemen.

Tedavi olumlu sonuc verirse guzel bir ziyafet verip minoxidil kadehlerini tokustururuz hocam  :D
Aman dikkat et kardeşim yaz sık sık merakta bırakma

Aynen topikalden kurtulursak kadehli bir kutlamayı hakederiz :)
avodart&minox&xpecia

tedavim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #224 : 01 Eylül 2021, 00:03:02 »

Kardeşim nasılsın ne durumdasın var mı çarpıntı filan?
avodart&minox&xpecia

tedavim

Facebook Twitter Instagram