Gönderen Konu: Arena med 6000 greft  (Okunma sayısı 23871 defa)

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arena med 6000 greft
« Yanıtla #75 : 08 Aralık 2017, 22:05:48 »
klasik arenamed ekimi donörü katletmişler resmen .2.ekimi aralara girebilecek iyi bir ekim merkezinde yaptırın mutlaka geçmiş olsun
saolasn 2ci ekim icin donör konusunda endiseliyim   ama seyreklik ve öndeki coklu greftler canımı sıkmıyo değil

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 08 Aralık 2017, 22:16:24 »
donör kapasitesi yeterse yerinizde olsam koray hocaya napar eder giderdim belki çoklu grefleri alıp ön tarafı revize eder

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 08 Aralık 2017, 22:30:00 »
ben donörünün kötü olduğunu düşünmüyorum rahatlıkla 2.ekime girersin ve doğru seçim yaparsan mevcut saçlarınla da çok güzel sonuç alırsın
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2017, 21:27:26 Gönderen: ruhi mücerret »

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 09 Aralık 2017, 10:59:41 »
donör kapasitesi yeterse yerinizde olsam koray hocaya napar eder giderdim belki çoklu grefleri alıp ön tarafı revize eder
  mail attım bakalm  dönüş bekliyorum

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 09 Aralık 2017, 11:01:22 »
ben donörünün kötü olduğunu düşünmüyorum rahatlıkla 2.ekime girersin ve doğru seçim yaparsam mevcut saçlarınla da çok güzel sonuç alırsın
saolasn  koray erdogana mail attm bakalm olur denirse maddi durumu ayarlayip yaptiricam

mhmsar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 09 Aralık 2017, 11:19:45 »
bence gerek yok onun gibi iyi yapıp ondan çok ucuza yapan yerler var 40-50 bin çok bence tabi bilemiyorum sizin durumunuzu

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 09 Aralık 2017, 11:54:01 »
bence gerek yok onun gibi iyi yapıp ondan çok ucuza yapan yerler var 40-50 bin çok bence tabi bilemiyorum sizin durumunuzu

Nereler mesela? Bizde bilelim yazık gunah milllet okadar para vermesin

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 09 Aralık 2017, 14:00:55 »
bence ikinci ekimi kesinlikle yaptır ama donörü iyi alan ekim merkezlerini tercih et şu an ki halinden daha iyi olur ben ikinci ekimimi yaptırdıktan sonra donörüm daha da iyi oldu neden dersen ilk ekimden orantısız olan yerler az alınan yerlerle denkleştirilerek alındığı zaman ikinci ekimden sonra donör bölgesi çok daha düzgün oluyor,amam iyi araştır bazı dktorların mesela ekimi çok sık olurken alımı çok orantısız oluyor bunu iyi araştır mesela zekeriya kul ekimleri çok başarılı ama alım olayında sıkıntılı ekimleri var,ilhan serdaroğlu ekim yapılan bölge çok kanlı ve kabuklu hatta nekroz la sonuçlanan ekimleri var ama alımları çok homojen ve orantılı yapmakta,yani ekimi yaptırırken ilk onu konuş bence önce donör bölgesinin çok dikkatli bir şekilde alınmasını ve homojen olmasını istiyorum diyeceksin onun dışında zaten o saçın kolay kapanır biraz sıklaştırma yapılacak çoğu ekimci yapar onu...yani anlayacağın donörden hiç sıkıntın olmasın o dağılımı yaparken eşitlerken zaten en az 2000 greft çıkartırlar riskli bölgelerede biraz girecekler yani yanlara ve üst taraflara ...
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2017, 14:02:38 Gönderen: Staple »

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 09 Aralık 2017, 21:25:50 »
bence ikinci ekimi kesinlikle yaptır ama donörü iyi alan ekim merkezlerini tercih et şu an ki halinden daha iyi olur ben ikinci ekimimi yaptırdıktan sonra donörüm daha da iyi oldu neden dersen ilk ekimden orantısız olan yerler az alınan yerlerle denkleştirilerek alındığı zaman ikinci ekimden sonra donör bölgesi çok daha düzgün oluyor,amam iyi araştır bazı dktorların mesela ekimi çok sık olurken alımı çok orantısız oluyor bunu iyi araştır mesela zekeriya kul ekimleri çok başarılı ama alım olayında sıkıntılı ekimleri var,ilhan serdaroğlu ekim yapılan bölge çok kanlı ve kabuklu hatta nekroz la sonuçlanan ekimleri var ama alımları çok homojen ve orantılı yapmakta,yani ekimi yaptırırken ilk onu konuş bence önce donör bölgesinin çok dikkatli bir şekilde alınmasını ve homojen olmasını istiyorum diyeceksin onun dışında zaten o saçın kolay kapanır biraz sıklaştırma yapılacak çoğu ekimci yapar onu...yani anlayacağın donörden hiç sıkıntın olmasın o dağılımı yaparken eşitlerken zaten en az 2000 greft çıkartırlar riskli bölgelerede biraz girecekler yani yanlara ve üst taraflara ...
tavsiyelerin için tşk ederm bende seninle ayni düşüncedeym doğru seçim yapmam gerek 2ci ekimi manuel alanla yaptirmalym kesinlikle hayırlısıyla bakıcam artık

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 21 Şubat 2018, 17:22:40 »
11.ci ay

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 21 Şubat 2018, 17:24:18 »

Nereler mesela? Bizde bilelim yazık gunah milllet okadar para vermesin

Rasim Kaya varmış, iyi diyorlar.  ;D

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 21 Şubat 2018, 17:30:22 »
donörun seyrekliginemi yanayım saçların genel seyrekliğinemi  ne yapmamı önerirsiniz arkadaşlar

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 22 Şubat 2018, 12:50:39 »
donörde sıkıntı görünmüyor ..seyrekliğe gelirsek zaten 6000 greft ekilmemiş ,çok belli kabuk dökümü sonrası fotoda ,,sonuç kötü değil..6000 alsalar donör şuan ki kadar olmazdı emin ol

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 22 Şubat 2018, 16:53:10 »
donörde sıkıntı görünmüyor ..seyrekliğe gelirsek zaten 6000 greft ekilmemiş ,çok belli kabuk dökümü sonrası fotoda ,,sonuç kötü değil..6000 alsalar donör şuan ki kadar olmazdı emin ol
tşk ederim yorumun için evet bende inanmamıştım 6000 greft ekildiğine yanlarda sıkıntı var saçları kısa kestiremiyorum coklu greftler ön tarafta ve sol ön tarafta saclar dik çıkıyo ve simetri sorunu var

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 22 Şubat 2018, 16:55:18 »
 çoklu greftler fotoğrafta belli olmuyo

Facebook Twitter Instagram