Gönderen Konu: Arena med 6000 greft  (Okunma sayısı 23874 defa)

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arena med 6000 greft
« Yanıtla #45 : 20 Temmuz 2017, 19:28:51 »
Bende arenamede ektirdim. Ben sizden bir hafta önce ektirmişim. Benimki de çok cılız. Şu an sadece biotin kullanıyorum. Başka ne yapmak lazım bilmiyorum. Ama herkesin ortak fikri zamanla daha da hacimleneceği... Beklemek lazım.
hep böyle kalıcakmış gibi hissediyo insan  önlerde seyreklikler var tuaf duruyo

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 20 Temmuz 2017, 19:30:12 »
Şuan ekilenler standart saç teli evresinde değil. dediğiniz gibi bu dönmlerde cılız olurlar. tarama ve fön olayına girmek için 6.ayı beklemek gerek.

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 20 Temmuz 2017, 20:17:19 »
Şuan ekilenler standart saç teli evresinde değil. dediğiniz gibi bu dönmlerde cılız olurlar. tarama ve fön olayına girmek için 6.ayı beklemek gerek.
  anladm hocam saolun 

boozerdamir

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 20 Temmuz 2017, 21:29:28 »
Aga hemen hemen aynı zamanda Ekim yaptırmışız arenaya benmde 4. Ay baya ii ilerliyor sürecin gayet ii bi Ekim olucak belli benim ikinci ekimin bu ilki cok sivilce cıkmıştı bende dörduncu aylarda şuan hiç cıkmıyor sende cıkıyormu

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 20 Temmuz 2017, 21:50:12 »
Aga hemen hemen aynı zamanda Ekim yaptırmışız arenaya benmde 4. Ay baya ii ilerliyor sürecin gayet ii bi Ekim olucak belli benim ikinci ekimin bu ilki cok sivilce cıkmıştı bende dörduncu aylarda şuan hiç cıkmıyor sende cıkıyormu
bendede ckmsti gecti   sac ckslarinin belirtisi heralde sivilceler

boozerdamir

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 20 Temmuz 2017, 22:39:32 »
Aynen sivilceli cıkıyor bagzıları ilkinde cok cıkmıştı ama bunda hiç yok cıkışar var yakından cekince yüzlerce görüyorum sanırım Diamond hair die bi yag var bitkisel onu sürüyorum ondan dolayı pek sivilce cıkmıyor

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 21 Temmuz 2017, 09:00:43 »
Aynen sivilceli cıkıyor bagzıları ilkinde cok cıkmıştı ama bunda hiç yok cıkışar var yakından cekince yüzlerce görüyorum sanırım Diamond hair die bi yag var bitkisel onu sürüyorum ondan dolayı pek sivilce cıkmıyor
hayirlisi ins guzel sonuc alir herkez

Abdbyk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 21 Temmuz 2017, 18:05:59 »
Bence donör konusunda şansli olanlardansın kardeş. Benim 5 inci ay hala toparlamasını bekliyorum. Bence gayet iyi gidiyor sürecin

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 21 Temmuz 2017, 20:21:17 »
Bence donör konusunda şansli olanlardansın kardeş. Benim 5 inci ay hala toparlamasını bekliyorum. Bence gayet iyi gidiyor sürecin
evet donör konusunda şansli sayılırım üzüldüm senin adina inş en kisa zamanda düzelir saclar çok cılız   hacimlenmesini ve boşlukların dolmasını umit ediyorum

boozerdamir

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 22 Temmuz 2017, 00:55:02 »
Senin Ekim gayet iyi olur dostum cogu sacını kayıp etmemişsin zaten enfişelencek bi durumun yok bi kaç yağ alıp sur ben ilk bir ay ısırgan tohumu yağı sürdüm ısırgan la yıkadım vıcık vıcık yağ hiç olmadı kafamda sonra Diamond hair die bişi gördüm kullandım saçlarım aşırı sertleşti bitkisel birsey sonradan dökme gibi bi sorununda yok sivilcesiz geliyor ilki cıban gibi seyler cıkıyodu kafamda iğrençti 8 9 ay çektim ekimden bıktırdı beni

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 22 Temmuz 2017, 08:34:36 »
Senin Ekim gayet iyi olur dostum cogu sacını kayıp etmemişsin zaten enfişelencek bi durumun yok bi kaç yağ alıp sur ben ilk bir ay ısırgan tohumu yağı sürdüm ısırgan la yıkadım vıcık vıcık yağ hiç olmadı kafamda sonra Diamond hair die bişi gördüm kullandım saçlarım aşırı sertleşti bitkisel birsey sonradan dökme gibi bi sorununda yok sivilcesiz geliyor ilki cıban gibi seyler cıkıyodu kafamda iğrençti 8 9 ay çektim ekimden bıktırdı beni
inş dostum umutsuzluğa kapılmıyo değilim çok cılız saç kalitesinde değil buda canımı sıkmakta önerdiklerini denemeye çalışıcam

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 22 Temmuz 2017, 08:42:45 »
şu donor konusundaki sansın varya takla atan buyuk otobusten tek sağ çıkan biri gibisin bu sansla piyango alsan çıkardı bari sen uğraşmıcan donor sorunu ile çıkışlar zamanı gelince olucaktır donoru mahvettirmeyerek buyuk bela atlattın istediğin saça kavusursun
saçları ekmeydi dersin

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 22 Temmuz 2017, 10:19:25 »
şu donor konusundaki sansın varya takla atan buyuk otobusten tek sağ çıkan biri gibisin bu sansla piyango alsan çıkardı bari sen uğraşmıcan donor sorunu ile çıkışlar zamanı gelince olucaktır donoru mahvettirmeyerek buyuk bela atlattın istediğin saça kavusursun
saol dostum keşke kimse bu skntiyi çekmese herkez iyi sonuc alsa sonucta herkezde varolan bişey için uğraşıyoruz ekim oncesi dönörümde çok sağlamdı arenada ektirmeseydm 3 ekim bile çıkabilirdi belki onun  etkiside olabilir

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #58 : 28 Temmuz 2017, 19:30:42 »
saol dostum keşke kimse bu skntiyi çekmese herkez iyi sonuc alsa sonucta herkezde varolan bişey için uğraşıyoruz ekim oncesi dönörümde çok sağlamdı arenada ektirmeseydm 3 ekim bile çıkabilirdi belki onun  etkiside olabilir
Son durum nedir? Donör bölgesi dahil foto atabilir misiniz?

WFCxWazza

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 28 Temmuz 2017, 20:37:40 »
Işık altında 140cı gün

Facebook Twitter Instagram