Gönderen Konu: Mimo Masaj Aleti İnceleme  (Okunma sayısı 6929 defa)

Lauri

• Hero Member
Ynt: Mimo Masaj Aleti İnceleme
« Yanıtla #46 : 05 Haziran 2021, 22:28:46 »
Farques hacım sen de ekim yaptırmışsın, sence ekimden ne kadar süre sonra masaja başlanabilir? Brnim bugün 10 gün kabukları bugün biraz döktüm, yarın döküm bitmiş olur sanırım.

Bu aralar başlanabilir mi? Yoksa şok dökülmenin bitmesini falan mı beklesek?

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #47 : 06 Haziran 2021, 00:40:05 »
Farques hacım sen de ekim yaptırmışsın, sence ekimden ne kadar süre sonra masaja başlanabilir? Brnim bugün 10 gün kabukları bugün biraz döktüm, yarın döküm bitmiş olur sanırım.

Bu aralar başlanabilir mi? Yoksa şok dökülmenin bitmesini falan mı beklesek?
Kızarıklık tamamen geçince başla bence, 150. gün civarı genelde azalıp yok olma zamanları, 150lere kadar deride kan akışı yüksek zaten.

90-120 gibi çıkışların başlayacağı zamanlarda olabilir, masaj kan dolaşımını arttırdığına göre saç çıkış hızınıda arttırır mantıken, özellikle kalınlaşma zamanları geldiğinde.
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2021, 00:55:03 Gönderen: Farques »

bbbrt

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #48 : 07 Haziran 2021, 12:04:13 »
Ben yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ürünü. Saçlarda dökülmeye çok bi faydası oldu diyemem ama rahatlatıyor ve hacim kattığını düşünüyorum. Şampuan olarak kerastase specifique kullanıyorum belki de ondandır bilemedim:)
  • Yaşınız 25
Yeşil çay (1bardak)
Kabak çekirdeği yağı (1çay kaşığı)
Hint yağı (1 çay kaşığı)
Günlük 1 avuç kabak çekirdeği
Saç masajı
Şampuan: kerastase

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #49 : 07 Haziran 2021, 16:44:59 »
Ben yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ürünü. Saçlarda dökülmeye çok bi faydası oldu diyemem ama rahatlatıyor ve hacim kattığını düşünüyorum. Şampuan olarak kerastase specifique kullanıyorum belki de ondandır bilemedim:)
1 haftada zaten bir beklentiniz olmasın hocam, bana kalırsa 5-6 ay sürekli kullanım lazım masajda.

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #50 : 07 Haziran 2021, 23:47:57 »
Ben de bugün mimo sipariş verdim sayenizde arkadaşlar. Ön kısımlarımda seyrelme ve matlık var. Sizce iyi gelir mi? Finasteride önlere etki etmiyor diyorlar.

rangel

• Sr. Member
« Yanıtla #51 : 08 Haziran 2021, 14:28:33 »
fayda gören var mı ve kaç dakika yapılmalı

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #52 : 08 Haziran 2021, 15:31:40 »
Bugün arkadaşın dediğin şarjlı Decathlon ürününü aldım evde minoda var. Decathlon hoş bir titreşimi ve görüntüsü var. Sarjlı olması çok güzel. Minoya pilli olmuyor pil dayanmıyor.

rangel

• Sr. Member
« Yanıtla #53 : 08 Haziran 2021, 15:37:09 »
Bugün arkadaşın dediğin şarjlı Decathlon ürününü aldım evde minoda var. Decathlon hoş bir titreşimi ve görüntüsü var. Sarjlı olması çok güzel. Minoya pilli olmuyor pil dayanmıyor.

ürünün linkini atar mısınız.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #54 : 08 Haziran 2021, 15:43:30 »
Ürünün linki;

https://ty.gl/ifgvcrvyf
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #55 : 08 Haziran 2021, 16:12:00 »
Saç derisi gerginliği kafatası büyümesi kalsifikasyon artık ismi neyse dht den daha önemli scalp esnek olcak ve inflamasyon.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #56 : 08 Haziran 2021, 16:21:06 »
Saç derisi gerginliği kafatası büyümesi kalsifikasyon artık ismi neyse dht den daha önemli scalp esnek olcak ve inflamasyon.

Hocam keşke öyle olsa ama asıl sebep yine dht ya.
Kalsifikasyon/sertleşme/inflamasyon dht'nin sonuçları sadece. Dht azaltmadan minox haricinde saçları korumak yeni saç çıkarmak neredeyse imkansız
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #57 : 08 Haziran 2021, 16:27:44 »
Bi sorum olacak masaj yaptıkça dökülme artıyor mu sizde de ilk etapta ?
Bir yerde okumuştum onlar zaten dökülecek olanlar, masaj sadece dökülme evresini bi tık hızlandırır zaten kurtarılamayacak durumdakiler dökülür, yerine yenisi çıkar tarzı bişe okumuştum.
Bu konu da bilgisi olan var mı?

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #58 : 08 Haziran 2021, 16:34:13 »
Hocam keşke öyle olsa ama asıl sebep yine dht ya.
Kalsifikasyon/sertleşme/inflamasyon dht'nin sonuçları sadece. Dht azaltmadan minox haricinde saçları korumak yeni saç çıkarmak neredeyse imkansız
Hayır inflamasyonun sonucu dht birikmesi kalsifikasyon. Ben dht azaltmadan koruyom saçları vallaha bak. Finasterid ten daha fazla faydası oldu bana inflamasyon azaltmanın deriyi esnetmenin. Dht yine bloklayın ona bişey diyemeyiz de önce inflamasyon azalacak kafa derisi gerginse esnetilecdk dht bloklarsa daha iyi olur. Bi sürü konu var fino dutasterid kullanıyorum hiç bi faydası yok diye. Kafa derisi gerilmişse kemikler büyüyüp deriyi kastırıyorsa dht bloklasan ne olur
Scalpı esnetmeye başladığımdan beri saçlarda ciddi kalınlaşma oldu bi sürü batan saçlar var dht bloklamadan nasıl oluyo? Dermastamp neden işe yarıyor dht bloklamadan?. Minox nasıl işe yarıyor dht bloklamıyoki damar genişletiyo kan dolaşımı artıyo. Önemli olan kan dolaşımını bi şekilde artırmak

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #59 : 08 Haziran 2021, 16:44:36 »
Bi sorum olacak masaj yaptıkça dökülme artıyor mu sizde de ilk etapta ?
Bir yerde okumuştum onlar zaten dökülecek olanlar, masaj sadece dökülme evresini bi tık hızlandırır zaten kurtarılamayacak durumdakiler dökülür, yerine yenisi çıkar tarzı bişe okumuştum.
Bu konu da bilgisi olan var mı?
Dostum ilk 1 haftada Mino masaj aleti kullanırken, minonun üstüne yapışmış 7-8 saç teli görüyordum, şimdi ise 3 4 bazen hiç görmüyorum demekki yaptıkça dökülme artıyor. Birde doğal olarak yaptıkça otamatikmen saç yağlanıyor dökülmesi normal. Nasıl saçı yıkarken dökülüyor, dökülenler zaten dökülmesi gerekenler inşallah dökülenlerin yerine yenisi geliyordur.

Facebook Twitter Instagram