Gönderen Konu: Mimo Masaj Aleti İnceleme  (Okunma sayısı 6954 defa)

kelimsi05

• Sr. Member
Ynt: Mimo Masaj Aleti İnceleme
« Yanıtla #15 : 14 Mayıs 2021, 11:49:53 »
Mimo'yla baş döndüren dolgun saçlar  :D
Bu cihazın baş döndürmesi bence çok bastırmaktan oluyor. Tabi çalıştırmak için bastırmak gerekiyor. Ben bunun için küçük bi switch taktım on off butonu, bastırmadan çalıştırıyorum ondan dolayı bende artık bas dönmesi yapmıyor sadece dokundurduğumda bile istediğim hareketlenmeyi sağlıyor. Eliniz yatkınsa lehim mekinesi fln varsa küçük bi buton takın daha iyi olur. Yoksa açın içini kapağın altında 4 tane vida var kapağı kaldırın içinde yay var yayı yukarı doğru çekin sarı plakaya direkt temas etsin bastırmanıza gerek kalmaz ama bu defa da sürekli çalışır soketten çıkarmanız lazım durdurmak için.ama dikkatli olmakta fayda var kablolar çok ince koparmadan yapmak lazım operasyonu.
Sadece bende mi yağlanma yapmıyo anlamadım herkes yağlandırıtyo diyo 🤔 30 dk ya kadar kullanıyorum ben biraz abartı olabilir ama saçlarımda kalınlaşma olduğu kesin bakalım ilerde nolur bilmem

Ustadım benim bir deri attı yaptığım yerler sonra bende de yağlanmayı kesti gibi bişey çok az yağlanıyor. Zamanla alışıyor sanırım saçlar ya da attığımız şey ne ise onun yüzünden yağlandırıyor. Şu an yaptıktan sonra saç derim sadece kıpkırmızı oluyor

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 14 Mayıs 2021, 11:55:57 »
Yolluyorlar usb kablosu. Pili unutun çok zayıf çalışıyor, kablo ile kullan kesinlikle güç farkı çok fazla var. Vertexi jöle gibi yaparsan ileride ekim için çok fayda sağlar. |-onayisareti-|

Vertex icin alcam zaten dostum.
Tek şarj ne kadar gidiyor acaba onuda merak ettim. Küçük, ucuz ama çok kullanışlı bi ürün gibi.
Baktım lcw de bile satılıyor :)

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 14 Mayıs 2021, 15:04:03 »
Mimo'yla baş döndüren dolgun saçlar  :D
Bu cihazın baş döndürmesi bence çok bastırmaktan oluyor. Tabi çalıştırmak için bastırmak gerekiyor. Ben bunun için küçük bi switch taktım on off butonu, bastırmadan çalıştırıyorum ondan dolayı bende artık bas dönmesi yapmıyor sadece dokundurduğumda bile istediğim hareketlenmeyi sağlıyor. Eliniz yatkınsa lehim mekinesi fln varsa küçük bi buton takın daha iyi olur. Yoksa açın içini kapağın altında 4 tane vida var kapağı kaldırın içinde yay var yayı yukarı doğru çekin sarı plakaya direkt temas etsin bastırmanıza gerek kalmaz ama bu defa da sürekli çalışır soketten çıkarmanız lazım durdurmak için.ama dikkatli olmakta fayda var kablolar çok ince koparmadan yapmak lazım operasyonu.
Sadece bende mi yağlanma yapmıyo anlamadım herkes yağlandırıtyo diyo 🤔 30 dk ya kadar kullanıyorum ben biraz abartı olabilir ama saçlarımda kalınlaşma olduğu kesin bakalım ilerde nolur bilmem

Armancığım sen sistemi kurmuşsun. Ben bu şekilde bastırarak yapmaya devam edeyim, çevremde bu sistemi şu anlık kuracak biri yok benimde pek elim yatkın değil. Her gün mü 30 dakika kullanıyorsun? Çok abartılı değil mi?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 14 Mayıs 2021, 15:11:36 »
Vertex icin alcam zaten dostum.
Tek şarj ne kadar gidiyor acaba onuda merak ettim. Küçük, ucuz ama çok kullanışlı bi ürün gibi.
Baktım lcw de bile satılıyor :)
Şarjlı değil kablo sürekli bağlı olması lazım. :)

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 28 Mayıs 2021, 22:55:30 »
En uzun kim kullandı ve etkileri neler oldu arkadaşlar? Şakaklar için işe yarar mı sizce?

Souvenir

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #20 : 30 Mayıs 2021, 13:36:50 »
Bir kaç kişi hariç kimse etkisini yazmamış.

Yani tamam iyi masaj yapıyor, kafayı da rahatlatıyor eyvallah ama saç dökülmesini azaltıyor mu? Saçları kalınlaştırıyor mu?

Bizim için bu önemli.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 30 Mayıs 2021, 13:47:06 »
Bir kaç kişi hariç kimse etkisini yazmamış.

Yani tamam iyi masaj yapıyor, kafayı da rahatlatıyor eyvallah ama saç dökülmesini azaltıyor mu? Saçları kalınlaştırıyor mu?

Bizim için bu önemli.
Kadafa kalsifikasyon varmı? Deri sert mi?
Evet diyosan kesinlikle işe yarıyor bende 3-5 tel dökülme duşta. Onun harici dökülme 0 kuruturken tararken kurcalarken hiç saç gelmiyo elime.saçları kalınlaştırıyo. Kısa sürede en çok etki eden bu oldu. 5 ay fin kullandım ulen hiç mi etki etmez? Etmez tabi kafa olmuş beton Finas napsın. Scalpta kireçlenme çok önemli bunu geri çevirmemiz lazım esnek olacak saç derisi taş gibi değil.
Dün Dermastamp yaparken ağzı yüzü kan oldu hep iğnelerin ilk defa o kadar kanadığını gördüm normale dönüyo heralde yavaştan
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2021, 13:53:07 Gönderen: Armaan »

Souvenir

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #22 : 30 Mayıs 2021, 14:46:23 »
Kadafa kalsifikasyon varmı? Deri sert mi?
Evet diyosan kesinlikle işe yarıyor bende 3-5 tel dökülme duşta. Onun harici dökülme 0 kuruturken tararken kurcalarken hiç saç gelmiyo elime.saçları kalınlaştırıyo. Kısa sürede en çok etki eden bu oldu. 5 ay fin kullandım ulen hiç mi etki etmez? Etmez tabi kafa olmuş beton Finas napsın. Scalpta kireçlenme çok önemli bunu geri çevirmemiz lazım esnek olacak saç derisi taş gibi değil.
Dün Dermastamp yaparken ağzı yüzü kan oldu hep iğnelerin ilk defa o kadar kanadığını gördüm normale dönüyo heralde yavaştan

Yani taş gibi bir sertlik yok ama tepe ve şakaklarımda açıklıklar başladı.

Ben masaj işlemini elle yapıyordum, çok dökülüyordu ve artık bileklerim de ağrımaya başlamıştı bıraktım tarak ile masaj yöntemine geçmiştim.

Saç için eğer faydası varsa dediğin gibi denemeyi düşünüyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 30 Mayıs 2021, 17:04:25 »
3 bacaklı olduğu için sanırımsam bu kadar güzel tepkiler almış;)

sonkabadayı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #24 : 30 Mayıs 2021, 17:41:31 »
aldim kullaniyorum çok yaglandiriyor 5-10 tel döküyor ama deri için direk yumuşadı diyemem daha 2 gün oldu
  • Yaşınız 22

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 30 Mayıs 2021, 20:40:39 »
Saçı kullandıktan 5 dakika sonra yağlandırıyor bu doğru.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

İnceTellii

• Sr. Member
« Yanıtla #26 : 31 Mayıs 2021, 03:56:48 »
Valla mis gibi alet konuları okurken gördüm siparış ettim 5 günde bile yumuşattı elle masaj amelelikmış aç 20 dk lık bir sitcom kullan aleti yat uyu harika kim keşfettiyse bu aleti kullanmayı teşekkür ediyorum
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

Lionel Saç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 02 Haziran 2021, 19:23:04 »
Bende aptonia masaj aleti var ama kafaya kullanacak bir alet olarak görmüyorum bunu.

Ekimden önce elimle biraz masaj yapıp mesela günde 5 dakika gibi öyle hazırlancam ekime. haftada 1 kez de dermastamp

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 02 Haziran 2021, 20:49:37 »
Bende aptonia masaj aleti var ama kafaya kullanacak bir alet olarak görmüyorum bunu.

Ekimden önce elimle biraz masaj yapıp mesela günde 5 dakika gibi öyle hazırlancam ekime. haftada 1 kez de dermastamp

Mimo masaj aleti alıp günde 3 dakika bile yapsanız elle masajdan kat kat iyi etki alırsınız hocam. Üstelik zahmeti de yok elleriniz de ağrımıyor
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 04 Haziran 2021, 17:50:50 »
https://www.trendyol.com/miine/sac-masaj-taragi-p-69622339

arkadaşlar ben de bunu almıştım. kafama hunharca daire çiziyorum son gittiği yere kadar. sizce aynı etkiyi alır mıyım bununla yoksa mimodan da mı alayım?
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Facebook Twitter Instagram