Gönderen Konu: Finasterid kullananlar yorum lutfen  (Okunma sayısı 1365 defa)

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Finasterid kullananlar yorum lutfen
« : 13 Mayıs 2021, 17:19:22 »
Merhabalar öncelikler herkesin bayramıni kutlarım arkadaşlar. Finas kullanmaya başladım. uzun süredir kullanıp yan etki gören kalıcı manada var mı?  Bildiğim üzere bıraktıktan 6 ay sonra Sperm kalitesi de eski haline geliyor. Kimisi hiç yan etki görmüyor.  Ben 2  3 kutu kullanıp bırakacağım saç Ekimim sonuçlandı ve var olan saçlarım kalinlassin diye.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Finasterid kullananlar yorum lutfen
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2021, 10:12:08 »
İyi bayramlar. Bunun cevabını forum da insanlara sorarak maalesef alamazsınız. Forum da 1000 üye olduğunu düşünün ve hepsi finasterid kullanıcısı olsunlar ve hiç birisi yan etki görüyor olsun. Gelip size yan etki görmediklerini yazsalar bile siz araştırmalarda belirtilen %2 kalıcı yan etki yaşayanlardan olabilirsiniz. Ben 3 4 yıldır düzensiz finasterid kullanıyorum ve bıraktığımda gözlemlediğim yan etkiler 3 ayın sonunda tamamiyle geçmiş oluyor. Şimdi gelip sizinde aynı durumu yaşayacağınızın garantisini veremem. O nedenle bence kafanızda endişeleriniz varsa iyi düşünerek karar vermelisiniz.

İyi forumlar...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2021, 18:55:25 »
1 hafta olucak kasikta hafif agri var geçer dediler bekliyorum

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 15 Mayıs 2021, 01:35:08 »
Nadiren uzun süreli yanetki  görenler oluyor yüzde 1 oranında falan olduğu söyleniyor işin gerçeği bu sorunun cevabını doğru dürüst kimse bilmiyor.
Psikolojik olduğunu söyleyenlerde var ne derece doğru bilinmez.

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Mayıs 2021, 19:00:25 »
Teşekkürler herkese

Facebook Twitter Instagram