Gönderen Konu: site yönetimi  (Okunma sayısı 30801 defa)

Es-es26

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: site yönetimi
« Yanıtla #15 : 29 Nisan 2018, 10:31:03 »
Kendi ektirdigim yeri tavsiye ediyorum 5 yıldır araştırmış biri olarak Tony Montana adında biri dalga geçiyor kaslarında gelişiyor mu diye sonra tut bakalım kendini

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 11 Mayıs 2018, 18:08:12 »
Tutma es es kendini niye tutuyorsun? Tutma da bir görelim neymişsin?

Ekime dair hiçbir şey paylaşmayacaksın, bir tane fotoğraf koymayacaksın, üye olup ilk postun olarak Adonis bilmem ne çok iyi çok süper gidin diye insanları kandırmak adına yazacaksın. Sonra TonyMontana dalga geçiyor. Bırakalım da sen ve senin gibiler at mı koştursun burada. Ben bu forumun ne kadar yararlı olduğunu gördüm kendimde. Hayatımı kurtardı. Başkalarının binde bir ihtimal bile olsa senin gibilerin tuzağına düşmesine müsamaha göstermem. 
The World is Yours

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 11 Mayıs 2018, 18:15:02 »

Ekime dair hiçbir şey paylaşmayacaksın, bir tane fotoğraf koymayacaksın, üye olup ilk postun olarak Adonis bilmem ne çok iyi çok süper gidin diye insanları kandırmak adına yazacaksın. Sonra TonyMontana dalga geçiyor. Bırakalım da sen ve senin gibiler at mı koştursun burada. Ben bu forumun ne kadar yararlı olduğunu gördüm kendimde. Hayatımı kurtardı. Başkalarının binde bir ihtimal bile olsa senin gibilerin tuzağına düşmesine müsamaha göstermem.

Senin saç peruk reyiz , adonis kaslarında ilaçla yapmışsın ... Basmışsın amino asidi.   
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 11 Mayıs 2018, 18:20:12 »

Senin saç peruk reyiz , adonis kaslarında ilaçla yapmışsın ... Basmışsın amino asidi.

Sen duuurr birkaç ay sonra ben daha ne peruklar protezler takıcam renk renk :) Kaslarıma laf ettirmem 10 sene yüzdüm kaslar için :)
The World is Yours

lycormas

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 19 Haziran 2018, 10:19:16 »
Konu açamıyorum yardımcı olur musunuz ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 19 Haziran 2018, 15:39:27 »
Konu açamıyorum yardımcı olur musunuz ?

ilaç ismini direk yazmayınız.
Global Moderator

Freedom84

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 05 Temmuz 2018, 15:28:56 »
resim nasıl yuklenıyor

gurmeirfan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 15 Kasım 2018, 11:52:25 »
Saç ekiminde inanılmaz merdiven altı işletmeler var, yarı cerrahi ameliyathane şartlarında olması gereken işlemler bunlar hepatit, hcv, hiv kapmamak isteniyorsa mutlaka tecrübeli ve hijyen kurallarını bilen sertifikalı kurumları tercih etmek lazm. Estetikten önce sağlık gelmeli!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 27 Temmuz 2019, 13:13:35 »
saç ekimi yaptıracağınız yerlerle görüşürken forumdan olduğunuzu belirtirseniz

1 sizin bilgili oldugunuzu merkez anlar

2 daha özenli ekimler yaparlar paylaşacağınızı bildikleri için

3 indirim konusunda daha etkili olur

kısaca forumdan oldugunuzu belirtmeniz önemli olur size daha dürüst işlemler yapılması açısından.
İletiyi düzenle
Global Moderator

Alaettin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 25 Ekim 2019, 23:37:57 »
Admin mrblar. Bu sitenin varlığını bugün öğrendim bi arkadaşımdan. 2-3 gün önce sac ekimi yapmaya karar verdim. Clinic expertle gün belirledim. Pazar günü ekim için randevum var ama orda ekim yapan yapmayan bi sürü kişi bu siteye geldi. Sizin izleniminize ihtiyacım var. Sizce burda ekim yapılabilir mi pişmanlık yaşamak istemiyorum. (Gün-de bazen 70 Ekim olayı için hastane ekşi 6 kat ve yukarıya da 8 kata kadar varmış. Ekim sayısı çok olunca 8 katta oda açılıp ekim yapılıyormuş 160 kişilik ekipleri varmış )

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 26 Ekim 2019, 14:15:14 »
Admin mrblar. Bu sitenin varlığını bugün öğrendim bi arkadaşımdan. 2-3 gün önce sac ekimi yapmaya karar verdim. Clinic expertle gün belirledim. Pazar günü ekim için randevum var ama orda ekim yapan yapmayan bi sürü kişi bu siteye geldi. Sizin izleniminize ihtiyacım var. Sizce burda ekim yapılabilir mi pişmanlık yaşamak istemiyorum. (Gün-de bazen 70 Ekim olayı için hastane ekşi 6 kat ve yukarıya da 8 kata kadar varmış. Ekim sayısı çok olunca 8 katta oda açılıp ekim yapılıyormuş 160 kişilik ekipleri varmış )

orda ekim yapan yapmayan bi sürü kişi bu siteye geldi.??? kısmını anlayamadım

Global Moderator

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 26 Ekim 2019, 17:30:59 »
yazık günah ya günde 70 kişiyi katlediyorlar.

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 16 Şubat 2021, 23:56:01 »
Ziya Yavuz- Ertuğ Yüksel demiş şimdi gördüm bide garanti istikamet demiş başlığa  ben saç ektirdim okadar araştırma yaptım bu isimleri ahanda ilk defa duydum

keldeğilim

• Full Member
« Yanıtla #28 : 24 Şubat 2021, 13:37:11 »
saç ekimi yaptıracağınız yerlerle görüşürken forumdan olduğunuzu belirtirseniz

1 sizin bilgili oldugunuzu merkez anlar

2 daha özenli ekimler yaparlar paylaşacağınızı bildikleri için

3 indirim konusunda daha etkili olur

kısaca forumdan oldugunuzu belirtmeniz önemli olur size daha dürüst işlemler yapılması açısından.
İletiyi düzenle

Ekim merkezlerine forum üyesi olduğunuzu söylemek çok büyük bir avantaj gerçekten. Ben de bu şekilde ilerledim ve gayet de memnunum.

Bunu dışında konularda öneri ve tavsiye yaparken ben de tabi ki merkez önerisi yapıyorum. Fakat görenler biliyordur zaten kendi ekim merkezimin dışındaki bir ekim merkezini daha çok öneririm genel olarak. Benim bütçem yetmedi :)

Facebook Twitter Instagram