Gönderen Konu: saw palmetto ?  (Okunma sayısı 11347 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: saw palmetto ?
« Yanıtla #15 : 30 Eylül 2019, 23:39:33 »
Solgar ın ürününü kullanıyorum yan etki vs görmedim, xpecia üretim yerini ve üreticiyi araştırınca güven kayboldu.Bu nedenle solgar tavsiye ederim.

Ben Hair Forte aldığımda üreticiyi araştırmıştım aynı üretici ancak bir çok eczane de satıldığını görünce problem olacağını düşünmedim. Solgar iyi markadır. Türkiye'de ucuz üretim böyle yerlerde oluyor maalesef. Bir dönemde minoxil pak darou vardı normal minoxilden daha iyi etki ettiği söyleniyordu. Kullanıcıları çoktu :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 02 Kasım 2019, 23:02:52 »
Ben de kısa bir süre cpecia kullandım daha sonra saw palmetto da içeren başk bir besin takviyesi kullandım testislerimde hafif sanxı hissettiğim için emin olamadım. Sancılar devam edince bıraktım. Üstelik normal tavsiye edilen dozun yarısı kadar alıyordum
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 04 Kasım 2019, 04:05:37 »
Ben de kısa bir süre cpecia kullandım daha sonra saw palmetto da içeren başk bir besin takviyesi kullandım testislerimde hafif sanxı hissettiğim için emin olamadım. Sancılar devam edince bıraktım. Üstelik normal tavsiye edilen dozun yarısı kadar alıyordum

Prostat tedavisi için kullanılan her takviye kasıklara baskı yapar devam etmesi halinde bırakmak en akıllıca opsiyondur. Çoğu kullanıcıda 1 hafta içerisinde geçer bu baskılar.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 04 Kasım 2019, 06:48:28 »
Prostat tedavisi için kullanılan her takviye kasıklara baskı yapar devam etmesi halinde bırakmak en akıllıca opsiyondur. Çoğu kullanıcıda 1 hafta içerisinde geçer bu baskılar.
Bende bir ay sonra bile geçmedi. O sebepten bıraktım.bi kapsülde 320mg vardı. Etkisi sınırlı olsada hissedilir şekildeydi. Ama libidoyu çok düşürmüştü
Asmed ekimim için:

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 04 Kasım 2019, 09:07:34 »
Bende bir ay sonra bile geçmedi. O sebepten bıraktım.bi kapsülde 320mg vardı. Etkisi sınırlı olsada hissedilir şekildeydi. Ama libidoyu çok düşürmüştü

Olabilir, zarar görüyorsanız üstüne gitmemek en doğrusu. Normalde Saw palmetto 2 kapsül olarak kullanılır siz tek kapsülle bu yanetkiyi görüyorsanız hiç dht baskılamaya girmeyin.

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 05 Kasım 2019, 22:29:49 »
Olabilir, zarar görüyorsanız üstüne gitmemek en doğrusu. Normalde Saw palmetto 2 kapsül olarak kullanılır siz tek kapsülle bu yanetkiyi görüyorsanız hiç dht baskılamaya girmeyin.
Asmedle görüşüyorum şu sıra . Finasteride baslamamı onerdiler . Kara kara düşünüyorum
Asmed ekimim için:

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 06 Kasım 2019, 02:03:12 »
Asmedle görüşüyorum şu sıra . Finasteride baslamamı onerdiler . Kara kara düşünüyorum

İyi düşünüp karar vermelisiniz. Finasterid ile saw palmetto aynı kapıya çıkan ancak yanetkileri kişiden kişiye farklılık gösteren takviyeler. Eğer benim gibi deneme yanılma ile sonuç almaya çalışan birisiyseniz belki finasteride bir şans verebilirsiniz. Tabi hayat sizin kararı siz vereceksiniz.

tudors

• Full Member
« Yanıtla #22 : 08 Kasım 2019, 01:56:34 »
saw palmetto o kadar etkilimi gerçekten nereye bulaşsak yanetki çıkıyor desene  :) ne olacak bizim halimiz böyle.

Facebook Twitter Instagram