Gönderen Konu: Vertex ekim hakkında  (Okunma sayısı 647 defa)

umittsbs

• Yeni üye
  • *
Vertex ekim hakkında
« : 01 Mayıs 2021, 10:52:32 »
Arkadaşlar merhaba yaşım 30 . 23 yaşlarımda  başladı ve son  3 4 yıldır saçlarım bu şekilde. Sizlerin yorumunu almak istediğim konu önümüzdeki hafta bi Ekim merkeziyle anlaştık ön çizgi çizilerek doldurarak arkaya Dogru gidilecek ama tepeye yetişmez denildi. Fakat vertex beni çok rahatsız ediyor orayada Ekim yapılmasını istiyorum az da olsa o deri görüntüsünden kurtulacak kadar oraya Ekim yapılması sizce de uygun olurmu yoksa önden mi çalmış oluruz teşekkür ederim.

John Keller

• Sr. Member
Ynt: Vertex ekim hakkında
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2021, 22:37:58 »
 Tepeye yetişmez diyorsa başka bir merkezi araştır derim.Tamamen kel değilsin sonuçta.Benim de vertexim açıık ve bu yaz ekim yaptıracağım ve önceliğim vertexten  başlanarak orta ve ön tarafa doğru ekilmesi.Sonuçta ön ve ortada sık olmasa da saçlarım var ve uzayınca kapatıcılığı daha da artıyor.Vertex seni çok rahatsız ediyorsa ön ve orta taraflar kapansa bile tepe bölgen açık olursa ekim seni tam anlamıyla tatmin etmeyecektir.Vertex bölgesindeki açıklıktan senin gibi rahatsız olan biri olarak söylüyorum bunları.Ya da vertex için 2. bir ekim yaptırman gerekecek  dediğin yere yaptırırsan

umittsbs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2021, 11:29:00 »
Yorum için teşekkür ederim bende sizin gibi düşünüyorum ama bakalım Ekim günü bidaha konuşacağım. 2.ekim yapılması gerek dendi evet bu merkezden. Eğer benim isteğime göre yapılıyorsa tercihim vertex alan yogunluklu olacak ama bakalım planlama nası olacak.Diğer arkadaşlardan da planlama için yorum yapabilecek varsa çok sevinirim. Teşekkürler.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2021, 18:50:19 »
O ekim merkezinden  acilen uzak dur bunlar olan saçının arasına girecekler cidden çok saçma.
Böylede garip garip işler yapan yerler gçrdükçe insan hayret ediyor bunların ıq su kaç acaba.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2021, 20:51:17 »
Hocam merhaba.
Dökülme şeklimiz az çok benziyor.
Benim tepe daha açık tek farkımız bu.
Benim merkez 2 Ekim planladı bana, bence en doğrusu da buydu zaten forum da ki genel kanı da bu yönde.
Tek Ekim de yüksek greft çalışmak ayrı risk. Saçların arasına girmek de aynı şekilde bi risk.
2 Ekim demek donoru daha sağlıklı kullanmak ve ilk ekimde oluşabilecek sorunları 2. Ekim de ortadan kaldırmak demek , ayrıca geniş alanı da azaltmak demek.
Benim Ekim planlamama bakarsanız bence kafanızda ne demek istediğim anlaşılacaktır , yakında 2. Ekimimi yaptırcam, ve şu an ekilecek alan bir hayli daraldı.
Konum imzamda mevcut hocam inceleyebilirsin.

umittsbs

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2021, 22:32:33 »
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim leonidas hocam saçlarınız çok güzel olmuş hayalimdeki planlama bu şekilde bakalım görüşme sağlayıp tekrar süreç hakkında dönüş sağlayacağım.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 03 Mayıs 2021, 02:11:43 »
Konuştuğunuz ekim merkezi varolan saçlarınızı dökülecek olarak varsayıp planlama yapmış, yaşınız biraz daha genç olsaydı haklılardı ancak pek gidecek gibi durmuyor belki seyrelir. Saçlı alana sıklaştırma yaparak varolan saçlara zarar vermeden önden arkaya doğru ekim daha mantıklı olur, vertex de memnun edecek kadar karartılır.

Facebook Twitter Instagram