Gönderen Konu: İlhan serdaroğlu 3950 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 18180 defa)

sufku

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İlhan serdaroğlu 3950 greft saç ekimi
« Yanıtla #45 : 10 Aralık 2017, 01:21:08 »
Surec cok iyi gidiyor. Verteks icin onunuzde 9 ay daha var. On ve orta kisim zaten kapanmis. Bundan sonrasi daha rahat gececektir sizin icin
ortalarda az da olsa seyreklik var onlar için süreç de devam eder umarım 😄

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 10 Aralık 2017, 02:07:03 »
süreç 12.aya kadar devam eder ortalar dolar merak etmeyin süreç gayet iyi ilerliyor vertekste  çıkışlar zaten yavaş olur .sigara sağlığa zararlı bu süreçte kullanıyosanız azaltmanızda veya hiç içmemenizde fayda var

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 10 Aralık 2017, 13:48:52 »
çok doğal ve güzel kapanmış başarılı ekim saç kalitende iyi duruyor 2.dalga gelir yavaştan ilk dalga çok iyi gelmiş  genel anlamda tahminim yüzde 30 civarı  çıkış olur sıkıntı greft kaybı yoksa .8 .ayda çok mutlu eder seni bu ekim hayırlı olsun

sufku

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 23 Aralık 2017, 17:09:06 »
Evet arkadaşlar maalesef bir ekim saha hüsranla sonuçlandı galiba. Bugün yaklaşık 6.5 ay oldu tepede hareketlenme sıfır ve ortalar da biraz seyreldi galiba ekim yaptırdığım günle karşılaştırınca tabiki daha iyi ama beklenti karşılama oranı %30 da kaldı😐 Son bir ayda hareketlenme olmadığı gibi saç kaybı da oldu yapacak bişey yok artık herkese bol saçlı günler 🖐

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 23 Aralık 2017, 18:10:58 »
Hocam foto eklerseniz meraklandik 170.günde on ve orta mükemmeldi
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

sufku

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 23 Aralık 2017, 19:16:21 »
Durum bu maalesef

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 23 Aralık 2017, 19:36:34 »
Durumunuz bence normal seyrinde gidiyor on ve orta gayet iyi görünüyor. Tepe için daha önünüzde vakit olduğunu düşünüyorum ama daha önce sormuştum cevap gelmedi hoca tamamen kapanır mi dedi seyrek kalır mı dedi o önemli bence gelisme olur ama tamamen kapanacagini sanmıyorum. Tepe ekinlerinde 15.aya kadar gelisme oluyor bence acele etmeyin
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

sufku

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 05 Mart 2018, 23:53:38 »
5 gün sonra 9 ay olacak ekime. Şu anda tam olarak memnunum diyemiyorum ortalar ve tepe biraz daha sıklaşır mı 1 yıla kadar fikir verebilecek olan var mı ?

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 06 Mart 2018, 00:27:11 »
Senin pesimistliğini anlamak mümkün değil hocam sürekli 'maalesef olmadı, ekim patladı' gibi şeyler yazmışsın. Ekim öncesiyle arasında dağlar kadar fark var. Vertex çoğu zaman geç çıkar. Şu haliyle bile gayet iyi görünüyor gelişmeler devam edecektir. 'Memnuniyet oranım yüzde 30' demişsin saç ekiminden nasıl bir beklentin var kim ekerse eksin anadan doğma olmuyor sonuçta :)

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #54 : 06 Mart 2018, 08:20:38 »
Senin pesimistliğini anlamak mümkün değil hocam sürekli 'maalesef olmadı, ekim patladı' gibi şeyler yazmışsın. Ekim öncesiyle arasında dağlar kadar fark var. Vertex çoğu zaman geç çıkar. Şu haliyle bile gayet iyi görünüyor gelişmeler devam edecektir. 'Memnuniyet oranım yüzde 30' demişsin saç ekiminden nasıl bir beklentin var kim ekerse eksin anadan doğma olmuyor sonuçta :)
Aynen olumsuzluktan bahsettiğin kadar var. Kendini kendine olmadı ekim payladı vs olumsuzluklar neden yapılır anlamış değilim. Kellik ortada vertex ortada zaten kafada vertex en az kanlanan bölge. Bende dahil kan akışı kafada azalınca ilk önce tepeden gidiyor saçlar.
Ekim gayet iyi 1 yıl sürede çıkış olur olmadı gibi bakmamak gerekir. Sonuçta ekim olayının olumlu yönlerine iyi bakmak lazım. Hep olumsuz taraftan bakma hata olur.
Selamlar...

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 06 Mart 2018, 22:22:14 »
Sac ektiren arkadaslarin, anadan dogma saca sahip olma beklentilerinin olmadigina inaniyorum. Arkadasin beklentisi bence sudur.... tepeden bakildiginda, tektip bir görüntüye sahip olmak... yani heryer ayni seyreklikte olsa yada heryer ayni yogunlukta olsa, harika olacak. Tepenin ortasindaki bosluga bozuluyor arkadas!!! Madem ekmissiniz... orayida iyice doldurun, tektip görüntüye sahip olalim!!!

arsmoriendi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 07 Mart 2018, 01:08:44 »
%30 luk beklentiniz gerceklestiyse nasil bir beklentiyle sac ektirdiniz anlamiyorum %100 olmasi icin ne olmasi gerekiyor anlamadim :)

Ekiminiz hayirli olsun bence basarili

sufku

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 08 Mart 2018, 02:13:24 »
Sac ektiren arkadaslarin, anadan dogma saca sahip olma beklentilerinin olmadigina inaniyorum. Arkadasin beklentisi bence sudur.... tepeden bakildiginda, tektip bir görüntüye sahip olmak... yani heryer ayni seyreklikte olsa yada heryer ayni yogunlukta olsa, harika olacak. Tepenin ortasindaki bosluga bozuluyor arkadas!!! Madem ekmissiniz... orayida iyice doldurun, tektip görüntüye sahip olalim!!!
sonunda biri anladı halimden arkadaş 😁 kesinlikle doğru söylüyorsunuz sadece homojen bir görüntü istiyorum çok sık saç olsun demiyorum, umarım önümüzdeki aylarda biraz daha sıklaşır üstler

sufku

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 08 Mart 2018, 02:16:25 »
% 30 dediğimde dikkat ederseniz 6 ay olmuş. Üstüne yaklaşık 3 ay geçti ve saç miktarı arttı, artık tek beklentim tepe tamamen kapanmasa da biraz sıklaşması ortadaki saçların da kalınlaşması. Yoksa  doğallık olarak önden görüntü olarak gayet memnunum

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 08 Mart 2018, 02:27:07 »
daha gelişme olur.tabi gün gün,hafta hafta fark yaratacak türden değil 12-15 ayın sonunda  %5-10 luk bir gelişmeyi fark edersin.en azından orta kısım dolsa iyiymiş

Facebook Twitter Instagram