Gönderen Konu: Tedavi planım  (Okunma sayısı 1900 defa)

kelaynak3636

• Sr. Member
Tedavi planım
« : 21 Nisan 2021, 21:38:07 »
2 konu açtım kimse cevap vermedi.Umarım bunda yardımcı olan biri çıkar.
Proscar günlük 1.25 mg
Magnezyum sitrat
Omega 3
Şampuan bulamadım.2 ay sonra 21 yaşına gireceğim.Bunlar yeter mi,neler ekleyip çıkartmalıyım ?Kafam çok acıyor ve kaşınıyor,tahriş olmuş gibi

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Tedavi planım
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2021, 21:40:42 »
 görsek yazardık.finasterid 1 mg ile 5 mg arasında fark yok.1.25 boşuna kullanma.bu yasta bence finasterid kullanma.seninle aynı yasta olup tedavi yapanların uyguladıklarını uygula.khomur xeth bu uyelerin tedavilerine resimlerine bak.omega 3 magnezyum falan aman aman işe yarayacağını sanmıom.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2021, 21:44:31 »
görsek yazardık.finasterid 1 mg ile 5 mg arasında fark yok.1.25 boşuna kullanma.bu yasta bence finasterid kullanma.seninle aynı yasta olup tedavi yapanların uyguladıklarını uygula.khomur xeth bu uyelerin tedavilerine resimlerine bak.omega 3 magnezyum falan aman aman işe yarayacağını sanmıom.
Hocam çok döküldü ve dökülüyor saçlarım.Artık kesin işe yarayacak bir şeyler yapmam lazım.Omega 3 ü burdaki üyeler tavsiye ediyordu ondan düşündüm.Acı,kaşıntıyı önlüyormuş
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 21 Nisan 2021, 21:52:05 »
Saçların ağır tedavi gerektirecek seviyede değil şuan, emeklinin dediği gibi ana tedavini xpecia yap bi kaç ay kullan duruma göre fine geçersin. Omega 3 kaşıntı ve yağlanmayı azaltır, magnezyum kireçlenmeyi azaltır

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 21 Nisan 2021, 22:05:50 »
Saçların ağır tedavi gerektirecek seviyede değil şuan, emeklinin dediği gibi ana tedavini xpecia yap bi kaç ay kullan duruma göre fine geçersin. Omega 3 kaşıntı ve yağlanmayı azaltır, magnezyum kireçlenmeyi azaltır
Hocam xpecia benzeri kerozan kullandım hiçbir işe yaramadı.
Omega 3 ve magnezyumu kaç ay kullanayım ve günde 1 tablet mi alayım
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 21 Nisan 2021, 22:08:18 »
Ne kadar süre kullandın? Olanları kaşınlaştırması biraz uzun sürer, dökülmeyide durdurur ama fin kadar değil tabi, forumda xpecia ile saçlarını koruyanlar var. Omega3 ve magnezyum maddi durumun iyi ise günde 2 kullan, 1 yeterli olur.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975.0

Burayıda okumalısın.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 21 Nisan 2021, 22:09:34 »
Hocam çok döküldü ve dökülüyor saçlarım.Artık kesin işe yarayacak bir şeyler yapmam lazım.Omega 3 ü burdaki üyeler tavsiye ediyordu ondan düşündüm.Acı,kaşıntıyı önlüyormuş
  dermoller uygula igf mezoterapi gibi yontemleride arastır.minoxidilde ekleyebilirsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 21 Nisan 2021, 22:13:17 »
Ne kadar süre kullandın? Olanları kaşınlaştırması biraz uzun sürer, dökülmeyide durdurur ama fin kadar değil tabi, forumda xpecia ile saçlarını koruyanlar var. Omega3 ve magnezyum maddi durumun iyi ise günde 2 kullan, 1 yeterli olur.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975.0

Burayıda okumalısın.
Okudum hocam tamamını.Kerozanı 1 ay kullandım sadece
Maddiyat umrumda değil artık,aşırı kafaya takıyorum.Gittiğim her doktor bir şampuan verdi 20-30 kutu şampuan var evde.Saç ekimi parasını şampuanlara verdim sadece
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 21 Nisan 2021, 22:14:14 »
  dermoller uygula igf mezoterapi gibi yontemleride arastır.minoxidilde ekleyebilirsin
Minoxil çok kaşıntı yapıyor bende o yüzden bıraktım zaten.Mezoterapiyi doktorla konuştum para tuzağı dedi.İgf yi anlamadım hocam
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 21 Nisan 2021, 22:16:53 »
 igf buyumeyi hedefleyen bir uygulama.mezoterapi genel saçı seyrek olanların saçlarını seyrekleştirir kimi dr para tazağı der kimi iyi der kalınlaştırır gürleştirir.igf saç uygulamasınıda arastır.resmine şimdi baktım .minoxidil kasıntı yapıyor ama o sorunu gidersen kullansan kafada serborik dermatitmi var .tahriş kremi falan vardı minoxun adını unuttum nette yazar.tahriş yaparsa o suruluyordu tahrişmi bu kasıntı serborik dermatit şeklindemi

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 21 Nisan 2021, 22:20:57 »
igf buyumeyi hedefleyen bir uygulama.mezoterapi genel saçı seyrek olanların saçlarını seyrekleştirir kimi dr para tazağı der kimi iyi der kalınlaştırır gürleştirir.igf saç uygulamasınıda arastır.resmine şimdi baktım .minoxidil kasıntı yapıyor ama o sorunu gidersen kullansan kafada serborik dermatitmi var .tahriş kremi falan vardı minoxun adını unuttum nette yazar.tahriş yaparsa o suruluyordu tahrişmi bu kasıntı serborik dermatit şeklindemi
Seboreik dermatit belirtileri yok hocam.Yani kızarıklık,kepek,kabuklanma yok.Kafam çok acıyor ve kaşınıyor.Biri tutup saçlarımı çekiyor gibi bir acı.Doktor seboreik var demişti ama hiçbir belirti yok.
Küçük bir ilde yaşıyorum hocam,yazın yaptırabilirim igf yi
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 22 Nisan 2021, 00:42:24 »
 drlar sarı ışık altında bakıyor gormuştur o zaman

sonkabadayı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 22 Nisan 2021, 01:25:59 »
minixol kullandim 1-2 gun kasinti yapti suan yok demekki icinden alkol var illa kasinti olur suan 1 hafta oldu herhangi yan etkisini görmedim
  • Yaşınız 22

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 22 Nisan 2021, 02:47:35 »
drlar sarı ışık altında bakıyor gormuştur o zaman
Yok bakmadı hocam :)
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 22 Nisan 2021, 02:48:26 »
minixol kullandim 1-2 gun kasinti yapti suan yok demekki icinden alkol var illa kasinti olur suan 1 hafta oldu herhangi yan etkisini görmedim
Benim çok kötü,yara gibi acıyor
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Facebook Twitter Instagram