Gönderen Konu: saç ekimine uygunluk  (Okunma sayısı 5923 defa)

kafasıkarısıkadam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimine uygunluk
« : 20 Haziran 2017, 20:25:42 »
Abilerim, kardeşlerim. 23 yaşındayım ve saç ektirmeyi planlıyorum. Ancak bir sorunum var. Yakın bir zaman içerinde Zekeriya Kul ve Ali Mezdeği ile görüştüm. Zekeriya Kul, saç ekimi olayına pek sıcak bakmadı. Donör bölgesini yeterli görmedi sanırım.

Ali Mezdeği ise 4.000 grefte kadar saç alınabileceğini üstelik eğer yıllar içerisinde eğer ihtiyaç duyarsam ikinci bir ekim yapılabileceğini söyledi. Haliyle benim kafam da bir haylı karıştı. Sizlerin yorumları ve önerileri gerçekten hayatımı çok kolaylaştıracak. Donör bölgemin fotoğraflarına da ekleyeceğim. Ancak foto ekleme işlemini nasıl yapacağımı anlayamadım o konuda da yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimine uygunluk
« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2017, 21:32:41 »
Fotoğraf yüklersen fikir Alman mümkün .

Foto yüklemek gayet kolay. Ekteki fotoyu incele.

kafasıkarısıkadam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2017, 22:23:41 »
Arkadaşın yardımıyla fotoğraf atma meselesini hallettim. Yorumlarınızı bekliyorum.

kafasıkarısıkadam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Haziran 2017, 22:25:24 »
Fotoğraf yüklersen fikir Alman mümkün .

Foto yüklemek gayet kolay. Ekteki fotoyu incele.

Eyvallah üstad, sayende fotoğrafları yükleyebildim.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Haziran 2017, 22:34:05 »
senin saçlardan micromotor ile alırlarsa hele bir de bunu iyi kullanmayan biri alırsa hayatının hatasını yapmış olursun. donörü zayıf olanlar için Erkan Demirsoy hariç kimseye güvenilmez micromotor için ama o da Türklere saç ekmiyor. manuel seçeneği ile geniş alın yapıp dar alana ektirmen gerek. ileri yaşlarda daha da güzel durur hem.. manuel alanlardan Koray Erdoğan muhtemelen çok mutlu olmazsın diye kabul etmez, hlc klinik greft başı 2.5 euro ama garanti bir klinik değil.. ioh saç ekim merkezi sana 5 bin greft eker sonra 3 bin daha eker. ama greftleri bölerek aldığından aslında 4bin anca ekmiş olur... serdar gökrem manuel alıyor ama mutlu olan 3 hasta bulamadım ben her yerde yazar oldum bu cümleyi de:) kaldı hakan doğanay ve tayfun oğuzoğlu, hakan hoca sakalda katarak eker ama tam kapanmaz diyebilir sana. tayfun oğuzoğlu da yeni radarıma girdi sürekli yabancılara ekmiş.. bir de fehmi armani var manuel alım seçeneği var ona da sorabilirsin. bildiklerimi kısaca özetledim. fehmi armani,tayfun oğuzoğlu ve hakan doğanaya bir göz at. seyrek de olsa homojen bir ekim yaparsan aralara da saç simülasyonu ile sneıjder gibi dolaşırsın.

kafasıkarısıkadam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Haziran 2017, 22:44:27 »
senin saçlardan micromotor ile alırlarsa hele bir de bunu iyi kullanmayan biri alırsa hayatının hatasını yapmış olursun. donörü zayıf olanlar için Erkan Demirsoy hariç kimseye güvenilmez micromotor için ama o da Türklere saç ekmiyor. manuel seçeneği ile geniş alın yapıp dar alana ektirmen gerek. ileri yaşlarda daha da güzel durur hem.. manuel alanlardan Koray Erdoğan muhtemelen çok mutlu olmazsın diye kabul etmez, hlc klinik greft başı 2.5 euro ama garanti bir klinik değil.. ioh saç ekim merkezi sana 5 bin greft eker sonra 3 bin daha eker. ama greftleri bölerek aldığından aslında 4bin anca ekmiş olur... serdar gökrem manuel alıyor ama mutlu olan 3 hasta bulamadım ben her yerde yazar oldum bu cümleyi de:) kaldı hakan doğanay ve tayfun oğuzoğlu, hakan hoca sakalda katarak eker ama tam kapanmaz diyebilir sana. tayfun oğuzoğlu da yeni radarıma girdi sürekli yabancılara ekmiş.. bir de fehmi armani var manuel alım seçeneği var ona da sorabilirsin. bildiklerimi kısaca özetledim. fehmi armani,tayfun oğuzoğlu ve hakan doğanaya bir göz at. seyrek de olsa homojen bir ekim yaparsan aralara da saç simülasyonu ile sneıjder gibi dolaşırsın.

Eyvallah üstad, sağol değerli yorumların için

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Haziran 2017, 22:53:38 »
Ben bu Ekim işinden zerre kadar anlıyorsam , bu kafaya vicdan sahibi adam Ekim yapmaz.Amman ha kardesim, dost acı söyler senin yas çok genç, giden gitmiş diye bakma duruma İnan daha çok ilerleyecek kellik durumun.manuel falan kurtarmaz bu saçı. Takma kafana. İlla ki ektireceğim diyorsan, içinde kalmasın Türkiye'nin en iyilerine git sor, zaten onlarda ekmeyecektir.

kafasıkarısıkadam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Haziran 2017, 23:11:07 »
Ben bu Ekim işinden zerre kadar anlıyorsam , bu kafaya vicdan sahibi adam Ekim yapmaz.Amman ha kardesim, dost acı söyler senin yas çok genç, giden gitmiş diye bakma duruma İnan daha çok ilerleyecek kellik durumun.manuel falan kurtarmaz bu saçı. Takma kafana. İlla ki ektireceğim diyorsan, içinde kalmasın Türkiye'nin en iyilerine git sor, zaten onlarda ekmeyecektir.

Sağol hocam yorumun için

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Haziran 2017, 23:20:24 »
hocam kafanın ön kısmında hafif bir saç olsa,kalan kısım kel olsa bile yemin ederim görünüş 5 yaş öne geliyor. bugün yabancı forumda sizin durumda birine ekim yapılmış gördüm. 1 sene bekledi adam saçları 1 numara yapıp simülasyonu da yaptırdı harika oldu. en mantıklısı oydu. uzatsa zaten seyrek duracak çirkin olacaktı. mesela forumda jonathon var onun 12. gün resimlerine bak öyle bile olsa kafi,komple saçsızlıktan. en azından yüzün gözün belli oluyor. diğer türlü kellik herkese gitmiyor.

Feridun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Haziran 2017, 23:24:11 »
Genç yaş seyrek dökülen saça kimse ekim önermiyor medikal tedavi deneyin hocam internetten araştırın cok ümitsiz olmayın belki ekim gerekmeden toparlayacak saclar gecmis olsun

alcapone

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Haziran 2017, 23:37:41 »
Erkan demirsoyun türklere saç ekmeme sebebi nedir? Enteresan baya

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Haziran 2017, 23:48:36 »
Euro ile ekiyor, Türk müşterinin nazını çekmiyor Ve yabancı bir sağlık ajansı ile anlaşmış sadece onlar için çalışıyor...

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 21 Haziran 2017, 00:12:56 »
bu kafa hem tedavi hem ekim ister
saçları ekmeydi dersin

kafasıkarısıkadam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 21 Haziran 2017, 00:40:27 »
bu kafa hem tedavi hem ekim ister

Tedavi derken üstad? :D

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 21 Haziran 2017, 01:06:11 »
ektircen olan saçların dokulcek kafa yolunmuş gibi kalıcak olan saçları koruman ve bir miktar saç kazanımı açısından dedim ilaç genelde tepede etkilidir bırakcaksan hiç baslama minoxidili arastır fnasteridde kullanabilirsin ama cinsel yan etki yapar biotinde ii kalınlaştırır bu sacı
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram