Gönderen Konu: 9. AY sonuclar İlhan Serdaroğlu 2000 Greft  (Okunma sayısı 58053 defa)

safkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ekimde 160.gun İlhan Serdaroğlu 2000 Greft
« Yanıtla #61 : 15 Ocak 2016, 23:00:12 »
tam ben yazacaktım sen yazmışsın:)..benim tek derdim şakaklar..sağ baya seyrek kaldı sola göre..forumu ayağa kaldırdım:)

acikcasi o durum bendede ayni sol taraf benimde seyrek sag tarafa gore ama ekimden oncede ayniydi
sol tarafta aciklik fazlaydi ama ekimde tabi heriki tarafta esit ekim oldu
acaba diyorum sol taraf koklerde mi artik hucrelerde mi mi zayiflik var ? bilmiyorum acikcasi ama saclari uzatiyorum ben
2 aydir tras olmadim uzayinca pek belli olmuyor

fluhayat

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 15 Ocak 2016, 23:08:05 »
senin saçlar 2 ay sonra bundan çok daha iyi olacak haliyle.arada inceler de var.diplerde uzamamış ince saçlar da var gibi duruyor..

exalans

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 16 Ocak 2016, 02:21:00 »
Dostum saclar masallah dedirtiyor yani haaa 8) güle güle tara ve kullan ;)
Herhangibi bir ilac yada tedavi uygulandin mi ?

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 16 Ocak 2016, 09:54:58 »
Dostum saçların çok doğal ve çok güzel görünüyor. Ön hatta mevcut saçlarında varmış senin sürecini yakından takip ediyordum. Sıklaştırma ekimi nasıl olacak diye gerçekten süper. 8. aya kadar da hacim kazanacağını düşünüyorum. 100-160 gün arası iş bitmiş bence. Sıklaştırma ekimi acaba çıkmıyor gibi bir düşünceyi de yıktın kafamda güle güle tara kardeş

eyvallah dostum saol , insallah sizinki daha guzel ve dogal olur..
evet benim ki siklastirma ekimi oldu goruntu dolgallik falan iyi memnunum , bendede ekimden once o korku vardi hani
siklastirma ekimlerinde yasanan kendi mevcut saclarin zarar gormesi durumu ben enazindan onu yasamadim. benim zaten ekimden
oncede onlerde sac vardi ama sakaklar nerdeyse tamamen keldi ondan kurtuldum, tekrardan saclari tarayabilmek sekil vermek falan guzel :)

bu arada saclar kuruyken  daha dolgun ve yogun gozukuyor ben dustan sonra saclari  islakken cektim ki daha iyi belli olsun diye

KArdeş zaten ıslakken bu görüntüyü yakaladıysan kurutmana gerek yok :) vur joleyi. Güzel bence sitede ki en iyi ekimler arasında. Sana soramak istediğim saç çıkışlarının yoğun olduğu tam sıçrama yaptığı günleri kaçıncı günler arasında oldu. tahmini bilebir misin ?

safkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 16 Ocak 2016, 22:43:06 »
Dostum saclar masallah dedirtiyor yani haaa 8) güle güle tara ve kullan ;)
Herhangibi bir ilac yada tedavi uygulandin mi ?

eyvellah dostum saol , daha oncede yazmistim ben ne ekimden once ne ekimden sonra hic bir ilac vs.. kullanmadim hayatimda
yalniz su prof. ibrahim saracoglu var hani bitkilerle tedavi vs uzerine programlari var
bu lavantanin faydalarini anlatiyordu saclara cok iyi geliyormus banyodan sonra saclari bu lavatadan yaptigim suyla duruluyorum
son iki haftadir saca muthis canlilik ve parlaklik veriyor ,

safkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 16 Ocak 2016, 22:55:17 »
Dostum saçların çok doğal ve çok güzel görünüyor. Ön hatta mevcut saçlarında varmış senin sürecini yakından takip ediyordum. Sıklaştırma ekimi nasıl olacak diye gerçekten süper. 8. aya kadar da hacim kazanacağını düşünüyorum. 100-160 gün arası iş bitmiş bence. Sıklaştırma ekimi acaba çıkmıyor gibi bir düşünceyi de yıktın kafamda güle güle tara kardeş

eyvallah dostum saol , insallah sizinki daha guzel ve dogal olur..
evet benim ki siklastirma ekimi oldu goruntu dolgallik falan iyi memnunum , bendede ekimden once o korku vardi hani
siklastirma ekimlerinde yasanan kendi mevcut saclarin zarar gormesi durumu ben enazindan onu yasamadim. benim zaten ekimden
oncede onlerde sac vardi ama sakaklar nerdeyse tamamen keldi ondan kurtuldum, tekrardan saclari tarayabilmek sekil vermek falan guzel :)

bu arada saclar kuruyken  daha dolgun ve yogun gozukuyor ben dustan sonra saclari  islakken cektim ki daha iyi belli olsun diye

KArdeş zaten ıslakken bu görüntüyü yakaladıysan kurutmana gerek yok :) vur joleyi. Güzel bence sitede ki en iyi ekimler arasında. Sana soramak istediğim saç çıkışlarının yoğun olduğu tam sıçrama yaptığı günleri kaçıncı günler arasında oldu. tahmini bilebir misin ?

halacboy 70.gunu kadar bir numara yoktu ondan sonra hareketlenme basladi 90 gunden sonra gozle gorukur sekilde biseler oldu
ondan 120.gune kadar baya bir gelisme oldu ama sonra 1 aydir cok bi farklilik gormuyorum , son iki aydir tras olmadim
ondan once 4 haftada bir tras oluyordum , simdi uzatiyorum saclari o yuzden farki gormekte simdi daha zor ,

safkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 17 Ocak 2016, 23:13:55 »
Saçlar çok iyi olmuş abi , dahada gelişme olucak..çok iyi:")

saol selo seninde surec iyi gidiyor , bence cok iyi olucak ..

simdi pismanim keske bu ise elimizi vurmusken tepe bogeyede mi ekim yaptirsaydik
aslinda donor bolgem iyiydi , dedimde doktora ama yapmak istemedi gerek yok falan diye ikna etti.
 adam daha fazla para alicak umurunda degil, o yonden zaten serdaroglunu takdir edip onda karar kildim.
simdi bakiyorum onler  iyi guzel  oldu bu seferde gozume tepe bolgesi batiyor gerci cok sukur durum cokda kotu degil tepede
ama insan iste daha fazlasini istemeden yapamiyor ..

SeLo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 19 Ocak 2016, 09:03:53 »
Safkan abi; doktorun verdiği trixowel şampuanı ve spreyi hiç kullandınmı acaba?

kuthan_s

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 19 Ocak 2016, 15:34:56 »
Kardeşim saçların çok güzel olmuş güle güle kullan.

FFCC

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 19 Ocak 2016, 18:34:12 »
Gayet güzel gözüküyor. Hayırlısı olsun. :)

safkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 24 Ocak 2016, 22:32:56 »
Safkan abi; doktorun verdiği trixowel şampuanı ve spreyi hiç kullandınmı acaba?

kardes ben sadece o doktorun verdigi  sampuani kullandim sadece oda 2ay sonra bitti zaten ..
ondan sonra normal yikadim saclari sprey falan kullanmadim. sen kullanamiyosun nasil bi faydasi oluyormu ?

vincenzo234

• Ziyaretçi
« Yanıtla #72 : 25 Ocak 2016, 11:36:02 »
safkan hocam 1-2 foto daha yayınlar mısın bizim de biraz moralimiz düzelsin :)

safkan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 02 Şubat 2016, 01:35:21 »
safkan hocam 1-2 foto daha yayınlar mısın bizim de biraz moralimiz düzelsin :)

dostum fotolor yeni zaten ck bi degisklik yok bu saatten sonrada herhalde bise olmaz zaten 2000greft ekildi daha ne cikacak ki !
 8.ayi beklicem ozaman atcam yeni fotolar

hilmi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 02 Şubat 2016, 17:16:05 »
Safkan senin saçlar ucmuş gerçekten çok iyi olmuş güle güle kullan saçlarını

Facebook Twitter Instagram