Gönderen Konu: Her gün 1 mg Finasterid kullanıyorum dutasterid de kullanabilir miyim?  (Okunma sayısı 5339 defa)

meymen

• Jr. Member
  • **
Her sabah aç karnına 1 mg finansterid kullanıyorum. Hem bu siteden aldığım bilgiler hem internetten yaptığım araştırmalar hem de çok güvendiğim saç ekim uzmanlarının bu ilacı yıllardır kullandığını duyunca finansterid i kullanmaya karar verdim. 1.5 ay oldu başlaylı bir sıkıntı yok ilerliyorum. Acaba bunun yanında haftada 1 dutasterid alsam süreci daha hızlı ve sağlam ilerletebilir miyim? Bir sıkıntı yaratır mı bu iki hapı birden kullanmak. Değerli yorumlarınızı bekliyorum..

Thescript

• Hero Member
Her sabah aç karnına 1 mg finansterid kullanıyorum. Hem bu siteden aldığım bilgiler hem internetten yaptığım araştırmalar hem de çok güvendiğim saç ekim uzmanlarının bu ilacı yıllardır kullandığını duyunca finansterid i kullanmaya karar verdim. 1.5 ay oldu başlaylı bir sıkıntı yok ilerliyorum. Acaba bunun yanında haftada 1 dutasterid alsam süreci daha hızlı ve sağlam ilerletebilir miyim? Bir sıkıntı yaratır mı bu iki hapı birden kullanmak. Değerli yorumlarınızı bekliyorum..
cinsiyet değiştir kanka istersen yanlış anlama yardımcı olmaya çalışıyorum finasterid alıyorsun duta ne gerekvar aga sacmalamayin abi erkeği erkek yapan hormondur çok oynamamak lazim Allah aşkına

meymen

• Jr. Member
  • **
cinsiyet değiştir kanka istersen yanlış anlama yardımcı olmaya çalışıyorum finasterid alıyorsun duta ne gerekvar aga sacmalamayin abi erkeği erkek yapan hormondur çok oynamamak lazim Allah aşkına

Maksimum yararın peşindeyiz be kanka. Abartma sen istersen millet her gün dut içiyor..
  • Ekim Tarihi: 22 Mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Asmed Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Finansterid
Haftada 3-4 dutasteride
Her gün 1 tablet magnezyum, omega 3
 Saç ekimim; https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21144.0

İnceTellii

• Sr. Member
Baya bi abartmış ama hocam xpecia alıyorsun fin alıyorsun bencede duta gerek yok gayet yeterli sanada benim gibi sadece biraz zaman lazım bide maden suyunu ilk kez sende gördüm sanırım özel olarak kullanma sebebin nedir
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

meymen

• Jr. Member
  • **
Baya bi abartmış ama hocam xpecia alıyorsun fin alıyorsun bencede duta gerek yok gayet yeterli sanada benim gibi sadece biraz zaman lazım bide maden suyunu ilk kez sende gördüm sanırım özel olarak kullanma sebebin nedir

Hocam vitamin minaral manyağı olduk yarar sağlar diye içiyorum öyle ahhahaha . Yazayım dedim öylesine imzaya pek bi temeli yok yani. Maden sularında bir sürü mineral oluyor içmek lazım bence..
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 23
Haftada 3-4 dutasteride

İnceTellii

• Sr. Member
Markasına kadar yazınca sen bende bi işe yarıyodur belki diye dolaptan aldım içtim hemen  dbdnsdnfkdmdjdkdjrjdjf
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

rodok

• Full Member
Hocam vitamin minaral manyağı olduk yarar sağlar diye içiyorum öyle ahhahaha . Yazayım dedim öylesine imzaya pek bi temeli yok yani. Maden sularında bir sürü mineral oluyor içmek lazım bence..

Hocam düzenli içiyosan kızılay-erzincan’ı öneririm magnezyum miktarı en yüksek maden suyu. Tuzu çok değil, tadı da güzel.

Thescript

• Hero Member
Abicim günde 2 xpecia 1 finas kullanion abartma değilde yapmayın be bu kadar birinden gitmen yeterli olur

oralminoxidil

• Hero Member
alabilirsin xpeciayı bırak haftada 1 dut ekle hissetmezsin bile

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Farques

• Ziyaretçi
Sen öyle diyince bende eklesem mi diye düşündüm.

Hwoarang7

• Hero Member
Yaklaşık 5-6 aydır haftada bir dut kalan günler finasterid kullanıyorum 0 gözle görülür yan etki. Çoğu kişide olan spermde sıvılaşma filanda olmadı başlangıçta. Öyle cinsiyet filan değiştirilmiyor. DHT hormonu ergenlikten sonra çok ciddi bir hormon değil testesteron çoğu şeyi yapıyor. Kanda istediğiniz kadar DHT baskılayın bu hormon yerel olarak üretiliyor o yüzden finasteride kanda %70 saçlı deride %38 DHT baskılıyor. Yani yan etkiden bu kadar korkmaya gerek yok kullan sorun olmazsa devam et

Farques

• Ziyaretçi
Yaklaşık 5-6 aydır haftada bir dut kalan günler finasterid kullanıyorum 0 gözle görülür yan etki. Çoğu kişide olan spermde sıvılaşma filanda olmadı başlangıçta. Öyle cinsiyet filan değiştirilmiyor. DHT hormonu ergenlikten sonra çok ciddi bir hormon değil testesteron çoğu şeyi yapıyor. Kanda istediğiniz kadar DHT baskılayın bu hormon yerel olarak üretiliyor o yüzden finasteride kanda %70 saçlı deride %38 DHT baskılıyor. Yani yan etkiden bu kadar korkmaya gerek yok kullan sorun olmazsa devam et
3 aydır fin kullanıyorum bende yan etki 0. Haftada 1 dut eklesem mi, fark yaratır mı?

Hwoarang7

• Hero Member
3 aydır fin kullanıyorum bende yan etki 0. Haftada 1 dut eklesem mi, fark yaratır mı?
Ben açıkcası dökülmenin dahada azaldığını düşünüyorum. Tepemde minik bir açıklık vardı ya da açıdan dolayıda olabilir emin değilim  orası düzeldi gibi.norwood 2.5-3 arası saç çizgi vardı önlere etkisi ne oldu tam bilmiyorum çünkü saç ektirdim norwood 2 seviyesine çektim çizgimi. Dutasterid eklemeden öncesi ve sonrası fotoğraf atıyorum.

meymen

• Jr. Member
  • **

Şimdi saç ektirdim ya çıkacak saçlar için falan xpeciyı yine tüketeyim ama haftada 1 dut ekleyeyim ben. Zararı olmaz faydası olur..
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 23
Haftada 3-4 dutasteride

Farques

• Ziyaretçi
Ben açıkcası dökülmenin dahada azaldığını düşünüyorum. Tepemde minik bir açıklık vardı ya da açıdan dolayıda olabilir emin değilim  orası düzeldi gibi.norwood 2.5-3 arası saç çizgi vardı önlere etkisi ne oldu tam bilmiyorum çünkü saç ektirdim norwood 2 seviyesine çektim çizgimi. Dutasterid eklemeden öncesi ve sonrası fotoğraf atıyorum.
Çok bi fark yok gibi ama zaten iyi durumdaymış senin vertex. Benim kuru hali ufak alan açık ama yağlandığında geniş duruyor çok, dökülme yayılıyor mu yoksa saçlar ince olduğu için yağ ile birlikte seyrek mi gösteriyor bilmiyorum, benim saç paterntim birebir dayım ile aynı, vertex seyrek, donöre inmemiş. Ekleyeyim bu hafta alıp bende.

Facebook Twitter Instagram