Gönderen Konu: Dikkat şikayet OSMAN CEYLAN(gop medikal park) saç sakal 5000greft  (Okunma sayısı 9575 defa)

Canova58

• Yeni üye
  • *
Kullanılan bütçeyi vs bilmiyorum sadece ortalama yazdım, gelişi güzel yazmıştım. Beni de ilgilendirmez.
Sen yazdığın yorumları okursan neden öyle yazdığımı anlarsın. İnşallah sorununu en kısa zamanda çözersin, bu durumdan kurtulursun. Şuan için çare beklemek.

Tamam yanlış anlaşıldık belki inan abim Kardeşim beklemek tek çare eyvallah yapılan bu işlemin savunulacak o arkadaşın savunulacak hiç bir tarafı yok tamamen ticari para Alana kadar ölmüşsünüz kalmışsınız hiç bir önemi yok tamamen yalan kandırmaca üzerine belkide ilk sakal ektikleri benim kobay gibi kullandılar sen görmüyorum diyorsun ben bakılıyorum greftler çok kaliteliydi yemin ederim 3,4,5 ekilmiş tek ekilen yok en az 2 li bir yerde kanalı birleştirmişler üst üste yapışık  8 bile gördüm üşenmeden cımbızla sayıyorum :(  dik dik yönsüz çıkıyor psikyatri takipliyim 4 tane ilaç alıyorum 2 aydır , 24 saatte doktor bipolar aksiyete bozukluk teşhisi koydu sağ kulağımın üstünü görünce yüzüm yine keza çok büyük hata yaptım çok ama burda iletişimde kalmak moral oluyor sağolun

Canova58

• Yeni üye
  • *
Geçmiş olsun.  Sakalda ekim yapılan bolge için konuşursak, saç ekimlerinde ekim yapılan bölgedeki  mevcut saçları da deforme eden doktorları da gördük bu nedenle Olumlu sonuç alir misiniz bilmem ama sürecin tamamlanması adına maddenin doğası gereği 2.5 ay daha beklemenizi öneririm. Çünkü 100. Gün şok dokulme ile birlikte seyrek görüntünün oluştuğu dönemler. Kafa Yan bölgedeki kusuru o bölgeye ekim yaptirarak düzeltebiliceginizi umuyorum. Donor arka bölgeden alınabilecek yeteri kadar sık sac var gibi duruyor. Keyfiniz kaçmış ama durumu iyiye götürmek icin soğukkanlı olmaniz gerekiyor.

Sağolun üstad teşekkür ederim kaş yapalım derken gözdem olduk 2,5 ay bekleyip bu rezil durumu düzelteceğiz herhalde yüzüme epilasyon bu olur greftler burdan tekrar alınırmı bilmiyorum donöre ekim aklımda taya hep kısa kullanacağım hayatımı karartılar metanetli olmaya çalışıyorum bazen ama psikolojim bir kere bozuldu ekstra bir şok dökülme yüzümde olsa hiç çıkmasa eski halime dönmek için herşeyimi verirdim keşke hiç sakalım olmasaydı :(
« Son Düzenleme: 22 Mart 2021, 00:56:34 Gönderen: Canova58 »
  • Ekim Tarihi: 11.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Gop medicalpark Osman ceylan
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Canova58

• Yeni üye
  • *
Yav kardeş kusura bakmada hem araştırmadan böyle ciddi bir operasyona kalkıyorsunuz ardından feryat figan ceremesini biz çekiyoruz üstüne sabret diyenlere stem ediyorsun. Şu an yapacak bir şey var mı yok sabretmek zorundasın. Sana moral vermeye çalışan beklemen gerekiyor diyen insanlara stem etme.

İnstagramda saç araştırması yapıyorsunuz ( halada aynı hatayı yapıyorsun resim paylaşıyorsun ordan) çoğunuz insanda biraz mantık olur adam oraya kötü sonuç koyacak kadar mal mı. Biraz araştırın bak burada en az 100 bin insan var 6 aydır araştırma yapan daha karar vermeyen.

Biraz çuvaldınızı kendinize batırın.
Araştırmadan gidersen bu işte bu sekilde olman burada ki insanlar için çok normal bir durum senin gibi 1000 tane örnek hepsi de araştırmadan ektirenler.

Haksız mıyım arkadaşlar yazdığım da yanlış bir durum var mı? Ya şu forumun günlük 1 milyon ziyaretçisi olmalı yemin ederim bak paylaşın abi instagram da facenizde insanlar araştırmayı öğrensin.

Üstad haklısın hatanın büyüğü bende normalde bakar araştırırdım ama depresyondaydım kız arkadaşdan ayrıldım işlerim yolunda gitmiyor du üstüne ailecek covid olduk tam bir travma üstüne böyle birşey başımıza geldi aciliyeti yoktu bir anda İnstagram da karşıma çıktı yaptırılacak en kötü yere gittim medicalparkda oda kiralayıp yevmiye hemşire çalıştıran bir arkadaş hastaneye yalanlarına aldandık

Farkındayım herkes moral vermeye çabalıyor Allah razı olsun gerçekten
hayati bir tecrübe çevremdeki insanlar arkadaşlarım için sakar oldum ama hayat devam ediyor burdaki insanlar da görsün istedim kabullenmeye çalışıyorum yeni halimi yavaş yavaş ilaçlarda etkili oluyor herhalde yoksa 3 gündür burdayım daha 1-2 aydır bakıyorum üye olup mağduriyetimi paylaşmak insanların benim düştüğüm hataya düşmemesini istedim Admin de söylemişti keşke daha sağlıklı düşünüp daha iyi araştırma yapsaydım depresyon dayken sağlıklı karar alınmıyor
:(
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Cihandoğan

• Hero Member
Seni anlıyorum kardeşim ama buraki insanlara stem etme hepiniz sana destek olup iyiliğini istiyoruz çıkarsız yazılarına kimse karışmıyor farkındaysan. inşallah toparlar her şey kötü şeyler yaşamışsın inşallah düzelir her şey

Selimpusat

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim düzelir merak etme, kendini de üzme. Sabret, moralini bozma.
İyi geceler.

Canova58

• Yeni üye
  • *
Seni anlıyorum kardeşim ama buraki insanlara stem etme hepiniz sana destek olup iyiliğini istiyoruz çıkarsız yazılarına kimse karışmıyor farkındaysan. inşallah toparlar her şey kötü şeyler yaşamışsın inşallah düzelir her şey

Allah razı olsun üstad 🙏🏻 değerli yorumların için gerçekten çok moral oluyor , belki hiç birşey eskisi gibi olmayacak yüz estetiği ve kaybettiğim saçlarım için belkide 1 yıl sonra bu yaşadıklarım için güleceğim  ,  sakal için söylüyorum Alla’ın fıtratına karşı çıktık cezalandırıldım mı bilmiyorum bekleyip göreceğiz

Ama bu yapılan işlemi hazmedemiyorum kimsenin bu durum düşmezsini istemem düşmanımın bile hayati bir durum bütün yaşamını etkileyecek
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Canova58

• Yeni üye
  • *
Kardeşim düzelir merak etme, kendini de üzme. Sabret, moralini bozma.
İyi geceler.

Sağol hemşerim Allah razı olsun

Ama gerçekten ilgilli şahıs herşeyi hakediyor sen bana kızdın yüklendin bu konuda ama bilgisiz beceriksiz bir sürü insan hastane üst katlarında oda kiralayıp insanların hayatlarıyla oynuyorlar  dedim ya aramaz sormaz ilgi alaka sıfır 3,5 ay olmuş bugün arıyor haberi olmuş burda deşifre oldular yaa bana sil diyor rica ile hastaneye davet ediyor

Hayırlı geceler 🙏🏻
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Cihandoğan

• Hero Member
Sağol hemşerim Allah razı olsun

Ama gerçekten ilgilli şahıs herşeyi hakediyor sen bana kızdın yüklendin bu konuda ama bilgisiz beceriksiz bir sürü insan hastane üst katlarında oda kiralayıp insanların hayatlarıyla oynuyorlar  dedim ya aramaz sormaz ilgi alaka sıfır 3,5 ay olmuş bugün arıyor haberi olmuş burda deşifre oldular yaa bana sil diyor rica ile hastaneye davet ediyor

Hayırlı geceler 🙏🏻

Cemiyetten dostlarımız ile biz buna forumun gücü diyoruz :) bir anda en değerli hastaları olursun silmen için ise elinden geleni yaparlar.

Bu forum şakaya gelmez aman diyim gece rüyalarına girecek kadar tehlikeli ve güçlüdür.

Canova58

• Yeni üye
  • *
Cemiyetten dostlarımız ile biz buna forumun gücü diyoruz :) bir anda en değerli hastaları olursun silmen için ise elinden geleni yaparlar.

Bu forum şakaya gelmez aman diyim gece rüyalarına girecek kadar tehlikeli ve güçlüdür.

Aynen öyle kardeşim Allah fırsat vermesin başka insanların hayatlarıyla oynamasınlar
Allah korkusu olan bir insanı bu hale getirmez

Allah’ın adaleti şaşmaz inanıyorum bir yerde çıkacak haram zıkkım ilaç parası olsun

Adına  estetik diyorlar tamamen pislik rezalet burdaki resimler için süreç normal diyor dalga geçer gibi her yer pislik içinde  tam 3,5 aydaki sonuç 5000 greft
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Canova58

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dikkat şikayet OSMAN CEYLAN(gop medikal park) saç sakal 5000greft
« Yanıtla #54 : 02 Haziran 2021, 04:41:44 »
11.12.2020 arkadaşlar merhaba şakaklara ve yanaklara sakal ektireyim derken sağlığımdam oldum araştırdım ama kandırıldım ünlülere de ekim yapıyoruz diye fotoğraflar yolladı hastane medicalpark olunca aldandık direk kendisi muhatap olunca ikna oldum 100. Gün bugün yüzüm pislik içinde sağlam saçım zarar gördü donör bölgesi berbat iyileşmedi dengesiz alım yapılmış çok bariz belli Arkadaşlar aksiyete ve bipolar bozukluk oluştu ilaç kullanıyorum insan insana bunu yapar mı herşey doğal güzel olacak hiç merak etme vs hayatım karardı 3 aydır evdem çıkamıyorum işi bıraktım
Dikkat şikayet OSMAN CEYLAN(gop medikal park) saç sakal 5000greft
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Canova58

• Yeni üye
  • *
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 02 Haziran 2021, 10:52:22 »
son durum nedir ne yaptın ?
Global Moderator

f0reks1s

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #57 : 02 Haziran 2021, 17:09:40 »
Hocam sonuç belki kötü olacak da 3 ay için aşırı yaygara koparmışsın. Şu anki durum nedir ? Güncel foto alabilir miyiz ?

Canova58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #58 : 02 Haziran 2021, 21:29:06 »
Sayın Admin ve arkadaşlar 6 ay oldu sonuç rezalet yaygara kopardığım kadar varmış herhalde 
Sakal yönsüz cilt lekeli donör toparlanmadı
Onlarca klinik ve doktor kötü düzensiz çalışmışlar alım kötü ekim
Kötü  diyor Osman Ceylan hoca hala problem yok diyor herşey düzelecek diyor admin ve değerli arkadaşlar sizce düzelir mi  sonuç rezalet değil mi

yanak kısa ve uzun halleri ve iyileşmeyen kapanmayan donör çenem yüzüm donör lekeli dönör bölgeye 2 kez prp ve 3 tane minoxil bitirdim 6 tane almıştım

Hakan Doğanay hocaya fotoğraflarımı yolladım donörünü çok hırpalamışlar sakal ve donörünü kapatmak düzeltme için yeterli greft alınacak yer yok dedi  yinede canlı görmekte fayda var müsait zamanda randevu al gel dedi sakal daki greftlerin çok göze batanlarını alırız dedi kamufle ekimi yapılması gerekiyor greft lazım donörede sağ taraf kulak üstü ve boyunada greft lazım dedi Düzeltme olursa Hakan hocaya gideceğim atılacak belki tek kurşun var onuda bekliyorum şimdilik riske edemem en iyi yerde derdime çare bulurum inşallah
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 03 Haziran 2021, 00:42:26 »
bu sakal işi çok sakat ya. donöre azıcık topik atsanız kimse bişey anlamaz ama sakal çok göz önünde. inşallah daha iyi olur. traş olmanız yasak mı? traşlı haliniz nasıl?

Facebook Twitter Instagram