Gönderen Konu: Dikkat şikayet OSMAN CEYLAN(gop medikal park) saç sakal 5000greft  (Okunma sayısı 9581 defa)

Canova58

• Yeni üye
  • *
Sayın Admin ve Selimpusat tamam daha dikkat edeceğim yazdıklarıma ama insanları etkilemekten kasıt ney anlamadım mağduriyeti görsünler Adminin dediği gibi İnstagram dan olmuyor burdaki iyi ve kötü sonuçlara bakıp insanlar karar versin

Admin Hakan hocanın asistanıyla görüştüm Antalya daymış klinik  süreci bekliyorum Türkiye nin öbür ucuna bile giderim yani

Canı yanan benim Allah çarpsın homojen alınmamış donör alanı babam bile farkında 60 yaşında adam sakar etmişler oğlum diyor sağ kulak üstü öbek öbek boşluk yukardaki iletilerde resmi var toplu alınmış greftler homojenden bahsedilmiyor

Kötü ekilmiş plansız sakal görüldüğü gibi yönleri ve toplu ekilmesi 2 yanak aynı değil
Kafaya yapılan küçük ekimde sağlam saçlara zarar verilmiş

Olan 5 bin grefte oldu görüldüğü gibi

Selim pusat arkadaşım normalde aramayan sormayan arkadaş hani burda forum da yokya muhatap değil dedin ya
az önce aradı hastaneye çağırıyor haberi olmuş buraya yazdıklarımdan işlemden önce vitaminler prp mezoterapiler havada uçuşuyor du 6 ay boyunca yapılan 1. Ayda yalap şalap prp bir defa

2 ay ağrıdı yüzlerim açılan derin kanallardan hepsinin bıçak kabuk izleri duruyor 2 kanal bir çok yerde birleşmiş insanın yüzüne bu yapılır mı
Dermatoloji ve plastiğin  dediği kistler scar izleri yapılan yanlış işlemden kaynaklı

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Scar izi olmaması gerekir ama resimlerde çok iyi gözükmüyor bu izleri yok etmenin bir yolu yokmuymuş  hocam dermatoloji uzmanı ne dedi acaba bu konuda.

Canova58

• Yeni üye
  • *
Scar izi olmaması gerekir ama resimlerde çok iyi gözükmüyor bu izleri yok etmenin bir yolu yokmuymuş  hocam dermatoloji uzmanı ne dedi acaba bu konuda.

Üstad franksiyonel lazer ve dermapen vs birçok işlem var bir dünya maliyet çalışmıyorum da bu süreçde aileme yük hepsini deneyecez yüzüm pul pul bıçak izleri var az bir açıklık kafada azda yanaklara natürel istedik görüntüler ortada 5000 greft sonuç rezaleti
  • Ekim Tarihi: 11.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Gop medicalpark Osman ceylan
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Geçmiş olsun  bu kötü  Ekim  için  merkez  ne diyor  Size

Ercan1907

• Sr. Member
Her tedavinin bir süreci vardır bu söylediklerinizi 7-8 geçtikten sonra aktarmış olsaydınız size hal verebilirdim ama çok erken bu feryatlar için ..Çocuk bile 9 ay da doğuyor bir süreci var ..
Siz 3 ayda herseyin istediğiniz gibi olmasını bekliyorsunuz yanlış bir beklenti saç-sakal farketmez zahmetli ve sabır gerektiren işlemlerdir ve süreç herkeste değişkendir
Süreci bekledikten sonra şikayetlerinizi sıralarsanız buradaki arkadaşlarda  fikirlerini beyan etmeye çaba sarf ederler ...kendi adıma konuşuyorum bahsettiğiniz türden çok göze çarpan bir sıkıntı göremedim ben sizin beklemekten başka bir çareniz yok suan için

Selimpusat

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeş sen sağlıklı düşünmüyorsun!
Yaptığın da hiç uygun değil!
Ya sen skar izinin ne olduğunu bilmiyorsun ya da gittiğin doktorlar bilmiyor. Yüzüne kanal açılıyor, sonra şok dökülme oluyor, şok dökülmeden sonra ister istemez hassas bölge olduğu için az da olsa iz olur ama sakallar çıkınca bunlar geçer. Saç içinde aynıdır bu süreç. Şok dökülmeden sonra ister istemez saçların çıkış yeri bellidir. İz olabilir, saç çıkınca geçer.
Ama sen daha 3. Ayındasın, yüzünde işlemden sonra kan sızıntısı olmuş onu bile pislikten enfeksiyon oldu diye yazmışsın.
Yönetici Beyfendi de diğer arkadaşlar da sürecin erken olduğunu söylediği halde insanlara hakaret ediyorsun. Beni hiç mi hiç ilgilendirmez ama insanı yorum yapmak zorunda bırakıyorsun. Senin derdin daha ortada bir şey yokken ekim yaptırdığın kişinin kötü reklamını yapıp rahatsız etmek.
Herkes 5000 tl verip Koray Erdoğan ve Hakan Doğanay gibi isimlerle saçını sakalını kıyas edemez.
Daha 3. Ayındasın, bence başlığını değiş, hakaretleri sil yorumlarına devam et.
Her morali bozuk olan buraya girip küfür hakkı elde edemez, Ekimini yapan adamı da buraya çağır o da kendini savunsun o zaman.

Canova58

• Yeni üye
  • *
Geçmiş olsun  bu kötü  Ekim  için  merkez  ne diyor  Size

Üstad yaptıkları işlemin arkasındaymış her söylediğime bir savunması var şikayetlerimi direk savuşturuyor klasik savunma mekanizmasını ekilenler ortada yüzümün halini görüyorsunuz
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Muribab

• Hero Member
Dostum olan olmuş biraz sabırlı ol çok erken daha bakalım nasıl olacak. Tamam olumsuz durumlar var donör kötü ama sabırlı ol bakalım  ne kadar düzelicek.

Canova58

• Yeni üye
  • *
Her tedavinin bir süreci vardır bu söylediklerinizi 7-8 geçtikten sonra aktarmış olsaydınız size hal verebilirdim ama çok erken bu feryatlar için ..Çocuk bile 9 ay da doğuyor bir süreci var ..
Siz 3 ayda herseyin istediğiniz gibi olmasını bekliyorsunuz yanlış bir beklenti saç-sakal farketmez zahmetli ve sabır gerektiren işlemlerdir ve süreç herkeste değişkendir
Süreci bekledikten sonra şikayetlerinizi sıralarsanız buradaki arkadaşlarda  fikirlerini beyan etmeye çaba sarf ederler ...kendi adıma konuşuyorum bahsettiğiniz türden çok göze çarpan bir sıkıntı göremedim ben sizin beklemekten başka bir çareniz yok suan için

Süreç için erken dediğin  çıkışları var yüzümde istisnasız 4-5-6 lı çıkışlar faule ekilenler yukarı doğru çıkıyor bir çok yer donör bölge düzensiz alınmış bariz saçlar uzayınca daha belli oluyor üst taraf tepedeki saç köklerim  zarar görmüş kanal açılırken resimleri ayrıntılı yükledim ordan bakabilirsin sen bakınca içine siniyorsa bişey demiyorum
bebek 9 ayda doğuyor demişsin ama doğmadan herşeyine bakılıyor kalp atışına fizik yapısı cinsiyeti vs vs sakat doğacak hasta doğacak bebek doğmadan belli olur
« Son Düzenleme: 21 Mart 2021, 23:17:39 Gönderen: Canova58 »
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Canova58

• Yeni üye
  • *
Dostum olan olmuş biraz sabırlı ol çok erken daha bakalım nasıl olacak. Tamam olumsuz durumlar var donör kötü ama sabırlı ol bakalım  ne kadar düzelicek.

Üstad  olan oldu haklısın hemen hemen 3,5 ay oldu ama bişeylerin ters gittiği aşikar 2. Gün fark ettim 2 ay yanakların üstüne yatamadım doku hasarı açılan derin kanallardan ağrı kesici anestol pomadla geçirdim süreyi kök dipleri hep kabarık çoklu greft ekiminden resimler ortada sonuç da belli paylaşımlara devam ederim 5 ay 6 ay ve ilerleyen süreç için

Düzensiz alın kötü bir ekim
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Canova58

• Yeni üye
  • *
Kardeş sen sağlıklı düşünmüyorsun!
Yaptığın da hiç uygun değil!
Ya sen skar izinin ne olduğunu bilmiyorsun ya da gittiğin doktorlar bilmiyor. Yüzüne kanal açılıyor, sonra şok dökülme oluyor, şok dökülmeden sonra ister istemez hassas bölge olduğu için az da olsa iz olur ama sakallar çıkınca bunlar geçer. Saç içinde aynıdır bu süreç. Şok dökülmeden sonra ister istemez saçların çıkış yeri bellidir. İz olabilir, saç çıkınca geçer.
Ama sen daha 3. Ayındasın, yüzünde işlemden sonra kan sızıntısı olmuş onu bile pislikten enfeksiyon oldu diye yazmışsın.
Yönetici Beyfendi de diğer arkadaşlar da sürecin erken olduğunu söylediği halde insanlara hakaret ediyorsun. Beni hiç mi hiç ilgilendirmez ama insanı yorum yapmak zorunda bırakıyorsun. Senin derdin daha ortada bir şey yokken ekim yaptırdığın kişinin kötü reklamını yapıp rahatsız etmek.
Herkes 5000 tl verip Koray Erdoğan ve Hakan Doğanay gibi isimlerle saçını sakalını kıyas edemez.
Daha 3. Ayındasın, bence başlığını değiş, hakaretleri sil yorumlarına devam et.
Her morali bozuk olan buraya girip küfür hakkı elde edemez, Ekimini yapan adamı da buraya çağır o da kendini savunsun o zaman.
h

Selim Pusat kardeşim abim yaşını bilmiyorum skar izini senden daha iyi biliyorum klinik destek olarak 9 yıl çalıştım kranial cerrahi ve omurga cerrahisi üzerine
Bir çok ameliyata eşlik ettim prof hocalarla
Kullanılan bütçeyi bildiğine göre İlgili arkadaş tanıdık muhtemelen ne olursa olsun sağlık bu bir insana bu yapılırmı yalan beyanda bulunmak suç değil mi konuşmaya gittim o kadar süslediki yaptıracağın yoksa bile yaptırırsın onunlada hemşeri çıktık aynı semtim çocuğuyuz ama güvendik işte mağdur olan benim senin içine siniyormu resimlere bakınca ekip dışardan geldi orda tanıştılar hiç tanımadığım biri kanal açtı arada sigaraya gitti eldiveni giyip devam etti hemşireler de aynı şekilde geç kaldık saat kaç oldu diye hızlı hızlı ayırmadan ektiler Osman bey beklemeden gitti ekimin hiç bir aşamasına katılmadı katılacağını söylemişti ve ünlülerle fotoğraf çekilerek insanların hayatlaryla oynuyor yazar Arda Arel saçını sakalını ektik dizi oyuncusu Mustafa yıldıranın saçını ektik sen inanıyor musun bu işlemin aynısını onlarada yapmış şaka gibi

Yazdıklarının farkında mısın Birde yazmışsın ortada hiç birşey yokken ekim yaptırdığın yerin kişinin kötü reklamını yapmak yazmışsın hiç Allah korkusu yokmu sende verilen bütçe ne olursa olsun sağlıkçıyım diyorsun insan bu hale getirilir mi estetik değil mi bu resimlere baktın mı neresi estetik duruyor insan böyle sakar edilir mi yüzü kafası yani

Para kolay kazanılmıyor 3 aydır çalışmıyorum benim bozulan psikolojim sağlımı hiç kimse geri veremez Sen şimdi onu savunuyorsun onun haberi olmuş buraya yazdıklarımdan sonra bugün beni aradı hiç bir şekilde aramayan sormayan ilgilenmeyen ortada şirket yok fatura belge hiç bişey almadım ama peşini bırakmayacağım kimseyi mağdur etmeye hakları yok para kazanacağız diye insan bu hale düşürülür mü güvendik inandık kardeşim ama mağdur olan benim

Greftleri söylememe rağmen ayırmadılar ezbere maxiumum greft çalıştılar 2 yanak ekimi sakar fotoğraflara belli değilmi şikayetlerim de haklıyım süreç tamamlanınca ne değişecek maks 1,5 saatte 5000 grefti topladılar toplu halde bölge bölge homojen alım olmadı motoru kullanan gitti yevmiyesini alıp yerine başka biri geldi ekimde maks 2 saatte de ekildi bunun neresi estetik yazık değil mi  senin anladığın estetik bumu resimlere bakınca ne hissediyorsun Allah’ında bir hesabı var para kazanacağız diye insanın sağlığıyla oynanmaz

Selimpusat bey Senin taraflı olduğun belli Allah dan sayın Admin Hintell beni anlıyor

İstisnasız Tarihin gördüğü en kötü estetik çalışması senin içine siniyor mu resimlere  bakınca bu pis işlem için para verilir mi insanın hayatıyla oynanırmı Allah korkusu olan bunu yapmaz ölümlü dünya kimsenin yanına da kalmaz burda olmassa diğer dünyada hesaplaşırız
sağlam saç kökleri bile zarar görmüş resimlere iyi bak bütçe az diye insan bu hale getirilir yani neresi estetik bunun sen kendine böylesi bir işlem yaptırır mısın 103-104 gün 3,5 ay diyelim istisnasız bütün yüze ekilenler 4-5-6 lı çıkıyor bunu hakettim bu arkadaşların yaptıklarının uzaktan yakından estetikle bir alakası varmı birde savunuyorsun  6.ay 12. Ayda ne değişecek   bana bırak süper doğal Natürel olacak diye insanın hayatıyla oynanmaz  yanak ekimi dedim şakaklara açıklık kapansın dedim  fotoğraf da kötü duruyor diye 5000 greft:(

iyi bak enfeksiyon nekroz kılcal damar hasarı herşey vardı sağlam saç kökü sakal kökü hasarı hepsi var rahat ol operasyon öncesi resimde mevcut faullde çene altına inen sakallı resim
« Son Düzenleme: 22 Mart 2021, 00:17:06 Gönderen: Canova58 »
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Selimpusat

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ben adamı tanımam bilmem sadece sürecin çok erken olduğunu, yüzünde ve saçında çok ciddi sorun olmadığını söyledim. Paylaştığın fotoğraflarda ne gördüysem onu söyledim, diğerleri gibi. Ama bazı yorumlarında hakaretler de var. Daha 3. Ayında 5li 6lı ekilen çıkan sakallar var demişsin, ben şimdiye kadar öyle bir Greft görmedim, forumu çok iyi takip ederim ve çok da araştırırım.
Sana moral vermeye çalıştıkça sorunu kendin büyütüyorsun.
Daha 3. Aydasın çıkışlar zaten yeni başlar, kendini bu kadar strese sokma dedim ama sen özellikle bu stresi yaşamak istiyorsun. Sen bilirsin...
Çektiğin fotoğraflarda sivilceden başka birşey görünmüyor. O da bu süreçte gayet normal, ama olayın hijyen tarafı tabi ki yanlış.
Umarım her şey gönlünüzce olur.
Sonucunuz da güzel olur.
hakkınızda hayırlısı, ileride ikinci ekim olacaksa da en azından burada size baya tecrübe olacaktır.

Selimpusat

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kullanılan bütçeyi vs bilmiyorum sadece ortalama yazdım, gelişi güzel yazmıştım. Beni de ilgilendirmez.
Sen yazdığın yorumları okursan neden öyle yazdığımı anlarsın. İnşallah sorununu en kısa zamanda çözersin, bu durumdan kurtulursun. Şuan için çare beklemek.

anonymous0

• Sr. Member
Geçmiş olsun.  Sakalda ekim yapılan bolge için konuşursak, saç ekimlerinde ekim yapılan bölgedeki  mevcut saçları da deforme eden doktorları da gördük bu nedenle Olumlu sonuç alir misiniz bilmem ama sürecin tamamlanması adına maddenin doğası gereği 2.5 ay daha beklemenizi öneririm. Çünkü 100. Gün şok dokulme ile birlikte seyrek görüntünün oluştuğu dönemler. Kafa Yan bölgedeki kusuru o bölgeye ekim yaptirarak düzeltebiliceginizi umuyorum. Donor arka bölgeden alınabilecek yeteri kadar sık sac var gibi duruyor. Keyfiniz kaçmış ama durumu iyiye götürmek icin soğukkanlı olmaniz gerekiyor.

Cihandoğan

• Hero Member
Yav kardeş kusura bakmada hem araştırmadan böyle ciddi bir operasyona kalkıyorsunuz ardından feryat figan ceremesini biz çekiyoruz üstüne sabret diyenlere stem ediyorsun. Şu an yapacak bir şey var mı yok sabretmek zorundasın. Sana moral vermeye çalışan beklemen gerekiyor diyen insanlara stem etme.

İnstagramda saç araştırması yapıyorsunuz ( halada aynı hatayı yapıyorsun resim paylaşıyorsun ordan) çoğunuz insanda biraz mantık olur adam oraya kötü sonuç koyacak kadar mal mı. Biraz araştırın bak burada en az 100 bin insan var 6 aydır araştırma yapan daha karar vermeyen.

Biraz çuvaldınızı kendinize batırın.
Araştırmadan gidersen bu işte bu sekilde olman burada ki insanlar için çok normal bir durum senin gibi 1000 tane örnek hepsi de araştırmadan ektirenler.

Haksız mıyım arkadaşlar yazdığım da yanlış bir durum var mı? Ya şu forumun günlük 1 milyon ziyaretçisi olmalı yemin ederim bak paylaşın abi instagram da facenizde insanlar araştırmayı öğrensin.
« Son Düzenleme: 22 Mart 2021, 00:10:32 Gönderen: Cihandoğan »

Facebook Twitter Instagram