Gönderen Konu: Dikkat şikayet OSMAN CEYLAN(gop medikal park) saç sakal 5000greft  (Okunma sayısı 9556 defa)

Canova58

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dikkat şikayet OSMAN CEYLAN(gop medikal park) saç sakal 5000greft
« Yanıtla #60 : 03 Haziran 2021, 02:43:19 »
bu sakal işi çok sakat ya. donöre azıcık topik atsanız kimse bişey anlamaz ama sakal çok göz önünde. inşallah daha iyi olur. traş olmanız yasak mı? traşlı haliniz nasıl?

Kardeşim dönör lekeli sağ kulak üstü görüldüğü üzere çok açık kafanın arkasıda öyle çoklu alınan noktalar var alan kadın işine geldiği gibi toplamış kiralama usulü yevmiye ile çalıştıkları için umurlarında olmamış

Sakala gelince uzaktan çizilmiş gibi tıraş oldum bir iki kere ekim yerleri belli oluyor kötü görüntü  çukurluk ve kıl köklerinde kabarıklık olduğu sinekkaydı olunca yolunmuş tavuk gibi oluyorum ne yapıcam bilmiyorum böylesi bir mağduriyet yok hayatımı karattılar resmen

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 03 Haziran 2021, 10:35:20 »
Saç ekimin ne durumda? O nasıl gelişti? Tam paylaşım yapsan bir daha sormam yorum yapardım:)
Global Moderator

monoblok

• Hero Member
« Yanıtla #62 : 03 Haziran 2021, 12:08:31 »
Çok geçmiş olsun. Keşke saç ekimi konusunda karar vermeden önce bilinçli davranıp araştırma yapsaydınız. Bunun içinde bu forum çok önemli.

Piyasa çok ayak altına düştü önlem alınmalı
2 ay saç ekiminde hemşirelik yapan hastanelerde oda kiralayıp saç ekimi yapıyor.

Doktor olanlarda ekip kurup diplomasını kullandırıp sadece para için ekim yaptırıyor.

Bu işi hakkıyla kaliteli yapan insanlar var.

Bu merkezler hem ülkedeki Güveni sarsıyor dışardan gelen hastalar için Hemde insanların hayatlarında onarılmayacak yaralar açıyorlar gencecik insanları hayata küstürüyorlar.

Çok üzüldüm durumuna neredeyse düzeltilemeyecek bir duruma getirmişler vicdan yahu
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Canova58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #63 : 03 Haziran 2021, 12:21:18 »
Çok geçmiş olsun. Keşke saç ekimi konusunda karar vermeden önce bilinçli davranıp araştırma yapsaydınız. Bunun içinde bu forum çok önemli.

Piyasa çok ayak altına düştü önlem alınmalı
2 ay saç ekiminde hemşirelik yapan hastanelerde oda kiralayıp saç ekimi yapıyor.

Doktor olanlarda ekip kurup diplomasını kullandırıp sadece para için ekim yaptırıyor.

Bu işi hakkıyla kaliteli yapan insanlar var.

Bu merkezler hem ülkedeki Güveni sarsıyor dışardan gelen hastalar için Hemde insanların hayatlarında onarılmayacak yaralar açıyorlar gencecik insanları hayata küstürüyorlar.

Çok üzüldüm durumuna neredeyse düzeltilemeyecek bir duruma getirmişler vicdan yahu

Vallahi öyle hayatımı mahvettiler üstad güvendik yaptık bir hata hala sorun yok diyor ne diyim nasıl insansanız diyorum insanın hayatı bu kadar kolay elinden alınabilir mi  para için insan insana bunu yaparmı ben şimdi ne yapayım
Allah 2 dünyadada çıkarsın kimsenin yanına kalmaz 6 aydır çalışmıyorum hala ilaç kullanıyorum hep şapka takıyorum donör rezalet virüs var maske takıyorum malum suratıda öyle kamufle ediyorum 😥 benim gibi mağdur yok Allah kimseyi bu duruma düşürmesin
  • Ekim Tarihi: 11.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Gop medicalpark Osman ceylan
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #64 : 03 Haziran 2021, 12:28:00 »
Canım kardeşim ne diye bilirim bilmiyorum başkaları madur olmasın.

Umarım sorunu düzeltirsin bir şekilde allah yardımcın olsun

Canova58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #65 : 03 Haziran 2021, 12:31:34 »
Saç ekimin ne durumda? O nasıl gelişti? Tam paylaşım yapsan bir daha sormam yorum yapardım:)

Saçda komik yamuk çizmişler 5000 greft alıp rezalet bir iş sonuç ortada insan saçı düzgün sık eker ben eminim ki çöpe attılar 2 saatte 5000 greft ekilir mi be böyle her yönden sakar ettiler ne yapacağımı bilmiyorum kafalarını yastığa nasıl rahat koyuyorlar sayın Admin ne yapabilirim bir fikrin varmı

Allah korkusu kalmamış yanaklarım çenem facia sakaldan çok herşeye benziyor çıkan kıllar dönör iyileşmedi sakar düzeltme için alım yapılacak greft yok diyorlar 😥
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 03 Haziran 2021, 12:38:34 »
Dostum saç çizgini donör bölgeni ve sakallarını hakan doğanay belki bir nebze düzeltebilir
İstersen bir konus fikir al.

Tabi bu işlemi üstlenmekte ekimci için risk taşır yani bu pskoloji deyken sen ekimciler bu riski almak istemeye bilir. Sonuç olarak başkasının maffetiği bir seyi düzeltmek zor.

Bir konus forumdan olduğunu söyle seninle görüşmemi önerdiler napabilir de gerekir se atla git yanına sorunları canlı görsün. Bakalım bir umut

Sakal yönleri sakal tasarımı çok kötü saç hadi bir nebze ama donör de kötü
Global Moderator

Canova58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #67 : 03 Haziran 2021, 12:43:11 »
Canım kardeşim ne diye bilirim bilmiyorum başkaları madur olmasın.

Umarım sorunu düzeltirsin bir şekilde allah yardımcın olsun

Haklısın kardeşim diyecek bir durum yok Allah razı olsun  sözler anlamsız kalıyor keşke hiç birşeyim olmasaydı diyorum bunlar başıma gelmeseydi 32 yaşımda hayatımı karattılar forumda başka örneği yoktur belki herkes görsün başka hayatlar kararmasın
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

emre5264

• Sr. Member
  • Medeks saç ekimi
« Yanıtla #68 : 03 Haziran 2021, 12:46:14 »
ah be kardeşim üzüldüm gerçekten senin adına ne beklentilerle gittin kim bilir. böyle ekimcilere hapis cezası falan verilmesi gerekir bence bu iş öyle yaptım olmadı gibi basit bir işlem değil öyle bilmiyorsan yapmayacaksın. tazminat davası falan aç bence peşini bırakma. hakan hocayla görüş bence de düzeltirse o düzeltir moralini yüksek tut çözüm ara her şeyin vardır bir telafisi hangi yüz yılda yaşıyoruz niye dönüşü olmasın vardır çözümü. umarım telafi edilir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 03 Haziran 2021, 12:55:36 »
Saç ekimi yapılır saçlar çıkmaz bu normal karşıladığım bir durum sonuç olarak saç ekimi bu herkes de başarı her ekim de %100 başarı olamıyor.

Ama bir de bu işi bilmeden insanlarda kalıcı hasarlar bırakmak pasına 3 kuruş para için insanları maffeden bu ekimcilere artık dayanamıyorum insan da bu bir hayatı var duyguları var.

Arkadaşlar dikkat edin piyasa öyle rezil ki bizim şahit olduklarımızı görseniz mideniz kaldırmaz.

Pazardan amele seçen duruma döndü wp gurupları var 1000 kişilik.

Yarın 2 hastam var alım yapacak adam lazım: 250 tl den

Diye soruyor adamlar.

Güzel alım yapıyor mu işi biliyor mu umurlarında değil

Milleti piyasyı ülkede ki sağlık turizmini maffetiler.

Bir çok merkez türedi
Adamlar 400 kişilik çagrı merkezi kurmuş ay da 1 milyonluk reklam basıyorlar googleye kimin ne yaptı ne ektiği belli değil mezbahane kurmuşlar.

Dikkat edin kardeşler hayatınızını maffederler bu foruma danışmadan karar vermeyin

Hadi bunu geç kaportacı ya bildiğimiz kaportacı saç ekim merkezine ortak

Araştırmazsan seni kapar paket edip yollarlar ne için cebindeki 3 kuruş para için
Global Moderator

Canova58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #70 : 03 Haziran 2021, 12:57:39 »
Dostum saç çizgini donör bölgeni ve sakallarını hakan doğanay belki bir nebze düzeltebilir
İstersen bir konus fikir al.

Tabi bu işlemi üstlenmekte ekimci için risk taşır yani bu pskoloji deyken sen ekimciler bu riski almak istemeye bilir. Sonuç olarak başkasının maffetiği bir seyi düzeltmek zor.

Bir konus forumdan olduğunu söyle seninle görüşmemi önerdiler napabilir de gerekir se atla git yanına sorunları canlı görsün. Bakalım bir umut

Sakal yönleri sakal tasarımı çok kötü saç hadi bir nebze ama donör de kötü

Hakan hocaya ulaştım fotoğraflarıma baktı alınabilecek greft yok demiş sakal ve donörü düzeltmek için  zor demiş yani belki yüz yüze fikri değişebilir mucize beklemiyorum sadece daha kabul edilebilir bir görüntü istiyorum çene altındaki kendi sakallarımı da kullanabilirler gidince söyleyeceğim  ekimden önceki resimimide atıyorum iç geçiriyorum eski fotoğraflarıma bakınca ne güzelmiş suratım diyorum sakalımda varmış  5000 greft  nereye ekildi Allaha havale ediyorum
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Canova58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #71 : 03 Haziran 2021, 13:11:31 »
ah be kardeşim üzüldüm gerçekten senin adına ne beklentilerle gittin kim bilir. böyle ekimcilere hapis cezası falan verilmesi gerekir bence bu iş öyle yaptım olmadı gibi basit bir işlem değil öyle bilmiyorsan yapmayacaksın. tazminat davası falan aç bence peşini bırakma. hakan hocayla görüş bence de düzeltirse o düzeltir moralini yüksek tut çözüm ara her şeyin vardır bir telafisi hangi yüz yılda yaşıyoruz niye dönüşü olmasın vardır çözümü. umarım telafi edilir

Kesinlikle kardeşim 2 dünyada yatacak yerleri yok telafisi olmayan hasar verdiler hertürlü sağlığımdan oldum kullandığım ilaçlar elimi ayağımı titretiyor psikyatri hastası oldum sayelerinde Bakırköy Ruhsinir takip ediyor sürekli ilaçlarımı değiştiriyorlar ilaç almasam mümkün değil uyuyamıyorum elimde değil kafama takıyorum 
Süreci başlattım hukuki anlamda bakalım hayırlısı Herkes halimden anladı çok üzüldü arayıp soran doktorlar bile var benim başıma gelen ibretlik herkes görsün istiyorum düzeltilebildiği kadar düzeltilecek artık hiç birşey eskisi gibi olmayacak ama istediğim daha kabul edilebilir bir görüntü

Herkes görsün ilgi alaka yorum yapan değerli forum üyeleri Allah razı olsun hepinizden
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #72 : 03 Haziran 2021, 13:14:51 »
Önüne gelen saç ekimciyim diye dolaşırsa işte sonuç böyle oluyor.Allahlarından bulsunlar nediyim.Aslında sağlık bakanlığı el atsa ya gerekli belgeler felan olsa.Nerdeyse hastane hademesi bile ekimci açıcak.Yazıklar olsun para için herşeyini satanlara.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Canova58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #73 : 03 Haziran 2021, 13:21:02 »
Saç ekimi yapılır saçlar çıkmaz bu normal karşıladığım bir durum sonuç olarak saç ekimi bu herkes de başarı her ekim de %100 başarı olamıyor.

Ama bir de bu işi bilmeden insanlarda kalıcı hasarlar bırakmak pasına 3 kuruş para için insanları maffeden bu ekimcilere artık dayanamıyorum insan da bu bir hayatı var duyguları var.

Arkadaşlar dikkat edin piyasa öyle rezil ki bizim şahit olduklarımızı görseniz mideniz kaldırmaz.

Pazardan amele seçen duruma döndü wp gurupları var 1000 kişilik.

Yarın 2 hastam var alım yapacak adam lazım: 250 tl den

Diye soruyor adamlar.

Güzel alım yapıyor mu işi biliyor mu umurlarında değil

Milleti piyasyı ülkede ki sağlık turizmini maffetiler.

Bir çok merkez türedi
Adamlar 400 kişilik çagrı merkezi kurmuş ay da 1 milyonluk reklam basıyorlar googleye kimin ne yaptı ne ektiği belli değil mezbahane kurmuşlar.

Dikkat edin kardeşler hayatınızını maffederler bu foruma danışmadan karar vermeyin

Hadi bunu geç kaportacı ya bildiğimiz kaportacı saç ekim merkezine ortak

Araştırmazsan seni kapar paket edip yollarlar ne için cebindeki 3 kuruş para için

Hintell hocam gerçekten çok güzel bir konuya değindin bana işlem yapanlarda dışardan gelmiş oraya arada gidiyorum maskeli gözlemledim kanalı açan doktor hocam diyorlardı hemşireler kökleri toplayan eken hemşire anestezi teknikeri dışardan geldi umurlarında olmadım ezbere kesip doğradılar kardeşinizi 15 katlı görkemli medikal park çay kahve içiyoruz kafesinde  Osman Ceylan denen ekim ve estetik uzmanıyla bana diyorki oda hazırlanıyor yalan dolandıcı işte ekibin gelmesi beklemiyormuş:( dediğin gibi 250 liraya çalışan yevmiyeli ekip yapıyor defolup gidiyorlar sonra muhatap yok öyle bir hastanede böyle bir olaya nasıl izin verilir gerçekten anlamıyorum verilen vaadler doğallık naturallik sakalın ekim olduğu bile belli olmayacak dedi zaten görüldüğü üzere sakalım hiç yok değildi
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Canova58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #74 : 03 Haziran 2021, 13:29:44 »
Önüne gelen saç ekimciyim diye dolaşırsa işte sonuç böyle oluyor.Allahlarından bulsunlar nediyim.Aslında sağlık bakanlığı el atsa ya gerekli belgeler felan olsa.Nerdeyse hastane hademesi bile ekimci açıcak.Yazıklar olsun para için herşeyini satanlara.

Aynen kardeşim ne oldukları belli değil hala faturamı ve epkrizimi vermediler bir süreç başlattım daha yeni maddi manevi mağduriyetim giderilmesin ortalığı ayağa kaldıracam ki başka hayatlar kararmasın devletimiz bakanlık olaya bir el atsın bir gazete ve Anadolu ajansınıda aradım sürecin durumuna göre hastane önünde haber yaptıracağım herşeyi göze aldım daha ne kaybedebilirim k
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32

Facebook Twitter Instagram