Gönderen Konu: Başarılı Bir Ekim için 2 kez mi ektirmek gerekir?  (Okunma sayısı 2721 defa)

stinmaz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Başarılı Bir Ekim için 2 kez mi ektirmek gerekir?
« : 14 Haziran 2017, 15:35:15 »
Merhabalar, bende saç ektirmek istiyorum, uzun zamandır araştırma yapıyorum, malum çalışan biriyim ve bütçe kısıtlı, araştırdığım kadarıyla genellikle başarılı operasyonlar genellikle iki kez yapılıyor, bu konu hakkında bilgilerinizi almak isterim...

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Başarılı Bir Ekim için 2 kez mi ektirmek gerekir?
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2017, 15:39:27 »
açıklığınız az,tek seferde ekerler.

stinmaz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2017, 15:43:19 »
Teşekkür ederim cevap için, ama hem kısıtlı bir bütçe hemde iyi bir ekim için tavsiye verebilirmisiniz? ortalarda biraz seyreklik var, Birde yaz aylarında bu işlem ne kadar başarılı ve doğru olur acaba?

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2017, 16:02:34 »
Teşekkür ederim cevap için, ama hem kısıtlı bir bütçe hemde iyi bir ekim için tavsiye verebilirmisiniz? ortalarda biraz seyreklik var, Birde yaz aylarında bu işlem ne kadar başarılı ve doğru olur acaba?
bütçe kısıtlıysa manuel alım yapan yerler elenir. micromotoru düzgün kullanan yerlere bakmanız lazım. ben önermiyim siz forumda ki ekimleri inceleyin bence. yaz ayından kastınız havuz,deniz falansa yaklaşık 2 ay girmemeniz lazım.onun dışında güneşten korumakta gerekir. yani 1 aya yakın tedbirli davranmanız şart.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Haziran 2017, 16:05:05 »
Hocam açıklığınız fazla olmamakla beraber mevcut saçlarınız çok kaliteli gerçekten. iyi bir hekimde muazzam bir netice almanız mümkün. ama bana kalırsa isim almak yerine forumda bulunan konuları inceleyin. muhakkak kendinize uygun, kafanıza yatacak bir hekimde karar kılabilirsiniz. çünkü öbür türlü alacağınız 5.6 farklı isim kafanızı bulandırır.içinden çıkılamaz bir hal alır.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Haziran 2017, 16:57:31 »
Hocam para sorunu olmasa Koray hoca veya Muttalip hocaya git derdim ama  bütçe problem ise Zekeriya kulu tavsiye ederim. 1 euroya ekiyor. Sizin alan dar ve saçlar kaliteli duruyor . Bundan az bütçeniz varsa girmeyin bu işe hiç ( Misal ben :) )
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Haziran 2017, 23:43:22 »
eskiden ektiren abilerimiz vardı derlerdiki saç işi para işi haarbiden bu iş boyke pahalı yerlerin ne yapacağu belli ucuz yerler bir iyi bir kotu dengesiz iş çıkartıo ön ekimi kotu ekim insanlardan uzaklaştırır seni doğal olmayan saçına bakarlar topla parayı ii bir yerde ektir ucuz yere gitceksende içlerinde en iyisini kararlaştır bir sefere hallolur saçların
saçları ekmeydi dersin

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 15 Haziran 2017, 01:00:02 »
Hocam saclariniz cok iyi zaten sac ekiminden en memnun grup sizin dokulme seklinizde olanlar.maddi durum sikinti ise ektirmeyin derim guzelim donorunuz mahvolabilir para biriktirp iyi bir yere ektirin tavsiyem koray erdogan yada muttalip keser nasil bir sac cizgisi istiosunuz bilmiorum ama keser hoca 2000-2500 greft koray hoca 3500-4000 bin grefte harikalar yaratir bu sacla katalogluk bir ekim olur.

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 15 Haziran 2017, 01:02:04 »
Bu arada tek seferde hallolur sizin saclar vertex saglam gorunuyor

stinmaz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 15 Haziran 2017, 09:05:55 »
Çok teşekkür ederim, cevaplarınız için, bütçe kısıtlı derken, 4000-5000 TL arası düşünmüştüm, ama bu kadarı bile iyi bir ekim için yeterli olmayacaksa, üzülürüm gerçekten

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Haziran 2017, 09:37:04 »
Sac ekimi 5000 tl ye yapilcak bir islem degil bence.sonucu cok cok kotu olabilir.mesela benimde durum iyi degil o kadar o yuzden ekimi 2019 un ortasi ya da 2020 nin baslarina kadar erteledim.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Haziran 2017, 01:42:23 »
ucuzlardan eğer manuel alıyorsa ilhan serdaroğlu hakan doğanay falan bunlarla mailleşsen tabi bazı ekimleir ii bazıları kotu oluyor bunları onlarla konussan net sonuc veren ekim yapabilceklermi guven verebilceklermi sana
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram