Gönderen Konu: Esteworld - Etiler / 2400 kök / 16-3-2017 / 90. gun: Yaralar ve komplikasyonlar  (Okunma sayısı 4825 defa)

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
Selam arkadaşlar, hepinize peygamber sabrı dileyerek selamlıyorum sizi  :) Malum bu işin en zor kısmı ne operasyon ne maddiyat, sadece beklemek. O bekleme işi bizi bitiriyor  :)

Neyse konuya gelirsek ben 90 gün önce Esteworld Etiler'de ekim yaptırdım. Bir arkadaşımın ekimi çok hoşuma gittiği için onun referansıyla yaptırdım. Sadece on bölgeye 2400 kok ekildi, bana öyle söylendi en azından.

Operasyon sırasında çok kanamam oldu, 10. günkü yıkayamadan sonra da baya baya açık yaralarım oluştu (peşin not: saçımı ve saç derimi tırnaklamadım, anlatıldığı şekilde yıkadim parmak uçlarımla).

Aşağıda sırasıyla 10. gün ve 90. gün fotolarımı paylaşıyorum(NOT: 10. gun fotografi biraz rahatsiz edici olabilir hassassaniz bakmayin lutfen). Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı bilmiyorum ancak sizce 90. gün olarak durum nasıl görünüyor? Yaraların olduğu yerdeki ekim hiç dökülmedi (şok dökülme sırasında da inatla durdular). Gördüğünüz gibi hala da duruyorlar. Biliyorum hiç birimiz doktor değiliz burada ama daha önce benzer bir olay görmüş olan olabilir diye soruyorum, o kısımdaki kökler saç üretecek mi acaba?

Hepinize sırma saçlı günler dilerim  :)

10. gun yikama sonrasi:

90. gun

ReLaX

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 90. gun: Yaralar ve komplikasyonlar
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2017, 00:34:15 »
Selam öncelikle gecmis olsun. Ekim yaptirdigin yere sordun mu?

Su konuda buna benzer bir yara ile karsilasan var bakabilirsin:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2037.0

bold

• Sr. Member
Ynt: 90. gun: Yaralar ve komplikasyonlar
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2017, 04:15:49 »
Tesekkur ederim, baktim orada da yarasi oldugunu soyleyen arkadasa yazdim bakalim cevap verirse insallah yorumunu gorecegim.

Tesekkurler

TheSaint

• Sr. Member
Hocam ilk ekiminizi ve burdaki fotoyu bulamadim.

kaldirma sebebiniz ekim merkezinin sizin zararinizi telafi etmesimiydi?

bold

• Sr. Member
Dostum bu konuyu ben bile unutmusum.

Yok ben bir sey kaldirmadim, fotolar kaybolmus. Muhtemelen zamaninda yanlis eklemisimdir. Beni arayan soran, emaillerime cevap veren olmadi.

Hatirlatman iyi oldu aksam guncelleyeyim burayi, aramalarda faydasi olur. Hala Esteworld, Alaaddin Karabacak vs diyen arkadaslar var forumda.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hocam ilk ekiminizi ve burdaki fotoyu bulamadim.

kaldirma sebebiniz ekim merkezinin sizin zararinizi telafi etmesimiydi?

Resimler duruyor ama hızlı resim gibi uygulama kullanıldığı için bir süre sonra linkler çalışmıyor.
Global Moderator

bold

• Sr. Member
Resimler duruyor ama hızlı resim gibi uygulama kullanıldığı için bir süre sonra linkler çalışmıyor.

Evet ben de oyle tahmin ettim, yanlis eklemisim zamaninda. Dogrudan foruma ekleyecegim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Evet ben de oyle tahmin ettim, yanlis eklemisim zamaninda. Dogrudan foruma ekleyecegim.

Linkler duruyor ama çalışmıyor artık
Global Moderator

bold

• Sr. Member
Konu ilgi gormeyince ben de pek ilgilenmemisim :)

TheSaint

• Sr. Member
Konu ilgi gormeyince ben de pek ilgilenmemisim :)

Benim Polonya hikayem icin ben de ayni seyi hissetmistim ama sen okumus yorumlamistin.

;)

bold

• Sr. Member
Haha cok iyiydi ama o ya, gulsem mi uzulsem mi bilemedim   ;D

TheSaint

• Sr. Member
Haha cok iyiydi ama o ya, gulsem mi uzulsem mi bilemedim   ;D

Valla yasayan icin cok uzucu ama dinleyen icin komik bir hikaye. :))

bold

• Sr. Member
O gunleri hic hatirlamak istemesem de, bir kisiye bile faydasi olsa kardir anlayisiyla is bu fotolari asagiya ekliyorum:

Karakutu

• Hero Member
O gunleri hic hatirlamak istemesem de, bir kisiye bile faydasi olsa kardir anlayisiyla is bu fotolari asagiya ekliyorum:
Kardeş geçmiş olsun, sanki yarayla birlikte saç kökleride kemikleşip kalmış gibi. Inşallah öyle değildir. Bence bir cilt doktoruna görün. Belki bir tedavi şekli vardır. Vereceği rapora görede hakkını ararsın. Tekrar geçmiş olsun.

bold

• Sr. Member
Kardeş geçmiş olsun, sanki yarayla birlikte saç kökleride kemikleşip kalmış gibi. Inşallah öyle değildir. Bence bir cilt doktoruna görün. Belki bir tedavi şekli vardır. Vereceği rapora görede hakkını ararsın. Tekrar geçmiş olsun.

Dostum sagol. Bu 2 yil onceydi, fotolarim kayboldugu icin tekrar ekledim. 2. Ekimle durumu topladik cok sukur. Sagol yine de.

Facebook Twitter Instagram