Gönderen Konu: Koray Erdoğan 4500 Graft  (Okunma sayısı 138173 defa)

emre-9876_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdoğan 4500 Graft
« Yanıtla #46 : 09 Ekim 2015, 00:21:01 »
Bence onlarda ilerleyen evrede dökülecektir ama çıkacaktır sonuçta moralini hiç bozma arkadaşım şu anki durumun bile gayet güzel inşallah güzel sonuç cıkcak

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 10 Ekim 2015, 14:30:10 »
33. gündeyim. 1 hafta siteye giremeyeceğim. Son durum şu şekilde.

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 19 Ekim 2015, 13:22:51 »
Selamlar 41. gundeyim. Cok nadir de olsa dokulme devam ediyor. Bircok sivilcelenme var. sok dokulme psikolojisi ilginc gercekten. Sanki hic cikmayacakmis gibi geliyor suanda
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2015, 22:05:20 Gönderen: kelevra »

Zeyer-35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : 19 Ekim 2015, 23:40:11 »
Kelevra süreç gayet normal ilerliyor sadece bu zamanlarda şok dökülmeyi bu sürecin bir parçası gibi kabullenmen lazım.60. gün itibariyle tüylenmeler baş gösterip birer hafta arayla saçlarındaki karartıyı,gölgelenmeleri görünce sen bile inanamıyacaksın ben bu saç olur diyorum .)

Zeyer-35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #50 : 19 Ekim 2015, 23:49:09 »
Ekimden önce şampuan olarak bugüne kadar neyi kullandın diye soracak olursan levent Kırcanın 80 li yıllarda piyasaya sunduğu Mummy adlı şampuan sayesinde saç ektirmeye karar verdim hakkım helal olsun :) Kırcayı rahmetle anıyorum

king

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 20 Ekim 2015, 12:19:22 »
Kardesim ekimin masallah cok iyi olmus insallah hersey istedigin gibi olur.bu arada bende ekim icin aratirma asamasindayim ekimden once REVITA sampuana baslasak faydasi olurmu sac derimizi falan bi temizlese beslese iyi olmazm arkadaslar

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 20 Ekim 2015, 14:28:10 »
Kardesim ekimin masallah cok iyi olmus insallah hersey istedigin gibi olur.bu arada bende ekim icin aratirma asamasindayim ekimden once REVITA sampuana baslasak faydasi olurmu sac derimizi falan bi temizlese beslese iyi olmazm arkadaslar

Teşekkür ederim King. Valla hiçbir fikrim yok. Ekim öncesi klasik pantene, elseve falan kullanıyordum. Ekim sonrası kabuklar dökülene kadar kliniğin verdiği Hairixin'i kullandım. Şuan da La Roche Posay'in Kerium serisinin günlük şampuanını kullanıyorum. Revita'yı çok söylüyorlar. Şimdilik La Roche ile devam edeceğim ben. Ama çok da olayı yok bence şampuanın.

king

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 20 Ekim 2015, 16:22:25 »

Teşekkür ederim King. Valla hiçbir fikrim yok. Ekim öncesi klasik pantene, elseve falan kullanıyordum. Ekim sonrası kabuklar dökülene kadar kliniğin verdiği Hairixin'i kullandım. Şuan da La Roche Posay'in Kerium serisinin günlük şampuanını kullanıyorum. Revita'yı çok söylüyorlar. Şimdilik La Roche ile devam edeceğim ben. Ama çok da olayı yok bence şampuanın.

Ds labaratur urunleri gercekten cok kaliteli ben 3 yil sakaklara spectral dnc L kullandim o bolumdeki dokulmeleri gercekten durdurmustu ve 3 yil korududaha sonra urunu hicbiyerde bulamadim yabanci sitelerde dahil sonra dokulmeye basldi bende daha hicbi urun kullanmadim ekimlik hale geldik :)

bilal_350

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 05 Kasım 2015, 19:57:53 »
kardeşim senin fotograflarını gördüm ve foruma üye oldum, uzun araştırmalardan sonra koray erdoğana ektirmeye karar verdim bi de üstüne senin fotoğrafları görünce kesinlikle başka yerde ektirmeyi kafamdan  attım tek isim koray kaldı. yani dökülme tipimiz cok benzemekte zaten banada 5000 greft dediler fiyat biraz tuzlu olacak ama riske atmak istemiyorum açıkçası kafam rahat olsun istiyorum, başkalarının dediği gibi bu işte fiyat performans oranlaması çok saçma geliyor . maşallah durumun çok güzel gözüküyor son durumlar  nasıl yeni fotoğraflarını beklemekteyiz :)

bilal_350

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 05 Kasım 2015, 20:00:26 »
bide  koray hoca ekim sırasında kendi saçlarının zarar görmiyeceğini belitti diye yazmışsın, onunla ilgili bir sıkıntın varmı ne diyosun kendi saçlarında değişiklk olduğunu hissediyomusun

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 06 Kasım 2015, 01:00:27 »
bide  koray hoca ekim sırasında kendi saçlarının zarar görmiyeceğini belitti diye yazmışsın, onunla ilgili bir sıkıntın varmı ne diyosun kendi saçlarında değişiklk olduğunu hissediyomusun

Selam Bilal. İlgine teşekkürler. Ayın 8'inde ekimin 60. günü olacak. Şuan için pek gelişme olmadığından uzun süre fotoğraf paylaşmadım. Ama 60. günde bir tane paylaşacağım. Koray Erdoğan fiyat performans olarak en iyisi değil belki ama benim aradığım bir sürprizle karşılaşmamaktı aslında tercih etmemin birinci nedeni buydu.

Kendi saçlarım zarar gördü mü emin değilim. Sadece aralara ekim yapılan yerlerdeki saçlarım biraz daha yavaş uzadı. Ama son 1-2 haftadır toparladı. Zarar gördüğü için mi yoksa o bölgeye çok fazla girip çıkıldığı için mi bilmiyorum ama genel olarak sorun yok gibi görünüyor. Cumartesi enseleri falan toparlatacağım. Pazar günü birkaç tane net fotoğraf koyarım daha iyi anlaşılır. Donörün son halini görmek açısından da iyi olur.

bilal_350

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 07 Kasım 2015, 23:10:53 »
Aynen katiliyorum fiyat performans olarak degerlendirmek istemiyorum bende, supriz yasamamak icin kafam rahat olsun diye koray hocada karar kildim 7 8 ay sonra ektirmeyi dusunuyorum ve saclarimizin durumu cok benzer oldugu icin cok iyi takipcin olacam habersiz koyma bizi:) insallah hayallerindeki saca kavusursun darisida bizim basimiza olur diyelim ;)

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 08 Kasım 2015, 11:16:16 »
Selamlar,

60. Gundeyim. Kizariklik ve birkac sivilce disinda bir sey yok. Bekliyoruz bakalim.

bilal_350

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 08 Kasım 2015, 12:34:04 »
Hadi bakalim sok dokulme olayini falan halletmissin biraz kizarikligin var ama 2. aya gore normal bir durum, bir sıkınti gozukmuyor bundan sonra tam gaz artik saclarin cikisini sıkliginin artisini gozlemliycez insallah  ;) donör bolgen ne durumda fotografini paylasabilirmisin

Facebook Twitter Instagram