Gönderen Konu: Koray Erdoğan 4500 Graft  (Okunma sayısı 138185 defa)

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdoğan 4500 Graft
« Yanıtla #30 : 02 Ekim 2015, 19:00:26 »
Selam kelevra öncelikle ekimin hayırlı olsun gayet iyi gözüküyor burada paylaşım yaptıgın içinde teşekkürler sana sorum ekim yaptırdıktan kaç gün sonra normal hayatına dönüyorsun yani ekim den sonra  kabuklar kaç günde dökülüyor ve sokağa acıkabilecek duruma geliyor bide ekimden sonra proscr kullanıyormusun teşekkürler...

Selamlar,

Çok teşekkür ederim. Ekimden 10 gün sonra kabuklar dökülüyor ama kızarıklık çok belli oluyor. 14. günden itibaren artık gün ışığında sıkıntı olmuyor ama şunu farkettim beyaz ışıklı bir ortama girdiğinde kızarıklık yine fark ediliyor baya. Ben şuan 22. gündeyim ışıklı ortamda hala kızarıklık fark ediliyor ama normal hayatıma da devam ediyorum işe gidip geliyorum. İş yerimde çoğu kişi anlamadı mesela. Ama alışveriş merkezine gidersen o ışıkların altında kızarıklıktan dolayı herkes anlayacaktır bir şeyler olduğunu. Şok dökülme sonrası bu kızarıklık nasıl görünecek onu ben de merak ediyorum açıkçası.

ANLADIM ARKADAŞIM BENDE EKTİRCEM KORAY ERDOĞANA 3600 gref dedi ama gününü neteştiremedim kafamda acaba dökülme olduktan sonra kızarıklık cok belli olurmu sana bu konu Hakkı'nda bişe dedilermi teşekkürler...

Yavaş yavaş geçeceğini söylediler. O kadar gözünde büyütme kızarıklığı. Bir de insanlar ne der falan diye düşünme ben çok düşünüyordum çoğu anlamıyor. Anlayanlar da gayet iyi tepkiler veriyor. Zaten artık çoğu kişi için estetik müdahale çok normal ve herkes iyi ki yaptırmışsın diyor.

emre-9876_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 04 Ekim 2015, 15:38:54 »
anladım arkadaşım bencede ektirmek en güzeli tabi ama sen ektirmiş biri olarak fikir almak iyi oluyor senden..ilaç kullanıyormusun yada kullanacanmı ilerde teşekkürler...

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 04 Ekim 2015, 23:17:09 »
anladım arkadaşım bencede ektirmek en güzeli tabi ama sen ektirmiş biri olarak fikir almak iyi oluyor senden..ilaç kullanıyormusun yada kullanacanmı ilerde teşekkürler...

Proscar kullanıyorum yaklaşık 5 aydır. Onun dışında bir şey kullanmıyorum.

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 04 Ekim 2015, 23:18:41 »
Herkese selamlar,

26. günü bitirdim. Dökülüyor dökülüyor durduramıyoruz aşamasındayım. Her yıkamada baya bir dökülme var ve daha da devam edecek onun bilincindeyim. Herkese iyi haftalar.

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 05 Ekim 2015, 11:51:30 »
kaç gündür dökülüyor hocam saçların ?

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 05 Ekim 2015, 12:17:12 »

Yaklaşık 5-6 gündür dökülüyor. Son 2 gündür biraz daha yoğun.

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 05 Ekim 2015, 12:22:59 »

heh asıl duymak istediğimde oydu 5 - 6 gündür dökülüyor ve ona rağmen bu görüntü mevcut ise, o dökülenlerin fire olduğunu varsayalım... onlarında %15 - 20 olduğunu düşünürsek kabaca bir hesapla şu resimdeki saçlar çıksa bile çok iyi bir görüntü oluşur diye düşünüyorum

emre-9876_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 05 Ekim 2015, 14:13:03 »
Herkese selamlar,

26. günü bitirdim. Dökülüyor dökülüyor durduramıyoruz aşamasındayım. Her yıkamada baya bir dökülme var ve daha da devam edecek onun bilincindeyim. Herkese iyi haftalar.

kardeşim proscarın yan ekilerini yaşadınmı yada haberin varmı sende etki göstrdimi olumsuz olarak devamlı kullanıcanmı bu ilacı

ant07.tr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 05 Ekim 2015, 14:19:35 »
Kelevra hayirli olsun öndeki kendi saclarin zarar gordumu ekimde yoksa aralarinami ekim yapildi

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 05 Ekim 2015, 16:18:48 »

heh asıl duymak istediğimde oydu 5 - 6 gündür dökülüyor ve ona rağmen bu görüntü mevcut ise, o dökülenlerin fire olduğunu varsayalım... onlarında %15 - 20 olduğunu düşünürsek kabaca bir hesapla şu resimdeki saçlar çıksa bile çok iyi bir görüntü oluşur diye düşünüyorum

Neye dayanarak bu dökülen saclari kayip olarak görüyorsun ? Adi üstünde  "sok dökülme" degil mi ? Bu arada gecmis olsun ve umarim her sey istedigin gibi olur kelevra  :)

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 05 Ekim 2015, 16:50:03 »
Herkese selamlar,

kardeşim proscarın yan ekilerini yaşadınmı yada haberin varmı sende etki göstrdimi olumsuz olarak devamlı kullanıcanmı bu ilacı

Selamlar,

Evet yan etkilerinden haberim var fakat herhangi birini yaşamadım. O nedenle şuan sıkıntısız devam ediyorum.

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 05 Ekim 2015, 16:51:26 »
Kelevra hayirli olsun öndeki kendi saclarin zarar gordumu ekimde yoksa aralarinami ekim yapildi

Selamlar çok teşekkür ederim. Açıkçası zarar gördü mü bilmiyorum. Hem boş alanlara hem de aralara ekim yapıldı. Zarar görüp görmediği konusunda doktora güvenmekten başka yapacak bir şeyim yok şuanda.

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 05 Ekim 2015, 16:52:57 »

Neye dayanarak bu dökülen saclari kayip olarak görüyorsun ? Adi üstünde  "sok dökülme" degil mi ? Bu arada gecmis olsun ve umarim her sey istedigin gibi olur kelevra  :)

Selamlar. Çok teşekkür ederim iyi dileğin için.

Arkadaş muhtemelen süreç sonunda yüzde 20 fire bile olsa iyi olur anlamında söyledi. Ben de başta senin gibi anladım ama sonra iyiye yormak istemiş de olabilirim:)

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 06 Ekim 2015, 08:53:57 »

Selamlar. Çok teşekkür ederim iyi dileğin için.

Arkadaş muhtemelen süreç sonunda yüzde 20 fire bile olsa iyi olur anlamında söyledi. Ben de başta senin gibi anladım ama sonra iyiye yormak istemiş de olabilirim:)

Demek istediğimi deinemutter arkadaş yanlış anlamış :) her ekimde %10'luk bir fire büyük ihtimalle verilir hiç ekilen saçların %100'de yüzü çıkar diyen doktor duymadım... ben bu ekimin kötü olacağını hiç sanmıyorum ama en kötü halinde bile o kadar %20 fire verilse bile şu mevcut saçlar çıksada çok iyi bir sonuç alırsın demek istedim... (ki o kadar fire olacağınıda sanmıyorum) şunu yine belirteyim firesiz bir saç ekimi yok bunu brezilya yada amerikadaki doktorada yaptırsanız olay bu... ama yine söylediğim gibi kelevranın ekimi iyi bir ekim ve sonuçları yüz güldürücü olacak bence

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 06 Ekim 2015, 17:29:00 »
Is yerinde ustun basim kil olunca bir daha cekip gondereyim dedim. 28. Gun dokulmeye devam. Gun isigi vururken cektim. Ruh halim eh iste idare ediyor kendimi cok hazirlamistim sok dokulmeye ama yine de insanin hafiften morali bozulmuyor degil. Herkese iyi haftalar

Facebook Twitter Instagram