Gönderen Konu: Koray Erdoğan 4500 Graft  (Okunma sayısı 138195 defa)

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdoğan 4500 Graft
« Yanıtla #15 : 22 Eylül 2015, 23:37:35 »
Senin aciklamalarindan sonra ufak bir arastirma yaptim asmed donörden alimlari nasil yapiyor diye.
Youtube da Dr. Koray Erdogan - D.E.S. Manual FUE presentation, 8-11 October 2014, Kuala Lumpur diye arama yapinca cikan videoyu herkesin izlemesini tavsiye ederim. Doktor ekimin her anini görsellerle anlatmis, sac alimi yaparken aleti özellikle direkt degilde egimli bir sekilde kafa derisine sokuyorlar ki donörde yuvarlak bir iz yerine yatay bir iz kalsin diye böylelikle donör bölgesindeki sac alimi nedeniyle olusan izler cok fazla göze batmiyor. Ayrica sac cizgisi icin kulak üstünden alinan tekli sac tellerini tercih ediyoruz diyor. Yani sac ön cizgisine coklu greft degil tekli greft ekiyorlar. Gercekten bilgilendirici bir video olmus.

Doğrudur saç alımı için youtube'da izleyeceğiniz video çok faydalı olacaktır. Yöntem aynı o şekilde anlatıldığı gibi. Saç ekimi için de dediğin gibi yan bölgeden çıkan tekli ve bazı ikili kökler ön çizgide kullanılıyor. 2,3,4 ve 5li kökler ise biraz daha arkalara ekiliyor.

sacyok28

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 27 Eylül 2015, 01:14:08 »
hayırlı olsun çok güzel bi ekime benziyor. ekim öncesi döner bölgesinin resmini atarmısınız?
hayallerine ulaşmak için bedel öde.

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 27 Eylül 2015, 01:34:59 »
hayırlı olsun çok güzel bi ekime benziyor. ekim öncesi döner bölgesinin resmini atarmısınız?

Merhaba,

Teşekkürler. Ekim öncesi donör

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 28 Eylül 2015, 00:01:30 »
Selamlar,

20. gün bitti. Artık yavaş yavaş kendimi şok dökülmeye hazırlıyorum kafaca.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 28 Eylül 2015, 01:43:58 »
Kaliteli paylaşımlarınız için teşekkür ederiz..Bu doğrultudaki paylaşımlarınız ekim düşünenler için oldukça faydalı olacaktır..

Şuan ki tablo harika duruyor. Saçlar sık ve çok doğal görünüyor.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 29 Eylül 2015, 14:15:55 »
Kaliteli paylaşımlarınız için teşekkür ederiz..Bu doğrultudaki paylaşımlarınız ekim düşünenler için oldukça faydalı olacaktır..

Şuan ki tablo harika duruyor. Saçlar sık ve çok doğal görünüyor.

Tesekkur ederim. Bu arada dunden beri saclar dusmeye basladi:/

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 29 Eylül 2015, 14:34:21 »
Kökler artık tutmuştur, dökülmesi önemli değil kökü sizde :)

5-6 ay sonra Belgrad Ormanı gibi saçlarınız olacak :)
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 29 Eylül 2015, 14:55:11 »
koray erdoğan için fazla düşünmeye gerek yok çok paran varsa yaptırırsın yoksa ona yaptıramassın bu kadar basit.... işte sırf bu yüzden bu ülkenin avrupa birliğine girmesini istiyorum... bu haksız rekabetin ortadan kalkması için... gerçi koray erdoğan o zamanda 10 bin euro isteyeceğine 20 bin euro ister : ))

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 29 Eylül 2015, 15:20:39 »
koray erdoğan için fazla düşünmeye gerek yok çok paran varsa yaptırırsın yoksa ona yaptıramassın bu kadar basit.... işte sırf bu yüzden bu ülkenin avrupa birliğine girmesini istiyorum... bu haksız rekabetin ortadan kalkması için... gerçi koray erdoğan o zamanda 10 bin euro isteyeceğine 20 bin euro ister : ))

Kanayan yaraya parmak bastin:) ama adamin hastalarinin hepsi avrupdan zaten turk hasta yilda 20 tane falan oluyormus bugun gitsen 3 ay sonraya tarih veriyor o yuzden girsek de artirmaz da en azindan bizim alim gucumuz artar belki:)

maranel84

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 29 Eylül 2015, 15:34:40 »

Kanayan yaraya parmak bastin:) ama adamin hastalarinin hepsi avrupdan zaten turk hasta yilda 20 tane falan oluyormus bugun gitsen 3 ay sonraya tarih veriyor o yuzden girsek de artirmaz da en azindan bizim alim gucumuz artar belki:)

aynen kardeşim kesinlikle katılıyorum tıpkı otomobillerde olduğu gibi adam iki aylığını alıp geliyor burada istediğini yapıyor biz oraya gitsek iki aylıkla 2 3 gün bi yerde zor kalırız  ;D bana 21 bin lira demişti sadece şakaklarım için koray erdoğan bende dedimki o paraya araba alırım :)) gittim 0 clio IV aldım saçımıda ektirdim valla mutluyum şu anki sonuçtan (sosyal olarakta ;) ) inşallah ilerde daha güzel olur.. senin ekiminde on numara şu görüntüye göre bence çok iyi ve doğal bir sonuç alacaksın...

emre-9876_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 29 Eylül 2015, 23:28:06 »
Selam kelevra öncelikle ekimin hayırlı olsun gayet iyi gözüküyor burada paylaşım yaptıgın içinde teşekkürler sana sorum ekim yaptırdıktan kaç gün sonra normal hayatına dönüyorsun yani ekim den sonra  kabuklar kaç günde dökülüyor ve sokağa acıkabilecek duruma geliyor bide ekimden sonra proscr kullanıyormusun teşekkürler...

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 30 Eylül 2015, 00:41:36 »
Selam kelevra öncelikle ekimin hayırlı olsun gayet iyi gözüküyor burada paylaşım yaptıgın içinde teşekkürler sana sorum ekim yaptırdıktan kaç gün sonra normal hayatına dönüyorsun yani ekim den sonra  kabuklar kaç günde dökülüyor ve sokağa acıkabilecek duruma geliyor bide ekimden sonra proscr kullanıyormusun teşekkürler...

Selamlar,

Çok teşekkür ederim. Ekimden 10 gün sonra kabuklar dökülüyor ama kızarıklık çok belli oluyor. 14. günden itibaren artık gün ışığında sıkıntı olmuyor ama şunu farkettim beyaz ışıklı bir ortama girdiğinde kızarıklık yine fark ediliyor baya. Ben şuan 22. gündeyim ışıklı ortamda hala kızarıklık fark ediliyor ama normal hayatıma da devam ediyorum işe gidip geliyorum. İş yerimde çoğu kişi anlamadı mesela. Ama alışveriş merkezine gidersen o ışıkların altında kızarıklıktan dolayı herkes anlayacaktır bir şeyler olduğunu. Şok dökülme sonrası bu kızarıklık nasıl görünecek onu ben de merak ediyorum açıkçası.

bluekıng

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 30 Eylül 2015, 11:11:41 »
hayırlı olsun aramaızda 7 gunluk fark var benım sok dokulme baya etkısını gosterdı neredeyse ekılen sac kalmadı umarım çok güzel sonuç alırız  :)

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 30 Eylül 2015, 11:45:21 »
hayırlı olsun aramaızda 7 gunluk fark var benım sok dokulme baya etkısını gosterdı neredeyse ekılen sac kalmadı umarım çok güzel sonuç alırız  :)

Çok teşekkür ederim. Umarım siz de çok güzel sonuç alırsınız. Bende de hafiften dökülmeler başladı. Kafaca hazırım ama yine de endişeleniyor insan saçlar döküldükçe. Düşünmemeye çalışmak lazım en iyisi o:)

emre-9876_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 02 Ekim 2015, 16:31:26 »

Selamlar,

Çok teşekkür ederim. Ekimden 10 gün sonra kabuklar dökülüyor ama kızarıklık çok belli oluyor. 14. günden itibaren artık gün ışığında sıkıntı olmuyor ama şunu farkettim beyaz ışıklı bir ortama girdiğinde kızarıklık yine fark ediliyor baya. Ben şuan 22. gündeyim ışıklı ortamda hala kızarıklık fark ediliyor ama normal hayatıma da devam ediyorum işe gidip geliyorum. İş yerimde çoğu kişi anlamadı mesela. Ama alışveriş merkezine gidersen o ışıkların altında kızarıklıktan dolayı herkes anlayacaktır bir şeyler olduğunu. Şok dökülme sonrası bu kızarıklık nasıl görünecek onu ben de merak ediyorum açıkçası.

ANLADIM ARKADAŞIM BENDE EKTİRCEM KORAY ERDOĞANA 3600 gref dedi ama gününü neteştiremedim kafamda acaba dökülme olduktan sonra kızarıklık cok belli olurmu sana bu konu Hakkı'nda bişe dedilermi teşekkürler...

Facebook Twitter Instagram