Gönderen Konu: Koray Erdoğan 4500 Graft  (Okunma sayısı 138110 defa)

Onurd

• Ziyaretçi
Ynt: Koray Erdoğan 4500 Graft
« Yanıtla #195 : 09 Nisan 2016, 16:14:44 »
sensin onurd. yeter daa,görecegiz resimleri o zaman konuşulur
  ben korayin ajani degilmiydim ? Simdi resimlerini gorucez diyosun :)  bak tiyo verim sana ispanyada injerto adimda bir merkez var orayi dusunuyorum ben korayi degil :) kararsizim bu konuda

Enes1980

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #196 : 09 Nisan 2016, 17:57:22 »
Onur o kadar paran var o kadar koray gözunu boyamisza neden daha gidip ekim yaptirmadin,neyi bekliyorsun.biz dandik yerlere yaptiirdik sen kaliteli yere yaptir.

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #197 : 09 Nisan 2016, 18:09:58 »
Selamlar,

Arkadaşlar gerçekten uzadı konu ya. İyi olmuş kötü olmuş o kadar. Onur'u da tanıyorum. Ekimden sonra bana ulaştı bu site üzerinden ve sonuçlar konusunda arada bir konuştuğumuz oluyor. Bu siteden bir çok kişiyle de bu şekilde temasım var konuşmak isteyen insanlara telefonumu veriyorum ve konuşuyorum. Kendisi Koray Erdoğan'ın adamı falan da değil. Adam daha önce ekim yaptırmış şimdi de İspanya'da veya Koray'da yaptırmayı düşünüyor hepsi bu. Amma abarttınız konuyu ya.

Koray Erdoğan'ın pahalı olması Koray Erdoğan başlığında yazılması gereken bir şeydir. Benim verdiğim parayı konuşmak başka bir şeydir. Bir şey alan adamın kaça o malı aldığını öğrendikten sonra "yok etmez benim bir tanıdık var şu kadar verdi." diyen düz adam konuşmasından farkı kalmıyor. Şimdi şöyle yapıyoruz arkadaşlar, ben kendimi enayi olarak nitelendiriyorum ve bu konuyu bitiriyoruz.

Bakın benim ekimden önceki en büyük derdim forumlardaki bu doktor kavgalarıydı. Bilgilendirici tek bir case bulamıyordum. Gidip yabancı sitelerden araştırmak zorunda kalıyordum. İyi kötü bir şekilde paylaşım yapmaya çalışıyorum. Şu başlığın sürekli yukarıda olmayı hak edecek bir durumu yok şuanda. Sürece devam ediyoruz işte, ekimi yorumlayalım, ekim yaptıracak insanlar gelsin baksın örnek görsünler hepsi bu. Şimdiden anlayışınız için çok teşekkür ederim.

Sevgiler.

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #198 : 09 Nisan 2016, 21:06:47 »
Onur o kadar paran var o kadar koray gözunu boyamisza neden daha gidip ekim yaptirmadin,neyi bekliyorsun.biz dandik yerlere yaptiirdik sen kaliteli yere yaptir.
ben su kadar bu kadar param var diye bi yorum yaptimi hatirlamiyorum bu kalitesiz yorumlara devam etme istersen ..

hakanerkan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #199 : 09 Nisan 2016, 21:29:42 »
Son yorumlari okurken gercekten guldum. Koray hocaya son zamanlarda ekim yaptiranlardan birisi benim.

Arkadas yazmis neden sak diye fotograf koyamiyorsunuz diye o zaman cevap vereyim, bizim kimseye hicbir sey ispat etme gibi bir cabamiz yok amacimiz surada ektirmeyi dusunen insanlarin faydalanmasi. Dogru isikta fotograf cek koy vs. cok kolay olmuyor biraz da zaman alici, yogun calismadan dolayi buna zaman ayirmak guc olabiliyor.

Onur'u bilirim ve duzgun bir arkadasimiz, burada yok onun adamisin sunun adamisin gibi usluplar cok hos olmuyor ve yakismiyor.

Saglicakla.

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #200 : 09 Nisan 2016, 22:16:47 »
Son yorumlari okurken gercekten guldum. Koray hocaya son zamanlarda ekim yaptiranlardan birisi benim.

Arkadas yazmis neden sak diye fotograf koyamiyorsunuz diye o zaman cevap vereyim, bizim kimseye hicbir sey ispat etme gibi bir cabamiz yok amacimiz surada ektirmeyi dusunen insanlarin faydalanmasi. Dogru isikta fotograf cek koy vs. cok kolay olmuyor biraz da zaman alici, yogun calismadan dolayi buna zaman ayirmak guc olabiliyor.

Onur'u bilirim ve duzgun bir arkadasimiz, burada yok onun adamisin sunun adamisin gibi usluplar cok hos olmuyor ve yakismiyor.

Saglicakla.
:))) saol hakanim salla

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #201 : 10 Nisan 2016, 02:27:24 »
Tabi ki verilen ücret arttıkça beklentide paralel olarak büyüyor aslında anlatılmak isteney şey bu

İsteyen istediği kadar para vermekte tabi ki özgürdür

Çok çok daha düşük ücretlere çok daha kaliteli ekimlere de rastladık tam tersinede rastladık ama tabi ki şahsi görüşüm ücret yükseldikçe sonuç çok iyi olmalı arkadaşın dediği gibi nasıl ki beymen den ayakkabıya 500 lira çok kaliteli olduğu için veriliyorsa ekim de öyledir

Son olark Eleştiriler kırıcı değil yapıcı olmalı arkadaşlar

Bu tür tartışmalar yüzünden iki adet konu silindi konu sahipleri tarafından bu sitede

Chrispaul

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #202 : 13 Nisan 2016, 12:59:28 »
Selamlar,

Arkadaşlar gerçekten uzadı konu ya. İyi olmuş kötü olmuş o kadar. Onur'u da tanıyorum. Ekimden sonra bana ulaştı bu site üzerinden ve sonuçlar konusunda arada bir konuştuğumuz oluyor. Bu siteden bir çok kişiyle de bu şekilde temasım var konuşmak isteyen insanlara telefonumu veriyorum ve konuşuyorum. Kendisi Koray Erdoğan'ın adamı falan da değil. Adam daha önce ekim yaptırmış şimdi de İspanya'da veya Koray'da yaptırmayı düşünüyor hepsi bu. Amma abarttınız konuyu ya.

Koray Erdoğan'ın pahalı olması Koray Erdoğan başlığında yazılması gereken bir şeydir. Benim verdiğim parayı konuşmak başka bir şeydir. Bir şey alan adamın kaça o malı aldığını öğrendikten sonra "yok etmez benim bir tanıdık var şu kadar verdi." diyen düz adam konuşmasından farkı kalmıyor. Şimdi şöyle yapıyoruz arkadaşlar, ben kendimi enayi olarak nitelendiriyorum ve bu konuyu bitiriyoruz.

Bakın benim ekimden önceki en büyük derdim forumlardaki bu doktor kavgalarıydı. Bilgilendirici tek bir case bulamıyordum. Gidip yabancı sitelerden araştırmak zorunda kalıyordum. İyi kötü bir şekilde paylaşım yapmaya çalışıyorum. Şu başlığın sürekli yukarıda olmayı hak edecek bir durumu yok şuanda. Sürece devam ediyoruz işte, ekimi yorumlayalım, ekim yaptıracak insanlar gelsin baksın örnek görsünler hepsi bu. Şimdiden anlayışınız için çok teşekkür ederim.

Sevgiler.

hocam selamlar foto görmemiz mümkünmü yada foto atmadan en son gönderdiginin üzerine değişimler varmı

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #203 : 09 Mayıs 2016, 15:05:07 »
Selamlar son hali bu gunes isiginda. Vakit olunca daha kaliteli fotolar atarim

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #204 : 10 Mayıs 2016, 00:06:29 »
10 numara olmus saclar gec oldu ama sonunda gunesli gunleri gordun :)

Eyvallah abi cok tesekkur ederim. Doktora gore 14. Aya kadar cikislar devam edecekmis.

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #205 : 10 Mayıs 2016, 00:08:44 »
Spot altinda bu sekilde

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #206 : 10 Mayıs 2016, 00:18:36 »
Sizin gibi açıklığa sahip biri için 4500 greftlik bir ekimin hakkı bu değil bence hocam, siz ekimden şuan ki süreç için memnun musunuz?

Ya da şöyle sorayım, ekilenlerin yüzde kaçlık bir dilimi çıktı size göre?
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

kelevra

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #207 : 10 Mayıs 2016, 11:39:54 »
Sizin gibi açıklığa sahip biri için 4500 greftlik bir ekimin hakkı bu değil bence hocam, siz ekimden şuan ki süreç için memnun musunuz?

Ya da şöyle sorayım, ekilenlerin yüzde kaçlık bir dilimi çıktı size göre?

Bence yuzde 60 falan cikis. O nedenle yukarida doktorun 14.aya kadar cikislar devam edicek soyleminden bahsettim. Suan eskiye gore cok iyi ama senin de dedigin gibi hala yetersiz durum. Iyi yani baya dogal.

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #208 : 11 Mayıs 2016, 03:04:52 »
Gercekten baya fark var moralini cok bozmustun ilerleme gec olmus o kadar umarim 14.ayda daha iyi olur senin adina cok sevindim :)

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #209 : 11 Mayıs 2016, 12:32:19 »
Evet sac ekimi hakkinda kendini bilgili zannedim bu ekime tamamen olumsuz yorum yapan ekim patladi yada yok %50 cikis olur vs. Tarzi yorum yapanlarin kendi bildiklerini birkez daha sorgulamasi gereken bir sonuc ve sac ekimini 12 aylik bir kistasa sokup 4 yada 5 aylik sonuclara gore yorum yapmanin yanlis oldugunu birkez daha gorduk 14 cu ayin sonunda kalevera nin istedigi sonucu alicagi bence suanki durumda garanti olmus oluyor . Cektigi sikintilari morel bozuklugunu cok iyi anliyorum ve oyuzden surecindeki bu gelismeden cok mutlu oldum cok daha iyi olucak ve sac sorununu tamamen unutucagina inaniyorum

Facebook Twitter Instagram